14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #9255
    de megoldast jelent LOL !
    szakertsd mar meg nekem az imageshack mukodeset, terj ki jol a sutikre, koszi szepen.
  • Kodlovag
    #9254
    Engem Godrick végig üldözött az alvilágban is. Az is igaz viszont, hogy tényleg sokkal gyorsabb vagy Godricknál. Logistic + csizma. Szinte mindenhova betértem, ahova érdemes volt, az alvilában a lényfelvevő helyekre is vissza tudtam térni egy második körre, és még így is maradt kb 2 nap lépéselőnyöm, mikor újra felmentem a felszínre.
  • valaminick
    #9253
    semmi köze a böngészőhöz LOL
  • Magic Boy
    #9252
    Próbáltam, de a Mozilla Firefox és az Internet Explorer se tudja megjeleníten i más böngészőm meg nincs!
  • mzprox
    #9251
    én is heroicon játszok :)
  • V1P3R
    #9250
    Heroicon én 100 angyalra emlékszem, de lehet hülyeséget mondok.
    Első nekifutásra meg is szoptam, utána reload, mindent kinyírtam, kivéve a golemet, azzal elbalfaszkodtam míg a seregemet kb. 100%-ra feltámasztottam, utána nem jelentett problémát a haven +sereg :D
  • j0nNyKa
    #9249
    masold be masik bongeszobe
  • Magic Boy
    #9248
    Hogy csináltad, hogy látod(én se látom)?
  • Cuchulainn
    #9247
    Jah, Zsolti a béka főleg :P
  • robotnyk
    #9246
    én látom a képeket -.-
  • dr Kotász
    #9245
  • b-type
    #9244
    Na igen a békák neutral lények, überkemények, soha nem állnak be sehová.
  • mzprox
    #9243
    Angyalok jól megkapták a puppet master spellt és levertek mindenkit :-P. A probléma az volt, hogy a végén kb az összes megmaradt és utána nekem kellett befejezni addigra kb zéró sereggel...(az volt, hogy az angyalok áldogáltak és meg raise deadeltem 3-4 whraitet, majd godrick levert 1-2-t és ez sokáig :), amíg nem voltam elég erős, hogy megüssem az angyalt)
  • uniu
    #9242
    en nem is tapoltam fel Godrick-ot, asszem olyan 6-os szintig jutott el. Remelem ilyen is marad:)

    tredor: A bekak miota inferno lenyek ?:))
  • TreDoR
    #9241
    Nem minden inferno lény csatlakozik hozzám:




    Godric végigkövet az alvilágon:



    A heteknek van magyar leírásuk, mint minden másnak:


  • b-type
    #9240
    nagyjából, nekem 17 angyal volt, lovag vmivel kevesebb, a többire nem emlékszem.
    De már kezdtem őszülni abban a csatában, minden lénye állandó morállal jött, és alapból is jobb kezdeményezése volt..egyébként még Godrick-nak is, pedig törjön le a kezem ha ennyire tápoltam volna...hiszen én fejlesztgettem vagy miszösz...tudnom kellett volna ha ennyire atom .
    Mindegy, de azért nagy csúnyaság volt hogy állandóan morált dobtak és körbevertek mire sorrakerültem...de legalább törtek a luck-ok :))) azért dobta magát az én skill-m is.
    Szal nagyot néztem, Godrick vmi gyorstalpalón kigyurhatta magát varázslónak, mert mikor magára hagytam fingja nem volt ilyenekhez, úgy támasztott mint gép, nyomta a mass támogató mágiákat mintha értene hozzá..ehh
    De egy a lényeg börtönben van...megjegyzem sosem csíptem :D
  • mzprox
    #9239
    Az nálatok is úgy volt a necro utolsó kampányán, hogy miután megverted Godrick Academy seregét-!EGYBŐL!- megjelent nála 50 angyal meg a hozzá tartozó haven kíséret és őket is le kellett győzni. Eléggé meglepett :)

    Multizni szokott valaki? hamchival sztem egész jól megy. az egyensúly elég érdekes kérdés, minden frakciónak van valami tápja, aminek használhatósága viszont erősen függ a szituációtól/térképtől.
    pl. múltkor nagyon elsöpörtem a warlockommal a haver havenes seregét (empowered meteor showderrel egy csapással leszedtem a serege harmadát...azután a maradékot.:) persze 10* ekkora seregnél már kevésbé számított volna, 6-7. héten volt a döntő csata)
  • j0nNyKa
    #9238
    szia ha uj vagy, bizonyara kiszurta a szemed a F.A.Q.-GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK link a bannerben
    tovabb is van, mondjam meeeeeeg?
  • XeeN
    #9237
    Én speciel értékelném. (poént félretéve)
  • b-type
    #9236
    Hát a Necro utcsó az tényleg elég sirályos, valszeg elbsztam, mert éppen megusztam 200-300csontival a végén, már arra kellett figyelni hogy ne azt üssék vzze, mert az élesztett lényektől még bukhatom a csatát..
    Két tippem van hogy miért lett ilyen kemény, nem rámoltam be az elején az ore bányát, és mindent levertem és mindent Markal-l...ennek ellenére sem tudtam elérni a 30-as szintet. :(
    két héttel az idő lejárta előtt néztem be Godrick-hoz, és elég nagy kűzdelem volt (hoztartozik elsőre kikaptam), második nekifutásra, már kicsit felöltöztem,...mivel a 30-as szint miatt vettem egy köppenyt a +20% xp tulajdonsága miatt.
    Na az ilyen csicsákat le kellett venni és felöltözni tiszteségesen.
    amikor megöltem éppen akartam menni elszívni egy cigit..ni bzze hát megjelent még pár lovag-angyal..meg töltelék..
    Egész jó csata volt.
  • tritonkirály
    #9235
    xsásztok én még uj vagyok itt. Mindegy szoval megvan a heroes felraktam de nem tok sehonnan egy normaális cracket leszedni, meg nem tom kell e még valami hozzá! Kérlek titeket irjatok megfelelő cimeket ahonnan le tom tölteni a progikat ! előre is kösz
  • Holy75
    #9234
    A felszinen a feladat annyiból ál hogy csak FUSS. akor csatáz ha muszáj vagy ha gyengék és le tudod győzni, a lényeg hogy ne érjenek utól.A földalatt meg vegyél ki minden egységet amit tudsz és ha tudsz csatázz is. Ha felérsz a felszinre várni fog a "haverod" őt is le kell győzni, itt az lenne a lényeg hogy anyira legyél erős hogy elbirj vele.De szerintem ez egyszerü feladat.A inf/3 - hoz kéépest ez vicc.
  • j0nNyKa
    #9233
    hehe, nem is baj, 1.1 angolban a semleges hetek (pl. weak of the goat, weak of the lion) egesz poenos kis leirasokkal lettek teletuzdelve
    a weak of the lion pl. valami olyasmi, hogy "you don't want to be a goat in this week" :DD
  • steweee
    #9232
    ja, ha már itt vagyok, én is csalással akartam a nehéz pályákat, javaslom ne tegye senki, inkább fusson neki többször. mindegyiknek megvan a maga taktikája, okosnak kell lenni. jól meg van szerkesztve a játék. stratégiai döntések meghozatala előtt érdemes kimeteni (pl főhös hajóba rakása stb.), hogy elég legyen onnan folytatni újra ha esetle nem jól alakulnak 5-6 kör után a dolgok,mert autosave csak három körre visszamenőleg van.egyedül az inferno utolsó előtti pályán csíteltem be magamnak sárkányokat ahol a szigetvilágot kell felderíteni, mert nem volt kedven mégegyszer végigmenni idő hiányában és a végén 60 emerald dragon védte a hidat
  • Ranger23
    #9231
    Észrevettétek, hogy a magyar verzióban nem fordították le a heteket?
  • steweee
    #9230
    mindenki nyugodjon meg, természetesen nem golndoltam komolyan a bekopizást, csak a hatás kedvéért írtam. :) úgy látom lelkedre vetted. priviben válaszoltam. csak rosszul esett hogy beírok a topicba 2 / 3 db kérdést, és ilyen választ kapok rá. egyébként honnan tudhattam volna hogy a "hiányos szövegek" című dolog az erre utal ? illetve még nem próbáltam ki a letöltött fájlt, de gondolom az hiányos feliratú tárgyakat orvosolja ha már ez volt a válazs a kérdésemre.

    egyébként elég lett volna annyi hogy a "kattints a leírások linkjére" - sztem
  • dr Kotász
    #9229
    Cerberusokra menj. Több csoport is beáll. Olyan neutral stacket pedig ne támadj meg, amit nem tudsz veszteség nélkül leszedni (kivéve a kulcsfontosságú átjárókat persze).
  • uniu
    #9228
    Olvasd el ujbol ezt a hozzaszolasodat... es ha nincs 5leted, akkor javaslom az uninstallt.

    Kis segitseg:
    -A tuz elementalok NEM inferno lenyek! (Ha meg nem birsz veluk, minek mesz nekik?)
    -Nincs time limit a palyan, es az arulo inferno hos serege nem novekszik.
    -Godrick nem uldoz vegig az alvilagban.
    -Ha szerencsed van, az alvilagban tudsz venni egy endless bag of gold-ot, es igy tudod novelni a sereget idovel.
    -ujbol elmondom: Minden a palyan elhelyezett inferno leny CSATLAKOZIK Agraelhez!

    Hardcore arcoknak:
    (A lepesszamod nagyobb mint Godric-ke igy lehet vele fogocskazni, es korbejarni a felvilagot, a palya elejen fel kell venni azt a csizmat.)
  • Cobra.
    #9227
    A week of plague miatt csak a restart segít, egyébként meg lehet csinálni (bár nekem a demoban épp hogy maradt néhány egységem a csata végére).
  • TreDoR
    #9226
    18 boccsss! Néhány lény valóban csatlakozott hozzám a felszínen, amit aztán az alvilágban a tűzelementálok vissza is küldtek a pokolba... Egyébként sztem nem úgy tervezték a pályát, hogy csak cheattel lehessen végigvinni. Hanem gondolom az alvilágban található toborzó épületekre alapozták a sereg feltápolhatóságát. Csakhogy mire leértem hozzájuk, bekaptam a Week of Plague / A pestis hetét. Vagyis 0 sereg. Ezért kérdeztem, hogy van-e a pályán olyan sereg amit mindentől függetlenül magam mellé tudok állitani?
  • uniu
    #9225
    ehh... miert van olyan erzesem, hogy az ilyen kerdesek iroi max 16 evesek ?:))
    gyengebbek kedveert: azt mar nem is mondom, hogy figyelj a szovegre a palya elejen, mert tuti, hogy csak a szep magyar nyelvet "beszeled". Emlekeim szerint Agrael es a Biara arrol beszeltek, hogy fregmentalt inferno csoportok vannak szerte szet... akik biztosan csatlakoznanak a hos Agaelhez... ill. venni is lehet oket.

    (amugy telleg hulye a kerdesed, szted direkt ugy csinaltak meg a palyat, h csak cheat-el lehessen vegigvinni ?)
  • TreDoR
    #9224
    Hi! Hogy kell megcsinálni az inferno hadjárat 1. pályályát? Örülök, hogy túléltem az alvilágot meg le tudtam rázni az ellent, erre feljövök és egy 3× nagyobb sereggel találom szembe magam, mérnem raktak be ellen mindjárt 1000 arkördögöt? Fel lehet szedni a pályán valami normálisabb sereget v. beállitsak magam mellé 49995 arkangyalt?
  • izsook
    #9223
    Én próbáltam úgy alakítani, hogy legalább kétfajta mágiát tudjak Masteren, de már rájöttem, hogy tényleg a defensre kellett volna alapozni, mert így úszik a Logisztik, mondjuk ha odaérek valami csatába, akkor azoknak jajj!
  • j0nNyKa
    #9222
    skirmishben en is, de mondom, kampanyban kenytelen voltam szeretni a hydrat a meg a minot a high defense miatt.
  • Cuchulainn
    #9221
    Vedd fel a Master of Wrath abilityt. (Lásd még skillwheel)
  • Cuchulainn
    #9220
    Nekem a Blood Furyból sohasem sikerült eleget összeszednem, mivel ha van belőle a seregben, akkor egyből mindenki rászáll és kinyírja... Én speciel vittem magammal a teljes sereget(Az assasin tényleg nagyon hasznos, hidrából meg böszme sokat össze lehet szedni és ugye a shadow witch sem rossz)

    wesker24:
    Én is csak a harmadik pályán tartok benne, de eddig nem volt vészes. Csatlakozva az előttem szólókhoz: destruction magic, elemental chains és logistics mindenképpen, emellett van ugye defensed, és ami mindenképp kell még szerintem az a luck->soldiders luck->warlocks luck kombó, nagyon durva. Jól jön még a scorcery, mert azzal a hősöd gyakrabban sorra kerül a varázslás után, valamint az egyik skill csökkenti a varázslataid manaköltségét.
  • xem
    #9219
    Hy
    Lehet hogy hülyeséget kérdek, de mivel érhetem el hogy pl a haste varázslatból mass haste legyen?
  • izsook
    #9218
    Nekem más a taktikám Én inkább leidézek egy rakás elementált pl második pályán már mindjárt 35 fire elemtált és csak utána kezdek el lőni nagy durva varázslatokat. Persze az a takitika se rossz, amit Te írtál, de Én mint már lentebb jeleztem nem annyira szeretem a minotaurt no meg a hidrát se inkább Blood Fury Assassin meg Rider kombó. Gondolom azért abban egyetértünk, hogy mikor kezdesz egy pályát és egy szál faszba rohangál a hősöd 5 minoval meg 3 hidrával akkor azért jól tud jönni egy kis summon elementeals
  • valaminick
    #9217
    ...mondjuk nemcsoda, ha felkapta a vizet mivel elég bunkón reagáltál egy szimpla kérdésre..csak gondoltam elmondom én is a véleményem;)
  • izsook
    #9216
    Nekem más a taktikám Én inkább leidézek egy rakás elementált pl második pályán már mindjárt 35 fire elemtált és csak utána kezdek el lőni nagy durva varázslatokat. Persze az a takitika se rossz, amit Te írtál, de Én mint már lentebb jeleztem nem annyira szeretem a minotaurt no meg a hidrát se inkább Blood Fury Assassin meg Rider kombó.