14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Prince23
    #14325
    Valakim légyen olyan szíves, és dobjon már meg egy HoF magyar text file-lal. Nem találom a hof magyaritását sehogy sem, már NAPOK ÓTA!:(
    thx előre megint
  • Lolozan
    #14324
    Ne a ½magyarítások" részben keresd hanem a "Hammers of Fate" alkönyvtárban, magam is azt használom. Ma Újra letöltöttem, ott van tökéletesen.Az installálási utasí
    tás is mellékelve van.
  • Prince23
    #14323
    Nincs...nem találom...
  • Lolozan
    #14322
    Itt megtalálod a magyarítást http://heroes5faq.extra.hu/
  • Prince23
    #14321
    Na feltettem... 2.1-es patchet is
    vki megpasszolna egy magyarítással? voltam FAQ-ba de semmi nincs HOF terén!
    előre thx
  • Prince23
    #14320
    Sziasztok! egy nagyon fontos kérdéssel bombázlak meg titeket!
    Van ez a Hammers of Fate kiegészítő. Na már most, nekem az alapjáték 1.41-ig van felpeccselve, és a kérdésem a köv:
    HoF felmegy az 1.41-es alapjátékra?
    ui: 1.5-re nem tom peccselni, mer mindenütt az 1.5-ös patchek virusosak, a nodom szerint... nem engedi, h letöltsem az alapjáték 1.5-ös javítását!
    THX
  • adios
    #14319
    Szerencsére megoldódott a problémám.Egy egyszerű újratelepítés megoldotta.de köszi:)
  • Cobra.
    #14318
    Milyen gép milyen játékbeállítások mellett?
    Illetve hol fagy ki, más játék/program nem fagy le?
  • adios
    #14317
    Feltettem 1.41-ig a patcheket,a crack is jó,de mégis kifagy...Miért van ez?A választ előre is thx!
  • adios
    #14316
    Hello!
    Miért van az h állandóan kifagy az alap verzió?mert nem tettem fel eedig semmi patchet?
  • gaspijoci
    #14315
    Na ezért szép ez a játék, mert sok megoldási lehetőség van, mindenki többet is kipróbálhat.
  • dalmar
    #14314
    Én 80 vihartitánnal 140 csatamágussal és az erősítésből az angyallal,küklopsszal csináltam meg,rossz volt a morálom ha a többit is felvettem.A csatában ajánlom a bábjátékos spellt.A pályán található sötét mágia könyv is.Egyébként pedig a titánra fantomerőt alkalmaztam,ha valamelyik ördög kijött a várból azt megvakítottam.Ezzel a taktikával le lehet győzni.
  • gaspijoci
    #14313
    Nekem 230 titánom 247 csatamágusom volt. a misztikus műhelyben a váramban nagyon erős varázstárgyakat lehet már csinálni, brutál életerőt védekezést és támadást ad. Biara vára előtt pedig kapsz mindenféle erős egységet. Így simán levertem a csajt és ezzel vége is lett.
  • pearl26
    #14312
    Na eljutottam Biarához, remélem már csak vele kellesz megküzdeni :-)
  • pearl26
    #14311
    Melyik lénynek milyen varázstárgyat érdemes csinálni?
    Neked van vmilyen jól bevált módszered?
  • pearl26
    #14310
    Én is nagyon szeretem a Heroest, már vagy 8 éve játszom vele.
    Csak sajnos én nagyon sokszor gyors csatában játszom. és az ilyen bonyolultabb csatákban nehezen ismerem ki magam.
    Meg véletlenül a kelet törzseivel keztem el a játékot és nem a hammer of fate-el, és az előbbi biztos az utóbbira is épül.
    Akkor a fő vár ellen ezek szerint Zefirrel kellesz majd mennem...
    Akkor felerősítem a seregét, mennyi titánnal érdemes neki indulni?
  • pearl26
    #14309
    Köszönöm, h utánanéztél.
    Most még ott járok, h a fölsalatti démonvárat sikerült legyürnöm, de a másik hösömet megint nekiangedi a gép egy démon vár ellen és az nagyon brutális.
  • gaspijoci
    #14308
    Már csak két komoly, az első egyszerűbb csak varázslás kérdése, a második a középső fő vár ellen na az húzós. Sok titán kell és a váradban ami nemsokára jön, a varázstárgy kereskedőnél jól összeállított erős varázstárgyakat kell az egységeidre tenni és akkor megoldható. Ezért szép ez a játék. Én az első rész óta imádom. Írj ha megint elakadsz én újra végig vittem ezt a pályát.
  • TreDoR
    #14307
    Soha.
  • pearl26
    #14306
    Nagy nehezen sikerült.
    Csak egyre idegtépőbb csatákkal kell szembenéznem...
    Mikor lesz már vége????????
    :-)
  • TreDoR
    #14305
    Én úgy csináltam, hogy amint elindultak egyből elkezdtem kattintgatni a hős képén (azon amelyik elől megy), folyamatosan és gyorsan, előbb-utóbb megállította őket. Ha viszont nem akkor load és próbálkozni kell.
  • pearl26
    #14304
    Igen akkor van, de hiába próbálom átvenni az irányitást bármelyik hös felett nem engedi a gép, mert dolgozik- homokóra megy , és utána rögtön megindul a csajszi a vár felé....
  • gaspijoci
    #14303
    Ez akkor van amikor két hős áll a várnál de a csaj támadja meg? Mert ha igen akkor az a megoldás hogy mikor megjelenik alul az ikonjuk rákattintassz. Így mielőtt megtámadja a várat átveszed az irányítását, találkozol a másik hőssel / neki mellesleg 900 küklopsza van és jóval erősebb varázskiáltásai / átpakolsz hozzá még egypár erős egységet és vele támadod meg a várat. Így már sétagalopp az egész.
  • adios
    #14302
    Hello!
    Régen eljutottam az alapjátékban a Mage kampány első küldetéséhez,de újratelepítettem gépem és nem maradt meg a mentés sem.Valaki esetleg tudna küldeni egy mentést a Sylvan kampány utolsó,vagy a Mage kampány első küldetéséről?
    Előre is THX!
  • pearl26
    #14301
    Köszi, h segitesz. Képzeld sikert átjutnom a hidon, meg megküzdeni az erős piros sereggel, úgy hogy vártam vagy 2 hónapt és minden héten idéztem 4 titánt, így már elég nagy lett a seregem. De ahogy átértem a porálom az eddig játszott hősökkel kellett egyenként csatát vivnom a piros ellen. de te is biztos erre gondoltál, h csak egyre nehezebb lesz... Így is lett, már sikerült vagy 5X-re megvivnom két csatát, de a Kulin csajjal, vagy hogyis hijákkal sehogy sem boldogulok, pedig már sokszor nekifutottam. Nem vagyok elég erős(szintén), megcsak a csatakiáltásaimmal tudok "varázsolni", ami szintén kevés,
    emlékszel esetleg arra, h hogy sikerült neked ezen a részen átjutni?
  • gaspijoci
    #14300
    Nem tudok róla hogy kéne hozzá patch, mivel a versio száma 3.0.
    Nem akarlak elkeseríteni de ha ezen valahogy túljutsz, még nehezebb lesz, de mindenre van megoldás. Nekiugrok újra ennek a pályának mert
    nem emlékszem mindenre pontosan. Talán így te is végig tudod majd vinni.
  • pearl26
    #14299
    Két ut vezet a hídhoz, de akár merre megyek megtámad egy erős piros sereg... már teljesen elvesztettem a reményt, h sikerül-e valaha megcsinálnom, mert kb. 5x erősebb az a sereg, nekem szinte semmi használható varázslatom sincs. hiába van 500 manám...Már arra gondoltam, h nem jó patch van fenn...
  • gaspijoci
    #14298
    Nekem nem jött sereg, simán átjutottam a pályán, ha jól emlékszem egy híd vezet át a következő térképrészre.
  • pearl26
    #14297
    Még lenne egy kérdésem, h a rögtön utánna következő csatát, h sikerült megvivnod?
    Ez akkor van amikor feljövök a felszinre és el kell jutnom a pálya másik végére, de utközben leblokkol egy nagyon erős sereg és sehogy sem tudom megverni, nagyon kevés varázslatom és emberem is van.
    előre is köszi.
  • Carmang
    #14296
    Megvan, az ATB fölött megtaláltam. Aszittem először, hogy varázslatszerűen kell használni, varázskönyvből.
  • Carmang
    #14295
    Halló, kérdésem lenne: HoF törpe kampány első pályán le van tiltva a rúna használat? A varázskönyvben ki van szürkítve, pedig van elég nyersanyagom hozzá.
  • Gery345
    #14294
    Ja tényleg. Kösz
  • TreDoR
    #14293
    (khm, 1.6-hoz nem kell crack)
  • Gery345
    #14292
    Tudom, hogy van 1.6os is. De ha felrakom akkor nem indul csak ha crackelem. Még találtam hozzá 1.5ösig cracket, de 1.6ost már nem. Vagy azzal a crackel kell lecrackelni ameik eredetileg megvan?
  • Carmang
    #14291
    Van újabb peccs is, rakd fel azt.
    Ettől függetlenül tényleg a peccs segít a dolgon, mert a régi (hibás) verzióban nem jött a démoncsaj. Miután felpeccseled kezd újra a pályát, ne kimentett állásból folytasd!
  • Gery345
    #14290
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy a heroes 5 alapjátékba az Erdőlakó kampányba elakadtam az első küldetésnél. Meg tudom tartani a határt, de nem jön sokáig semmi. A határt pedig nem léphetem át. Eg végigjátszásba olvastam, hogy a második hónap első heteiben jön a démonúrnő. De nem jött. Felraktam patch-eket 1.5ig és olvastam hogy abba a pályán megváltoztattak valami küldetést. Szóval aki tud lécci segítsen!
    Előre is köszi.
  • gaspijoci
    #14289
    Egészségedre! ((-:
  • pearl26
    #14288
    Sikerült!Sikerült!!!
    Tényleg csak kitartás, meg nagyon nagy odafigyelést igényelt...
    Meg eléggé megszerettem ezeket a runa varázslatokat.
    Köszi a tippet.
  • Shiwo
    #14287
    valaki tudna linkelni olyan modot, amely lecseréli a HoF hátteret valami statikus képre ? én csal TotE-hez találtam a heroescommunity-n
  • pearl26
    #14286
    Húha, még nem használtam ezeket a varázslatokat, de majd csak rájövök, h milyenek. Kicsit szokatlanok nekem még.
    De nagyon köszi az infót, majd irok, h ment.