14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • uniu
    #9215
    Nem olyan nehez az! Hasznald a Town Portalt varazslatot, sokat segit! Az enemy hosoket meg ugy tudod likvidalni vegervenyesen, hogy elfoglalod a varat.
  • IceTom
    #9214
    v.kinek az infernó 4-pályájáról tud adni v.ki egy mentést?(nemtom miért,,de mindenhéten 3-an is nagy sereggel jönnek és nem engednek mászkálni,ha kimegyek a várból..akor másik irányból megtámadnak..)lehetöleg a vége felé legyen..vagy hogy 100 elfet összegyüjtöttél a sárkánynak.privibe szóljon akinek van
  • j0nNyKa
    #9213
    igen, tehat a defense a 3. legfontosabb skill, foleg a kampanyban
    minek 2fele magic ? ugyis csak tamadni fogsz, empowered spelekkel, alapbol elkurtal 1 skillt

    egyszeru a taktika (mondom ez leginkabb a kampanyban lesz hasznos, skirmishben azert kicsit mas a helyzet):

    3. palyatol felfele kb vegig azt csinaltam, hogy csak minotauruszt es hydrat vettem
    a nagy defense miatt nagyon nehezen tudtak oket sebezni (mar aki eljutott addig, hogy lepjen)
    a desc magic miatt a vegere a meteor shoverem 3k-t sebzett
    az irrestible vagy mien magic miatt ugye altalaban a hirom kezdte a csatat, es eleg hamar jott ujra, meghat lesz*rta a magic resistet
    logistics-el egyertertek, az kell
    tobbi meg mar rajtad mulik

    namost ezzel a taktikaval lehetett pl. ilyen csatakat nyerni:
    defense az hasznos ! :D
  • j0nNyKa
    #9212
    nem, szinkron semmilyen formaban nem letezik
  • izsook
    #9211
    Szerintem érdemes odafigyelni, hogy milyen skilleket válogatsz össze a hősnek, mert nem tudom ki találta ki, de Defendse skillel kezd, ami egy Warlocknak hogy is mondjam nem kifejezetten a leghasznosabb skill. Ajánlom a summoning magicet meg destruction magicet, valamint nagyon hasznos lehet még a logisztik én elkúrtam és nem tanultam meg most meg a második pályán elég nagyokat szopikálok. Az elsőpályán a lényeg az aranybánya, ha nem lövős sereg örzi, akkor gyakorlatilag már a második hét elején érdemes elfoglalni egy assassin + Blood Fury sereggel esetleg némi minotaurral megspékelve, bár szerintem a minotaurok nagyon sokat gyengültek régen nem voltak ennyira gagyik.
  • wesker24
    #9210
    na meg köszönhetem a Raise Dead nevű varázlatnak is enélkül 1000 % hogy nem sikerült volna !!!!
  • wesker24
    #9209
    na meg annak is Godric elöbb kifogyott a manából !!!![#nyes
    Mert neki volt 100 nekem meg 180 manám de azért az a 20 titán nem volt könnyű dolog !!!!
  • wesker24
    #9208
    El sem hiszem !!!!!!

    De sikerült megcsinálnom a nekrok utolsó pályáját is !!!!
    Nem volt könnyű de még épp időben voltam amint megküzdöttem az angyalokkal megkaptam a szárnyakat és pont az utolsó napon sikerült beérnem Godricot !!!
    Nem volt könnyü csata de sikerült !!! Hála az 1200 csonti ijásznak és a Phantom Forcenak !!!!

    kösz szépen a segitséget cuchulain és zsolt 11 !!!!

    Egy kérdés Dungeon kampánynál mire számitsak ??? Nehezebb könnyebb vagy ugyanaz mint a nekro kampány !!!
  • izsook
    #9207
    Az ilyennek biztos beleszarnék a torkába!
  • Rusy
    #9206
    Bocs a hülye kérdésért, de most magyar felirattal jelent meg vagy teljesen szinkronosan, mert a cdgalaxison azt írják magyar nyelven, a borító ami meg be van mellé linkelve magyar felirat, szóval a kérdésem ami a faq alatt letölthető magyarosítás az teljes? Egyébként nem érdekel a szinkron csak kérdezem...
  • NeoMaN
    #9205
    fasszopó vagy me csináltál faq-ot
    :)
  • Lammer
    #9204
    remenytelen

    ()
  • j0nNyKa
    #9203
    gondoltam egy olyanra, hogy a vakok, es lataskarosultak reszere csinalok 1 flasht, amiben csak a kerdesek vannak 72-es betumerettel, es ha rakattint, akkor egy hang elmondja a valaszt

    sztetek lenne ra kereslet ? ........
  • j0nNyKa
    #9202
    "Feladó: steweee
    Elküldve: 2006. 06. 14. 23:52
    Tárgy: h5


    szia !

    végigolvastam ISMÉT, nem találtam a kérdésemre a választ. megteszed hogy bekopizod nekem a kérdésre a választ ha ott van, mert én vagy béna vaksi vagyok vagy nincs ott.

    ja, és megelőlegezem neked:

    FASSZOPÓ !"

    akkor most en, a fasszopo, bemasolnam az emlitett faq-bol a kerdesedre a valaszt:

    "12. Vannak hiányos szövegek a játékban, van megoldás?

    Van, kHares kijavította õket, innen letölthetitek

    Ezután bemásoljátok a /data/ mappába, felülírva a régit, és kész is

    (Megjegyzem ez angol, tehát magyar verzióra, vagy magyarosításra ne tegyétek rá)"

    mielott ebbe is belekotnel a magad nagyon, nagyon okos modjan, a faqban az 'innen' szocska 1 linkre mutat

    koszonom hogy tudsz olvasni, szia
  • scorpeeon
    #9201
    oks, gí már csak összejött... erre nem is gondoltam, hogy felülírással nem lesz jó... Mind1, most müxik. Csak a hotseatben nem látja a régebbi mentéseimet, az normális? (nem nagy baj mert már egy lejátszott játék mentései lennének ott de akkor is) Na mind1, nem kérdezek több hülyeséget.
  • izsook
    #9200
    #9163
  • V1P3R
    #9199
    Én anno direkt nem szabadítottam ki a csajt először, hanem bejártam a pályát, mindent megöltem, mindent felszedtem, és csak utána szabadítottam ki, így csak utána adta be a 4 hét countdown-t. Nem tudom bug volt e, vagy ilyen a script, de ha így csináljátok, és nem futtok be egyből Freydához, akkor így könnyű végigvinni ezt az egy nagy csatából álló pályát.
  • jazzy
    #9198
    Csak azzal erdemes arra menni az empowered spellek miatt nagyon eros.
  • Kandurex
    #9197
    A dungeon warlockkal érdemes a destrukt mágiára menni?
  • j0nNyKa
    #9196
    Szia!
    Szepen eligazitanalak, ha megengeded!
    TAKARODJAL FAQBA.
    Szia!
  • steweee
    #9195
    mi van azokkal a tárgyakkal amiknek csak nevük van de nincs alattuk a tulajdonságuk ? pl helm of chaos, helm of necromancer, windstrider boots stb. mert statot változtatnak, de nem minden hatás látható/mérhető. van erre külön tárgytáblázat? beszúrná vki?
  • zsolt11
    #9194
    szerintem ha már csak 1 heted maradt akkor kezdheted előlről,amugy én is szívtam egy kicsit,na de mindegy menj először a börtönbe ott van a csajszi azt án pedig jönnek majd az angyalok és ők adnak neked szárnyat és utána jön egy ütközet és mehetsz godrichoz,azt elárulom nem könnyű legyőzni, épp itt tartok és még nem sikerült pedig nagyon erős a seregem, ja és még valami érdemes elmenni a szfinxhez is ha jól válaszolsz nála kapsz egy csomó pénzt,na ennyi.

    üdv
  • blackadder
    #9193
    varázskönyvedben lesz majd simán slow meg mass slow.
  • Shiwo
    #9192
    aham..thx
  • Cuchulainn
    #9191
    Ugyanúgy ott lesz a slow ahogy eddig, de lesz mellette egy mass slow is. Külön varázslatként jelennek meg, mint pl. az empoweredek...
  • Shiwo
    #9190
    és ez hogy tom majd megtenni ? (még nem volt időm sokat jáccani a gémmel sajna :( )
  • Cuchulainn
    #9189
    Igen
  • Shiwo
    #9188
    ok köf..

    kérdés:

    Master of Mind - A Slow és Confusion varázslatok minden ellenséges lényre hatnak, de megduplázódik a költségük.

    Ha ez megvan, majd a Slowot 1 lényre akarom rányomni az eredeti mana-áron, azt megtehetem ?
  • b-type
    #9187
    van a banner-ban egy Heroes Magyarország link, oda menj el, amúgy is érdemes, talán már ismered is.
    Ott a H5 szekcióban kiélheted magad, minden ott van, az is hogy egy-egy spec tulajdonsághoz milyen előtulajdonságok kellenek,...nem olyan fless mint egy flash, de sztem tökéletesen érthető.
  • gomba001
    #9186
    NEkem nincsen fenn a gépen mert még nem freankó,ezért kérdeztem így!
    Majd hátvégén kőltök rá 150.000Ft-ot akkó meg hiper lesz!
  • Shiwo
    #9185
    amúgy nem tom ki hogy van vele, de flashes táblázat ide vagy oda, de én valahogy marhára nem látom át az új skill-rendszert..biztos vagyok...
  • j0nNyKa
    #9184
    te egyebkent picit fogyatekos vagy
    a data mappadban van mar 1 texts.pak, szerinted akkor mit kell odamasolni? HAT A ZIPET !!!4
    argh. :[
  • Shiwo
    #9183
    akkor írjátok ki, hogy "nem fanoknak, csak fanatikusoknak.."


    mert spec én elég sokat jáccottam herót 1-3mal, haverral is nyomtuk, még se tartom magam olyan überjónak, és lehet ha jáccanánk 1et, simán eltörölnétek a számat..kampány meg azért jó, mert részben meglehet tanulni a játékot és eleinte gyengébb pályák vannak, míg custom-mapnál többnyire semmi nem gátolja a gépet..
  • wesker24
    #9182
    ok kösz megnézem !!!!!!!
  • wesker24
    #9181
    nekem is help kéne !!!! PLEASE
  • Cuchulainn
    #9180
    A második várad (Haven) mellett a börtönben. Csak Markal mehet érte.
  • veri5
    #9179
    Ott vok hogy inferno 5.map és felfedeztem az egészet és ptt hova kell menni,mert van egy kő izé rajta egy druida ül oda nem tok bemenni!Help!
  • gomba001
    #9178
    Ja kössz mire leírtam addigra már te is megirtad!
  • gomba001
    #9177
    De az nem én voltam!!! Én csak a nnyit kérdeztem hogy melyiket kell bemásolni azt az eggy fájlt vagy az azon belül lévő mappákat???
  • veri5
    #9176
    Csak egy pak. fájl van és azt írd felül a másik pak. fájlal!