14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • dr Kotász
    #9817
    Inventory screenen tedd be a megfelelő mezőbe.
  • veri5
    #9816
    jaaz aszárnymármegvanéshogytudom használni?Jó volt a brooklyni stílus!:D
  • dr Kotász
    #9815
    Nyírd ki az angyalokat, megmarad az angel wings artifact. Azzal átrepülhetsz a sziklák felett. Nem tetszett a brooklyni stílus? :)
  • veri5
    #9814
    mi van?
  • dr Kotász
    #9813
    Get da angel wingz, dude!
  • veri5
    #9812
    Necro 5. map hogy elkaptam a lányát,de Godric-hoz nem tok bejutni,mert a vízen sziklák vannak.Help!
  • Acidlich
    #9811
    nem vagy egyedul ezzel:) valszeg ezert fogok en is kikapni vagy azert mert az uberfos academyt sorsolja majd be nekem, amilyen szerencsem van...
  • j0nNyKa
    #9810
    penz.
  • Dant0r
    #9809
    Tényleg, azt miért nem lehetett megcsinálni, hogy 2, egymástól távoli gépen játszunk, de úgy h mindegyiknél ülnek 3-an.. vagyis össz 6an.
    olyan bonyolult lett volna?!:)
  • j0nNyKa
    #9808
    a hotseat az miert internet ? :]]]]]
  • Holy75
    #9807
    Valameik forditásban le van irva a varázslat alá a képlet, arra lettem volna kiváncsi. Én nem akarom az enyémet bántani mert jo igy is csak kiváncsi lettem volna menyi lehet a damja, mert az efekten látom hogy coldot sebez, de mennyivel többet mintha simán ütne????Lehet hogy nem is a magyarban van?:)...
  • Holy75
    #9806
    F.A.Q-ban le van irva hogy mi kell hozzá, (HAMACHI) van itt külön fóruma is a beálitásokról meg minden....
  • xfactor
    #9805
    Sziasztok kérdésem neten kersztük multi h. megy gondolom a hot seat-t kéne hasznűálni, de sehogysem jön össze.
  • gallik
    #9804
    A H5 manualban sem írják le, vagy csak én nem vettem észre!
    Egyébként, ha valaki le akarja tölteni, akkor itt a link : http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=557
  • Holy75
    #9803
    Cold steel a neve....
  • Holy75
    #9802
    Valaki be tudná nekem irni a necronál az attack skillből a jégsebzős skillnek a paramétereit?Hogy mennyi sebezz, meg a képletét. Előre is THX.
  • V1P3R
    #9801
    Eleget! Pontos adatom nincs róla, nem is találok sehol, valami okos ember írhatna róla valamit mondjuk. Sebzéstől függ asszem. És csak 1x kell elnyomni, utána ha a kijelölt egységedet ütik, jön a mana. Vampire-re szoktam, azzal nem nehéz túlélni pár ütést, és ha sorrakerül, vissza is gyógyul valamennyit a támadása miatt. Familiarok emiatt az idegesítő képesség miatt úgyis csak az első 1-2 körben vannak, a 3.ra minden józan ember kiirtja őket! :D
  • Ano Nymus
    #9800
    Szassztok Guruk!
    Légyszi, valaki küldjön e-mailen egy mentést a következő pálya elejéről:

    The Warlock (Dungeon Campaign)
    4. The March

    E-mail: [email protected]

    Köszönettel
    Ano Nymus
  • I love Techno
    #9799
    sztem a várból is jó , bár én mire addig eljutottam már csatlakozott vagy 30-40-en és egyből tovább is engedett ahogy beadta feladatként (de lehet hogy roszul emlékszem).
  • dr Kotász
    #9798
    Hmm... talán elbújt?
  • b-type
    #9797
    :)))
    Nincs mögötted?
    (kár :D )
  • NeoMaN
    #9796
    LOL
    úristen
    :))))))))))))
  • Acidlich
    #9795
    pedig az csak a gyengebbik csapata godricnak, ha ezekkel vegeztel, betol neki meg egy sokkal erosebbet, szal ahogy leirtad a csapatod, azokkal talan 100as attack-defense ertekek mellett nyerhetnel:)
  • veri5
    #9794
    Találtam 19 sárkányt(felvettem)és1 hiányzik.Hol van?
  • veri5
    #9793
    Necronál megkell szerezni egy Dac gyűrűjét.Összekell gyűjteni 20 csontsárkányt dea várból kell vagy a mapon összeszedni?
  • I love Techno
    #9792
    én mikor legyőztem kb 2500 csontvázijjászom volt és eccer sem foglalták be egyik wáram sem az érkező varázslóseregek (én kivártam az utolsó napig) , szal gyúrjál még egy kicsit és minél többet ölj , hogy legyen jó sok csontváznyilasod meg szerezz minél több pénzt , magyarul szinte a pálya egészét járd be és szegy össze mindent , mert úgy emlékszem azon a pályán pénzszűkében voltam olyannyira hogy kb a fél seregemet így sem tuttam megvenni hogy majdnem az egész páját bejártam.
  • NeoMaN
    #9791
    Hát nemtom, de ez a sereg így eléggé viccesen hangzik. :)))
  • gallik
    #9790
    Ok!
    De mennyit manat kapsz ? Nem találom sehol leírva, csak annyit, hogy néhányat.
  • V1P3R
    #9789
    Spirit Link a skill neve, Mark of the Necromancer meg a spellé, ha jól emlékszem.
    Egyre megy, ugyanarról beszélünk
  • Holy75
    #9788
    Én a hejedben elolvasnám a tanácsokat , betölteném a legutolsó mentésem, megnézném mi nem jo, és ujra kezdeném a pályát ugy , hogy már tudom mit nem szabad.De ez csak 1 jo tanács, nem muszály megfogadni.
  • Holy75
    #9787
    Leht , hogy viccesen hangzik de van benne valami amugy amit mond icah.
  • b-type
    #9786
    Ez nem vicc...jó tanács.
    Nem annyira nagy az a pálya, érdemes újra kezdeni és jól csinálni.
  • Ádesz
    #9785
    De vicces vagy icah
  • Ádesz
    #9784
    ja bocs
  • icah
    #9783
    add fel es kezdd ujra a kampanyt megkimeled magad egy csomo csalodastol es megszereted a jatekot is mikor masodszorra csont nelkul veszed az akadalyokat :)
  • j0nNyKa
    #9782
    lehet azer toroltek, mer agyatlanul 24x beirod ugyanazt, ahelyett hogy elolvasnad a valaszokat.
  • Ádesz
    #9781
    Mondom, összeszedtem 6 angyalt, 20 inkvizítort, 7 lidércet találtam, 250 számszerijjász, 100 csontváz ijjász, 17 imperial grrifin, és vagy 75 footman. Az angyal szárnyakkal átrepültem Godrichoz neki volt 12 titánja, és ehhez arányosan erős többi varázsló egység.
  • b-type
    #9780
    ????
  • Ádesz
    #9779
    Sziasztok!
    Másik fórumba törölték aq hozzászólásom remélm itt tudtok segíteni. Elakadtam a Necropolis uccsó Lord of Heresh nevű pályáján. Nagyjából fel van fejlesztve a menyország vár mer csak arra volt pénzem hogy azt fejlesszem. Összesuedtem egy sereget és Markallal elidnultam Godric ellen, de lehetetlenség legyűrni mer mindig annyival erősebb hogy ne bírjam lenyomni, a Necropolis várat meg elfoglalta a narancssárga játékos a varázslók. Ha valaki tud segíteni az írjon lécci, köszi
  • icah
    #9778
    mindenkepp necro sereg kell, igy igaz, es javaslom kezdd ujra a kampanyt mert 90 mana edeskeves lesz, nekem 180 volt es meg igy is 15x jatszottam le a csatat mire rajottem hogyan s mikepp, a manam el is fogyott mind

    ha ujrakezded a kampanyt ahogy nekem is javasoltak nyomass olyan skillt hogy tudj csonti ijaszokat kapni a legyilkolt egysegekert plusz sorcery-t meg mas mana/varazslat gyorsito abilityket is