14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Mayday
    #9095
    AZ a baj inkabb, hogy ha mar kiadjak magyarul, miert nincs benne az eredeti nyelv is? Olyan nagy melo lehet hogy az elejen valasszak, hogy milyen nyelven telepiten? Ha ilyen picike meretu ez a szovegallomany, akkor meg plane, elfert volna.
  • GodBadka
    #9094
    magyarhoz is fel kell tenni. Es sok mindent. A lista benne van a patch-ben.
  • Cuchulainn
    #9093
    Őszintén szólva, ha a Collectors Edition elfogyott volna mire megyek, akkor én sem veszem meg. Sajnálom, de nem igazán szeretem a magyar nyelvű játékokat, a fordítások-még ha pontosak is- gyakran esetlennek és erőltetettnek érződnek. Persze aki nem tud angolul annak nyilván nagy öröm, hogy végre egy játék ami már megjelenésekor teljesen magyar, de ettől függetlenül szvsz nagy baklövés volt, hogy nem adták ki angolul is kis hazánkban (CE kivételével)
  • Ranger23
    #9092
    Mit javít a pach?
    A magyarhoz is fel kell tenni?
    Most jött meg a játék azért kérdem...
  • Mayday
    #9091
    Kulon peccs van a CE verziohoz!!! (EU_CE)
  • Ranger23
    #9090
    nem hogy megvennétek a játékot. Már lehet kapni magyar nyelven is. Ennyit nem ér nektek?
  • GothiK Aesh
    #9089
    akkor engedelmetekkel a crack a peccshez
    ...
  • Cuchulainn
    #9088
    Lol, közben megtaláltam, hülye vok, sry :D
  • Dant0r
    #9087
    Van EU CE és US CE patch is:)
  • NeoMaN
    #9086
    warezolni kell
    :)))))
  • Cuchulainn
    #9085
    Nekem az us patch és az eu patch is azt írja ki, hogy nincs telepítve a game.
    Eredeti CE-m van. Van valami másik fajta patch is? Vagy mit lehet ilyenkor csinálni?
  • IceTom
    #9084
    Sehogy..vannak olyan külön pályák,ahol alapból úgy kezdesz hogy van egy szövetségesed,vagy több
  • Balicski
    #9083
    Hali mindenki!
    Lenne egy kérdésem, hogyan lehet szövetséget kötni a játékban?
  • j0nNyKa
    #9082
    :D:D:D
  • z0ty #9081
    Dungeon campaign 2. pályáján értelmes, amikor az egyik narancssárga hős kimegy a pályából erősítésért, és visszajön egy citromsárga hős egy sokkal gyengébb sereggel -.-
  • 3P
    #9080
    Ezek szerint sikerült közben megoldanod. :)
  • 3P
    #9079
    Warezbe itthon az EU-s terjedt el.
    A patch meg "rájön", hogy hova telepítetted, mert pl. én sem a C-re telepítettem, mintahogy semmilyen játékot sem rakok a C-re.
  • Shiwo
    #9078
    hmm..úgy tűnik eu-som van
  • Shiwo
    #9077
    ill. uk helyett eu-s ..
  • SaGa Jr
    #9076
    Akkor mégsem derítetted fel az egész pályát. :-)

    A középső szigettől Keletre van egy kis sziget egy lejárattal a föld alá. Ha oda eljutsz, az vezet át a központi szigetre. Hogy ezt megleld, körbe kell járni szépen az egész szigetvilágot. Nyugaton lesz egy kis sziget, ahol meglelhető az ominózus helyet megmutató Hut of Magi.
  • Shiwo
    #9075
    hol tom megnézni, hogy milyen H5-öm van ? (usa -e vagy uk)

    mert az usa patch azt írja ki, hogy nincs telepítve a gém..(pedig maga a gém angol nyelvü)

    vagy 1szerüen olyan hülye a patch, hogy nem jön rá, ha nem a C-re telepítettem ? o.O
  • zsolt11
    #9074
    már nem kell a válasz,rájöttem.
  • veri5
    #9073
    Ott vok hogy Inferno 5. pálya és felderítettem az egész pályát csak a közepére nem tudok eljutni.Plz help!
  • zsolt11
    #9072
    de hogyan és hol?
  • j0nNyKa
    #9071
    sztem .ru patch volt, nem ?
    egyebkent szedd le az angol texts.pak-ot (ha nem tudod sehonnan, en elkuldom neked), es jo lesz
  • scorpeeon
    #9070
    nah, patch fennvan crackel együtt, minden oké, belépek egy játékba, majd ki a főmenübe, erre a bal sarokban ez látható:

    és mielött játszottam, még biztosan jó volt. volt vkinek hasonló? Nem olyan zavaró, mert csak a verziószámot és a karakterek neveit írja így ki de azért kicsit idegesítő..
  • Lacee
    #9069
    kaptál egy artifactot az angyalok támadása után, azt kell használni.
  • zsolt11
    #9068
    hi,
    kérdés,4.pálya "necro" utolsó fejezete, nogy tudom elérni godricot?
    szaladgálok össze-vissza markallal és nem tudok eljutni az elzárt területre, akkor hova kell menni v. esetleg izabellel kell valamit csinálni?
    ja és a lányát a börtönbe tettem és az alvilágba nem tudok lemenni,mert godric tönkre tette a lejárót és van egy hajó ott lent ,de azzal nem tudok sehova se menni és van még két napom és utána you lost.

    help!!!!!!!
    thx
  • scorpeeon
    #9067
    ok, eussal működik, thx!
  • Kandurex
    #9066
    Írjad csak.
  • Lacee
    #9065
    GCW, mint mindig...
  • GothiK Aesh
    #9064
    ha valakinek kell az 1.1 es crack az privi ide mert nem akarom beirni publikba
  • Acidlich
    #9063
    azt csak te tudod h milyen verzioju a jatekod, de gondolom EU-s:)
  • scorpeeon
    #9062
    hm, leszedtem az US patchet (reloedem van) és azt írja ki h nincs fenn a játék, ez most a már eleve crackelt exe miatt van avagy rossz féle patchet szedtem le, és nem az us-t kellett volna?
  • Acidlich
    #9061
    ime egy gyongyszem a gepi iq mozdulataibol:

    Wraith harmfully touch sprite
  • scorpeeon
    #9060
    ohh, köszi, hogy én eddig nem vettem észre... Nah, akkor nyugodt szívvel felteszem azt az 1.1et :D
  • scorpeeon
    #9059
    olvasom, hogy miket javít a patch, erre ezen ilyenen megakad a szemem:
    "Fixed prerequisites for Urgash's Call, it was impossible to take it."
    lol, sokan szenvedtek rohadtsokat érte, hogy megszerezzék, erre kiderül, hogy lehetetlen volt elérni :)
    és itt van még ez: "- Shadow Witches have new model" - teljesen máshogy néz ki?
    elég hosszú a lista :D
  • j0nNyKa
    #9058
    van 1.1 crack, bye
  • scorpeeon
    #9057
    nah, answer plz! Szóval a kérdésem továbbra is az, hogy a patch után milyen loaderrel fog menni a játék, illetve mennyivel körülményesebb így a játék elindítása, javít annyit a patch, hogy megérje feltenni? Mik a tapasztalatok vele?
  • Acidlich
    #9056
    hehe