14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • b-type
    #9857
    ja, elég szerencse...meg rutin.
    Igazából nem észből nyomod el a dolgokat szvsz, hanem rutinból...a stratégiák nem dinamikusak, megvan a rutin és azt nyomod, ami dinamikus az a szerencse (azért szerencse ).
    Ami eddig tetszik..talán a legjobban az a Warlock, az Academy-t még nem nyomtam, de eddig talán ez a vártipus az amivel jókat lehet taktikázni, jók a varázslatai (bár szvsz némelyik kicsit táp), de itt van a beáldozás, a gyíkharapás, és az 'elemi láncolatok' amivel brutter jókat lehet taktikázni...olyan mint egy minijáték, légelemű lényt földelemű lénnyel támadni, föld varázslattal csapni, illetve gyengíteni...
    Tök élvezem :)
  • mzprox
    #9856
    ezért is írtam valahol, hogy nem random bonusszal, hanem rnd nyersanyaggal kell kezdeni. Az is sokat számít. (úgy láttam h5-ben lehet dúrva artifactot is kapni az elején)
  • j0nNyKa
    #9855
    nem szerencsejatek?
    neked mind1, hogy assasin, vagy peasant vedi a fabanyad ? mind1, hogy mennyi archert kapsz kezdesbol? a 3ban mind1 volt, hogy volt-e lvl2 creature generatorod kezdesbol? mind1, hogy a random artifacted 1 fos, valami allatjo artifact?
    de. szerencsejatek.
  • NeoMaN
    #9854
    Naggyából én ku*va koca HOMM-os vagyok. De szeretem. És sosem a számok alapján játszom, hanem megérzésre...
  • odex
    #9853
    tudom azért mondtgam hogy nembvízom el magam :D meg naggyából nemszerencse játék hanem az észjátéka! :)
  • IceTom
    #9852
    Nagyjából erre a versenyre azok jelentkeztek akik úgyérzik hogy eséjük van a nyerésre..szal nem biztos hogy te nyersz:D
  • mzprox
    #9851
    Egyébként 7 év alatt még nem jöttél rá, hogy a heroes szerencsejáték? (ha netalántán jól szerepelnék persze megváltozna a véleményem.. :-P )
  • GothiK Aesh
    #9850
    illly geci az én csoportomnak vége lesz mint a botnak esélyük se lesz:P
  • j0nNyKa
    #9849
    innentol eselyunk nincs !!!! :[[
  • mzprox
    #9848
    Hú, még jó, hogy nem vagyok veled egy csoportban. Így legalább az első 8 közé juthatok (/álmodik/) :)
  • odex
    #9847
    6 hónap vip jogom lesz :) nemtudom de sztem énnyerek azért nembízom el magam de 7 év tapasztalat fojamatos heroes 3-4-5 :D
  • mzprox
    #9846
    ezt benézted.. :)
  • Smuge
    #9845
    Elég lett volna egy igen vagy egy nem is, nem kell ez a lenézö stilus
  • Holy75
    #9844
    Bár az ultimate skill az csak az elsődlegesből lehet, az amiről meg én irok az meg ability:).
  • Holy75
    #9843
    Igen arra gondolok.
  • NeoMaN
    #9842
    arra gondol
  • j0nNyKa
    #9841
    marmint eljutni az ultimate skillig? erre gondolsz ?
  • NeoMaN
    #9840
    nem, valaki gyorsan lefordította pár nap alatt...
  • Holy75
    #9839
    Leht , hogy hűlyén fogalmaztam.:) Pld: a necronál a Howl of teror ability. Igy gondoltam az előbb, azt hittem érthetőbb. SRY.
  • j0nNyKa
    #9838
    mi az hogy vegig kirakni a skillfat ? :]
  • Holy75
    #9837
    A skill fát rakta már ki valaki végig valamilyen hősnek????
  • Ádesz
    #9836
    hát egy Very Big map-et kétszer végigjátszani ugy hogy nem ér meglepetés sztem nem annyira érdekes
  • Smuge
    #9835
    Ez a magyarosítás ami FAQ-ban van , a hivatalos bolti magyar verzioból származik?
  • NeoMaN
    #9834
    Hát pedig pont az a jó benne. Elsőre felfedezed körülnézel, másodjára veszteség nélkül megcsinálod.
    Mariózzál..
    :F
  • V1P3R
    #9833
    Tom, csak sajátra jobb, mert ott a cél is közös
    Minél tovább élsz, annál több mana, Animate Dead-del könnyű egy vámpírcsapatnak majdnem örök életet adni.
    Ha meg ellenségre nyomod, előbb-utóbb meghal, és castolhatod újra, más lényre.
  • Ted Beneky
    #9832
    Az ellenfél egységeire is rárakhatod a Spirit Link/Mark of the Necromancer-t. Akkor ütheted Te is, kapod a manát ...
  • Ádesz
    #9831
    Ahogy gondolod, télleg nagyon idegesítő, főleg 2-szer megcsinálni ugyanazt a nagy pályát...
  • mzprox
    #9830
    úgy is kevés vagyok... 140 mannája van és meteor showdereket nyomat. van nála 6 archdevil, 11 pit lord 19 nightmare stb... mindez az 4v 5. héten, és pont a hetedik napon...
  • Forton
    #9829
    Hali, miko elindítom a játékot, akkor elsötétül a kép, és ezt írja ki:

    "A(z) Heroes of Might and Magic V hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük."

    Olvastam a FAQ-t, de ott csak patchet emleget. Nem tudtok vmi megoldást esetleg?
  • Holy75
    #9828
    Ha nem számolja akkor miért irjátok hogy már csak 1-2-3- négy napom van hátra és restart kell ha nincs meg???
  • j0nNyKa
    #9827
    biaranal az a lenyeg, hogy akkor is megtamad, ha varban allsz
    hasznald ki :P
  • mzprox
    #9826
    Engem a ranger első pályáján vertek meg. Nem szoktam visszatölteni, de itt még az sem segített... Nem is értem, csak arra tudok gondolni, hogy túl korán trigereltem valamit és jött biara egy 5-10x akkora sereggel, mint ami nekem volt és bármit csináltam nem lehetett legyőzni. (pedig a hősöm nagyon erős volt, összeszedett mindent és az összes skill hut használható volt számára.. ha újrakezdem ez már tuti nem így lesz :( )
  • Waynebacsi
    #9825
    Köszi a választ. Sejtettem, hogy ilyesmi lesz :( Inkább felrakok valami szutykot, amivel engélyezem az összes küldit...
  • veri5
    #9824
    Nem is számolja!
  • Holy75
    #9823
    A necro/5 - tön honnantól kezdi el számolni az 1 hónapot??
  • NeoMaN
    #9822
    Hááát...
    Nekrót mosolyogva vittem végig, de dungeonban a 3.-nak már negyedszer ugrom neki...
  • izem
    #9821
    Sziasztok
    Az erdöjáro küldi 1. részénél mit kell csinálni?
    Azt irja védjem meg a határokat és 4 helyörség legyen a felügyeletem alatt...
    És?mikor van vége?
  • Ádesz
    #9820
    Ugyanugy ahogy én, kifogtál egy bugot, az Invasion pályát kezd újra, de előtte tedd fel a patch-et.
  • Fairy Elf
    #9819
    a necro kampány amúgy nagyon jó pörgős volt és könnyen végig lehetett vinni, a dungeon kamp. is ilyen baráti??? vagy itt már lesz szenvedés????
  • Fairy Elf
    #9818
    hali!

    jaja leütöd az angyalokat, kapsz szárnyat, berepülsz a sziklákon át és már ütheted Godric buci fejét:) de mindenképp necro sereggel mert az hatékonyabb szerintem:)