14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • #9737
    Az a gond, hogy hogy a familiarnak nagy a initje 13-as, tehát nagyon elől van, mielőtt bármit csinálhatnék ellopja a manat, ezzel segítve a demon hőst.
    Egy nagy csatában könnyen összejön többszáz familiar. Ha van csak 400 már az elején elveszítek 100 manat.Ezekkel a mana visszanyeréssel meg nem jön össze annyi,és kérdéses is hogy megkapom ezeket a skilleket, aztán , ha nem tudom őket megölni az első körben, akkor a következő körben megint lejön 100, ha van egyáltalán annyi!
    Nagyon durva lény ezzel a képességgel! A gáz az, hogy általában hamarabb jön, mint te a hősöddel, aki varázsolhatna ezt azt rá! Egy döntő csatában, ha a hős nem tud varázsolni, vagy csak keveset, kevés esélye marad, még ha sokkal erősebb serege is van.
    Az első körben legyakni őket, mivel nagy az initjük, nagy szerencse kell, ha ez nem történik meg, már vesztettél rengeteg manat, ha nem az összeset!
  • GothiK Aesh
    #9736
    fejleszd a nekróét majd a embervárat és a nekrovárba élöhalottakat csinálsz az emberekböl
  • GothiK Aesh
    #9735
    warlocknak az erratik manna kurva jo
  • V1P3R
    #9734
    Ha mindent elfoglaltál, akkor bug, restart kell
    De azért nézz szét előtte
  • V1P3R
    #9733
    Pl. mana visszanyerő képességek
    Necro - Spirit Link (Mark of the Necromancer)
    Demon Lord - Consume Corpse
    Knight-tal szopó, de mielőtt elfogy a mana, jut pár mass spellre
    Ranger-rel berakod fav. enemynek, és esélye sincs
    Warlock - Ide nincs ötlet
    Wizard - Hát elég sok familiar kellene, hogy egy wizardnak elfogyjon minden manája. De ha megtörténik, Consume Artifact
  • Ano Nymus
    #9732
    Szassztok Guruk!

    Elakadtam a Dungeon küldetés 3. (Cultist) pályályán.
    Mindent elfoglaltam, mindent felvettem (szerintem)
    Csak körözök, mint gyólyaf... a levegőben.
    Mit csinálok rosszul?
    A faq még nem tart itt, tehát nem találtam ott segítséget.

    Köszönettel
    Ano Nymus
  • Ádesz
    #9731
    Szijasztok, tuljutottam végre azon az átok bugis részen most a Necromancer uccsó küldijénél vok, a Lord of heresh-nél. Igazából nem vok elakadva csak sztem elszúrtam az elején. Sztetek melyik várat fejlesszem tovább Godric ellen a halál várat vagy az menyországot? amugy mind2 nagyjából fel van építve de a menny jobban
  • #9730
    Sziasztok!
    Vki tud vmi taktikát a démonok ellen ?
    Azon belül is a familiar manalopó képessége ellen.
    Eszméletlen táp tulajdonság, hogy az elején elszívja az összes manat.
    Varázslat nélkül pedig el van veszve a csata.És még 13-as az initje is.
    Köszi!
  • icah
    #9729
    mana most 105, kepet nem tudom miert nem rakta be :(

  • icah
    #9728
    sziasztok, na errol beszeltem ma: ujrakezdtem a necro kampanyt es imhol az eredmeny :)) 100 titan lecsapva 1 egyseget sem vesztettem, most megyek es kifilezem a maradek 1 host :)))

    soxor sok koszonet SaGa Jr-nke es a tobbieknek is, megiscsak segit a forum !
  • RangeR
    #9727
    200 körül, vagy több is, nemtom pontosan. De soha nem okozott gondot a mennyisége a manának.
  • cikasz
    #9726
    Sziasztok. Megvettem eredetiben, de ketten is játszanánk itthon a hommV-el, de nem akarnám megvenni még1x. tehát a kérdésem logikusnak tünik : Vicces exe van a magyar verzióhoz?
    köszi.
  • Maak
    #9725
    katt a Faq-ra és a 2. vagy a 3. pont alatt megleled a választ.
  • gareth21
    #9724
    Sziasztok, ide vezényeltek ebbe a forumba hogy majd ti segítetek nekem hol találom a megy a magyarítást a játékhoz, nagyon jo lenne, mert már a Heaven kampány 4.-pályáján elakadtam, ugyanis most eloszor játszok Heroes játékkal.Segítsetek pls.
  • Waynebacsi
    #9723
    Necro kampány The Invasion küldije végén akadtam el. Az a feladat, hogy termeljek ki 20 Bone Dragon-t. Már van 39 de nem adja meg a küldit. Mi a megoldás?
  • icah
    #9722
    oksa most mar vilagos kosz szepen.
  • TreDoR
    #9721
    Ugyanugy müködnek a varázslatok mint a 4-be csk az 1. és 2. szintűekhez nem kell képesség. Valamint egy várba elég csak 1 db magic guilder-t felhúzni, nem kell pl. boszorkány konyhát, stb.-t.
  • SaGa Jr
    #9720
    Nem kapod meg őket. Csak megtanulhatod a magasabb szintűeket is ha van belőlük az adott város varázstornyában. Nem jelent automatikusan megkapható varázslatokat.

    Ha nincs legalább basic szintű ismereted destruction magicból, akkor hiába van az adott városban tűzlabda vagy circle of winter varázslat a 3. szintűek között, nem fogja megtanulni a hősöd. Ha viszont van basic szintű ismereted az adott iskolában, akkor már megtanulhatja.
  • Tatyla
    #9719
    felraktam az új béta Hamachit,vagy nem az kellett volna?
    de még mindig nem tudom hogy müködni fog e...
  • dr Kotász
    #9718
    Legjobb varázslatok szerintem:

    Alacsony szinten a mass slow/mass confusion kombó. Egyszerűen verhetetlen. Az ellen nem lő és nem vág vissza.

    Magas szinten: frenzy/puppet master. Magyarázat nem kell.

    Egyszóval dark magic rulez. Akár nem is kell a többi iskolából semmi.
  • icah
    #9717
    azt irod a harmadikhoz basic kell. vagyis ha megszerzem mondjuk az expert dark magic-ot akkor a megfelelo 4 vagy 5. szintu varazslatokat maguktol megkapom ? nem kell beallnom valami varba vagy valahova hogy megkapjam a varazslatokat ?
  • icah
    #9716
    igen, ez a cel de neha sajnos nincs ra ido meg mod foleg ha kergetocsket jatszunk :))
  • TreDoR
    #9715
    Eddigi kedvenc varázslataim: Meteor Shower, Implosion, Phantom Forces, Summon Creature, Town Portal, Resurrection.

    Kedvenc skilleim: Gating, Guardian Angel (bár csak 1× használtam),Teleport Assault.

    Kedvenc egységeim: Hunter, Master Hunter, Archer, Marksman, Imperial Griffin, Archangel, Succubus Mistress, Pit Fiend, Pit Lord.

    A Succubus Mistress Gating-el és Phantom Forces-el elég durva tud lenni.
    A Pit Fiend/Pit Lord meg a Teleport Assault-al.
  • SaGa Jr
    #9714
    A varázslatokat az előző pályákról hozod magaddal. Amit egyszer megtanultál azt tudni fogod. 1-2-es szintűekhez nem kell semmilyen tudás varázslat iskolákban, a harmadikhoz viszont már basic kell.

    Mindkét varázslatiskolában vannak nagyon kemény varázslatok. A nekróknak különösen hasznos az idézés, mert abban van a raise dead, amivel permanensen visszahozod az "életbe" az elvesztett egységeidet. Harc közben ezzel minimalizálható a veszteség.

    Emellett az egyik első skill a csonti íjászos legyen amit megtanulsz. Innentől nem lesz seregproblémád. Aztán jöhet az eternal servitude és így nőni fog a sereged és csaták után lesz esély az elhullot egységek egy résznek visszahozására is.

    Ha sok varázspontot akarsz, akkor arra ott van a sorcery meg az enlightment skill. Az elsőből plusz manát kapsz, a másodikból meg jó eséllyel majd emelkedik valamikor a knowledge értéked.

    Plusz tessék felkeresni a páylákon szétszórt növelő helyeket is. Innen a legegyszerűbb összegyűjteni a növekményeket.

    A felvett skillektől és tárgyaktól függően teljesen eltérő lehet a karakter értékeinek mindegyike.
  • uniu
    #9713
    100 korul. Minden palyan erdemes fullra kifejleszeni a magic guild-eket, es utana befejezni a palyat.
  • j0nNyKa
    #9712
    pamparam, visszajelzesek, pamparam
  • SaGa Jr
    #9711
    A pályán van délen egy kis kunyhó. Ha ide bemsz, emgtudod miként nyírható ki a vámpírúr. Ehhez persze kell majd teljesíteni némi küldetést is, de sebaj.
  • icah
    #9710
    en a necro asszem 3. palyan vagyok ahol ujra kell epiteni a lorekeep-et vagy mit, van expert dark magic meg expert summoning de ezeken belul semmi normalis varazslat, es osszvissz 50 manapontom ami edeskeves. a varazslatokat az elozo szinteken a kulonbozo varakban kell osszeszednem vagy hol ?
    mindenkepp ujrakezdem a kampanyt.

    kinek mennyi manapontja van a 20-as szintu hosnek ?
  • peeter22
    #9709
    Hi.

    Egy olyan kérdésem lenne hogy a 4. kampány uccsó azaz 5. pályályán kissebb gondom van Nicolai legyőzésével másként szólva esélyem sincs annyi az embere pedig nekem se kevés. Addig megvagyok hogy levágtam az összes upgradált csontsárkányt a pályán és kisütött a nap csakhogy Nicolait sehogy se tudom megölni egyenlőre menekülkgetek előle és így nem vesz fel embert de ez így eléggé lassú és körülményes ha valaki tud valami egyszerűbb megoldást hogy hogyan lehet levágni annak megköszönném ha megírná.
  • Holy75
    #9708
    Feltételezem az átalakitós skillje miatt van neki Leandership-je. Mert ha nem akkor ez jo bunkóság.....
  • Holy75
    #9707
    Akkor tényleg elég gáz:( Ki, hogy csinálta meg a Nec/2 es pályát?? Baromi sokk egysége van a wizárdnak mire odaérek. Az enyémek + hulnak mint a legyek, alig vártam, hogy a Necro kuldikhez érjek hát most, hogy ott vagyok.......
    Ha tud valaki valami jo (jobb taktikát mint az enyém) akkor irja meg légyszi.
  • Dant0r
    #9706
    Nem, TÉNYLEG nem hat rájuk a morál. Nem csak a negatív.

    Ezért is káromkodtunk, amikor markal basic leadership-pel kezdett:)
  • jazzy
    #9705
    Szerintem Power of speed tovabbra se tartom necrohoz jo otletnek a retributiont.
  • Holy75
    #9704
    A heroes Magyarországon leirtaknál ott a retribution van irva az angol nyelvű oldalon + a Power of speed.
  • Holy75
    #9703
    Csak a negativ morál nem hat rá..... A retribution skill meg csak a + ra van hatással. De akkor a kérdésem még mindig áll. Melyik skill a jo a skill tree-hez a retribution vagy a power of speed?????????
  • mzprox
    #9702
    A versenyhez egy javaslat: a kezdő bonusz ne legyen random, mert túl sokat számít, hogy valaki egy jó artifactot kap vagy 5 követ. az igazi az lenne ha valami nyersanyagbonuszt választana mindenki, mert az artifactok között is vannak komoly különbségek.
  • Shadow_THH
    #9701
    kössz
  • jazzy
    #9700
    A versenyre jelentkezes mar lezarult (Kandurex kerlek ird be a bannerba!).

    Online ugy tudsz jatszani, hogy letoltod a Hamachi -t innen. Lenyeges, hogy mind2toknek ugyanaz a verzio legyen. Hamachin belul krealsz egy csatit ahova belep a masik is, es ha mind2toknel zold jelzest mutat akkor letrejott a kapcsolat es tudtok lanon keresztul jatszani tobbnyire barmit.
  • Shadow_THH
    #9699
    sziasztok valaki el tudná magyarázni hogyan lehet online játszani mert a faq-ból nem jöttem rá :) vágom hogy lan néven kell kapcsolódni anetre de nekem ez valahogy nem jött össze

    egyébként csatlakoznék a versenyhez
  • jazzy
    #9698
    Szerintem necrohoz nincs retribution skill mert nem hat rajuk a morale.