14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • SaGa Jr
    #9777
    Nem menyország (Heaven), hanem menedék (Haven) a város típusa de sebaj. :-)
    De mi lenne, ha nem haven egységekkel mennél, hanem akiket betoboroztál, átalakítanád élőholttá a nekró városban? Azokkal jobban tudsz variálni.
  • NeoMaN
    #9776
    Hátrányban leszek ha azt mondom, hogy még me se néztem a multi mapokat?
    :PPPPPPPPPP
  • b-type
    #9775
    Pedig persze meg lehet gyakni...meg lehet nehezíteni a saját dolgod, de bőven meg lehet verni.
    Nálam Necro sereg volt.
  • zsolt11
    #9774
    hi,
    én is itt akadtam el a gondom,hogy nem tudok varázsolni vagyis markal nem tud vagy nem akar.mana 90 és nincs több,hogyan mimódon győzzem le godric seregét,már van kb 10 mentésem ezekről a csatákrol és sehogyan sem tudom kinyírni godricot,mert neki mindeig erősebb a serege.
  • Ádesz
    #9773
    Sziasztok!
    Na most télleg elakadtam a Necromancer uccsó küldijénél a Lord of Heresh nevű pályán. Markallal elfogtam Godric lányát, megküzdöttem az angyalokkal, és elkezdtem továbbfejleszteni a Menyország várat, mivel sztem csak arra van pénz, lehetetlenség 2 várat ennyi zséből fejleszteni. Na miután összeszedtem egy kisebb sereget ugy 6 angyal, 20 inkvizítor, 250 számszerijjász, 8 lidércem alapból ovlt, és még pár egység, és ezekkel mentem megcsapni Godricot de esélyem sincs mer sztem ugy van beállítva hogy mindig annyival legyen erősebb nálam hogy ne bírjam meg.aszni. Ha valaki tudna segíteni az lécci írjon, köszi
  • gallik
    #9772
    Mark of the necro ?
    A spirit linkre gondolsz, nem ?
  • V1P3R
    #9771
    1. 400 Familiar az minimum 3 hónap imho. Hát ha addigra nincs egy olyan sereged, ahol a shooterek leszedik egy kör alatt a nagy részét, az a te hibád.
    2. Elég könnyű összehozni az általam említett skilleket sztem, nekem a kampányban és scenarioban is sikerült nem 1x.he
    3. Sorceryd ha van (és miért ne lenne, sztem minden hősnek kötelező), gyakrabban spellezhetsz.
    4. Mark of the Necro egész csata alatt hat. Rá a vámpírokra, és ölj
    Vissza nem ütnek, de ha megtámadnak, nő a manád. A 3. hónap átlagos seregszámával számolva nem kell sok idő, amíg max. manád lesz, ha a vámpírt támadják, ha meg pont a Mark miatt nem, akkor meg simán nyersz. :D
  • Cuchulainn
    #9770
    Lol, köszi magamtól nem találtam volna meg :D
  • j0nNyKa
    #9769
    C:\Documents and Settings\'akarmi'\Dokumentumok\My Games\Heroes of Might and Magic V\Profiles
  • Cuchulainn
    #9768
    Biztos baromi hülye kérdés, de hol tárolja a game az elmentett játékokat? Egyszerűen nem találom őket sehol...
  • j0nNyKa
    #9767
    ok
  • mzprox
    #9766
    akkor le is foglalanám a helyet egy havernak. már jelentkezett, de éppen betelt a létszám. Szóval a versenyző nickje: szuso
  • Lammer
    #9765
    engem vegyetek ki a versenybol plz... MEGASORRYFOREVRIVÁN!
  • SaGa Jr
    #9764
    Használj gyors lényeket, amiknek magas a kezdeményezése. De a gyorsítás varázslat sem rossz megoldás. Más lehetőség nincs.
  • gallik
    #9763
    Egyetértek! Sztem minden versenyben lévő játékos adja meg elérhetőségét:
    MSN,vagy Skype,stb.Jonnyka-nak !
  • icah
    #9762
    hat lehet hogy nem volt nem is erdekel mert csak ezt lehetett valasztani valamelyik lepesnel (vagy alapbol kapta) de ha nem volt akkor ezek szerint nem is kellett :))
  • j0nNyKa
    #9761
    attol h tett moralra, nem volt neki + :D
  • #9760
    necronál volt + morálod ??
  • #9759
    A mass decay tényleg nagyon jó varázslat.
    Fejlett szinten 24+ 8* spellpower-t sebez 5 körön át aki csatázni akar!!!!
  • icah
    #9758
    nem, nem lett meg a teljes de volt expert dark, expert sorcery, expert enlightment, expert (nemtommi, ez az ize csoni ijasz teremtos), expert (ize ami a csapatmoralt noveli)
    hat levelre nem emlexem meg nem is figyeltem de az utolso palyat 26-tal kezdtem ugyhogy kabe 30 lehetett a vegen
  • doncsabi
    #9757
    hogy lehet azt megoldani hogy csata közben ne jöjön 6 szor mig én egyszer?
  • uniu
    #9756
    Koszi, mar el is olvastam oket:) A nekromata sisakja csak +2 tudast ad :((
  • Holy75
    #9755
    Heroes magyarország !!!! itt a link a fórum főképernyőjének a jobb sarkában.
  • mzprox
    #9754
    a warlock sajnos gondban van az impek ellen, de szerintem még manna nélkül is le tudja győzni az infernót (mégha nehezen is)
  • Holy75
    #9753
    Neked kész lett a skill fa mire befejezted a necróval?? hanyas lvl vltál mire vége lett? Én most járok a Nec/3 ason és megprobálom megcsinálni a végére, azért kérdem , hogy érdemes e erőltettnem vagy sem.
  • uniu
    #9752
    Feltettem az artifact pack-ot, de sajna meg mindig sok olyan artifact van amit nem azonosit: pl: windstrider boots, helm of necromancer stb. Ez utobbit azert latatlanban is feltettem a nekro hosomre:)) Vki ismeri ezeket, vagy tud egy helyet (cellestial heaven-en mar neztem) ahol megvannak a leirasok ?
  • mzprox
    #9751
    Már megvannak a végleges csoportok? Mi lenne ha elkezdenénk? :). Már javasoltam, hogy a játékok szervezése minnél lazább legyen pl: ki van adva, hogy a csoporton belüli mérkőzésekre van x nap és onnantól a játékosoknak kéne egyeztetni, hogy ki mikor ér rá.
  • icah
    #9750
    TIPP: [necro] Ma hajnali 4-kor lenyomtam a necro kampanyt (este 6-kor kezdtem el ujra), az utolso csatat kabe 15X kellett lejatszanom mert ereztem hogy benne van a gyozelem, probaltam kulonbozo taktikakat. Mana 180 volt. Az EGYETLEN amivel meg tudtam oldani az hihetetlen modon a mass decay varazslat minel elobbi felnyomasa volt, aztan pedig raise dead es curse of the netherworld kombo. A mass decay kitunoen elintezi az alacsony szamu (de nagyon eros) egysegeket.
    A puppet master es frenzy komboval nem tudtam nyerni.

    Az egesz kampany hihetetlenul konnyu volt igy masodik nekifutasra, erdemes egy kampanyt ujrakezdeni mert megfelelo skill-ekkel es varazslatokkal tenyleg GYEREKJATEK.
  • Holy75
    #9749
    Akkor lehet több taktika is pld rányomsz 1 spirit Link-et lehet a gyengébre is de arra érdemes akit tovább kell ütni vagy töbször támadsz neki vissza.Igy monden alkalommal kapsz 1 kiss manát, és ha nem nagyok a veszteségeid akkor ráteheted töbre is.Ha meg nincs ilyen skilled akkor a manát inkább a sumonra kölzsd, hogy a váradból sereget vegyél ki, igy nem lessz mana és nem lesz mit lopni sem.:)
  • #9748
    pl: nekro
  • Holy75
    #9747
    Azt olvastam,:) te milyen hűssel vagy?
  • #9746
    természetesen démon, vagy mire gondoltál ?
  • Holy75
    #9745
    Amugy milyen hősről lenne itt szó??
  • j0nNyKa
    #9744
    na jovan de mire a gated imp megerkezik...
  • #9743
    Ha csak egyszer lopnak is, akkor nagy mennyiségben sokat tudnak,akár az összeset, és idézéssel megint lophatnak.
    Tredor : Sztem nem tudod annyira megerősítenia sereged, hogy varázslat nélkül tudj győzni,mert a H5 nagyon a skillekre és varázslatokra lett kihegyezve, ahogy látom.
  • Holy75
    #9742
    Ha használja a Gattinget akkor a másik is lop. Ha nem akkor nem tudom én sem.:)
  • SaGa Jr
    #9741
    Így igaz. De ha valaki beidéz (gate) újabb adag familiart akkor azok mikor először sorra kerülnek, szintén lopni fognak manát. Sokan ezért hiszik, hogy többször lopnak, pedig csak egy másik, frissen érkezett banda teszi ezt.
  • wesker24
    #9740
    Ja ezt én se nagyon értem mert általában a familiarok csak egyszer lopnak manát nem hogy többször !!! miután ellopták a hős manáját már csak támadni tudnak !!!!
  • TreDoR
    #9739
    Hát, sztem próbálj meg olyan skilleket adni a hősödnek amihez nem kell mana és erősitik a sereget.
  • j0nNyKa
    #9738
    mondjuk azt nem ertem hogy a kov korben miert jon le a mana