14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #10057
    kezdheted :]
  • gallik
    #10056
    Már javasoltam, hogy a könnyebb elérhetőség kedvéért, mindenki adja meg az emilt, vagy msn-t, skypet, stb.
    jOnNyKa ezt feltenne a verseny honlapjára, és ott mindenki megnézhetné.
  • steweee
    #10055
    kár hogy a favored enemy alap és fejlesztett lényeket külön kezeli. rossz hogy a mage/archmage vagy lich arklich stb. külön külön egy slotot foglal.viszont tök jó az imbued arrow
  • j0nNyKa
    #10054
    na akkor ugy tunik, hogy jol emlekeztem :]
  • gallik
    #10053
    Közben már itt is van :))
  • gallik
    #10052
    szerencsére én felírtam a sajátunkat :)
    Tutilevi, Slick, Cuchulain, Neoman
  • j0nNyKa
    #10051
    na, most kene emlekezni a csoportbeosztasra :]
  • gallik
    #10050
    Azt hiszem mi egy csoportban vagyunk, hamachin rajta vagy ?
  • j0nNyKa
    #10049
    jo csak a magyarositasrol fogalmam nincs, tehet ez, hogy bosszuallas.. omg.
    nem kell elmagyaraznod, milyen az a favoured enemy, csakhat igy magyarul... :\
  • JossBeaumont
    #10048
    Felhagytam a keresgéléssel, és most lehet hogy sokadjára kérdezem, de nem találtam választ a végeláthatatlan fórumban...
    Szóval az uccsó pályán lenyomtam az fődémon várát egyszer. Mindenki elégedett, kisvideo, meg minden, csak éppen nem történik semmi. Ugyanúgy tűzfallal körülvett a fővár, és semmi mást nem tok csinálni, csak megint megtámadni, de ahhoz hogy végignyomjam mégegyszer, már nincs elegendő seregem... Tényleg újra meg kell támadni a fővárat? Volt valakinek ilyen problémája?
  • mzprox
    #10047
    tegyük ki a csoportokat vagy generáljon valaki újakat. Ma este kb 8-tól ráérek egy kis heroesra. Lehet jelentkezni privátban (ha valaki tudja, hogy egy csoportban van velem...)
  • SLICK
    #10046
    na mikor lesz már verseny? :|

    ezért felkelhettem korán -.-
  • wesker24
    #10045
    az elfeknél már rögtön az első pályán bead két skillt ez a támadás az attack és a bosszúállás az avenger szint !!! A bosszúállás az jelenti hogy a váradban kiválaszthatod az esküdt ellenségedet amire a lényeid háromszoros sebzést mérnek főleg mesterijászok és a druidák elönyben !!!! Alap szinten csak egy esküdt ellenséget választhatsz ki és csak normál szinten sebződik fejlett szinten már két esküdt ellenség és dupla sebzés expert azaz gyakorlott szinten már 3 esküdt ellenség és tripla sebzés !!! Én esküdt ellenségnek a familiarokat a succubus mistresseket és a cerberusokat választottam !!!
    mielött a csata elkezdödne a számitógép kiválaszt egy esküdt ellenséget és arra méri a csapást !!! az esküdt ellenségekre akkor hat ez a skill ha már az adott lényből kinyirtál már 2 teljes népességet !!!
  • j0nNyKa
    #10044
    hat mondjuk sylvannal miert csinalsz varazslot ? meg mondjuk miaza bosszuallo ?
  • wesker24
    #10043
    hello nem tudja valaki hogy lehetne jól megcsinálni a Sylvan kampány 2 küldetését addig egész jó minden amig nem jön egy démon sereg aztán a ki****ott familiarjai kb 250-300 már rögtön a csata elején ellopja a manámat és innentöl kezdve már eleve veszett az ügy !!!!

    Eddig van a Bosszúálló skill expert szinten a támadás Expert szinten a pusztitó mágia expert szinten és a sorcery is expert szinten vam még két szabad hely mit ajánlotok ??? Luck Logistic Leadership ????
  • j0nNyKa
    #10042
    persze hogy az neki, maskepp hogy jutna fel ubi.com-ra ? :]
    sracok ha megjon kandurex, es visszarakja a tablazatot, kezdhettek jatszogatni!
  • gallik
    #10041
    eredeti a játékod ?
  • SLICK
    #10040
    ok bocsi sajnos megesik velem h elírok ilyeneket :|
    htx -.- és sry a hibákért -.-
  • j0nNyKa
    #10039
    uu legyszi probalj mar meg helyesen irni, nem jo kodfejtot jatszani
    ha van routered, pipald ki hamachi setupban a magic port optiont (be lesz melle irva 1 boxba egy szam: 12975)
    ezutan ezt a portot forwardold a gepedre
    ezen kivul vegulis semmi (sot, meg ez sem kotelezo, csak a bizonsag kedveert)
  • SLICK
    #10038
    nah felraktam patchet hamachit, csináltam hamachiban Nick nevet is... semmi msát ne mcsináltam azon kívül h felraktam őket... ha vmit be kell állítani msot szóljataok, nem aakrom h miattam csússzunk a versenynel
  • Cuchulainn
    #10037
    Én azon a pályán már kiirtottam az ellent, minden elképzelhető signpostot megnéztem és még sehol semmi, szal abbahagytam. Pedig érdekelne a vége...
  • SLICK
    #10036
    na holnap háyn órától kezdjük a gamet??? gyorsan felpakolom az 1.1-et és a hamachit kéne még beállítani :|
  • SLICK
    #10035
    még midnig nem raktam fel 1.1et és hamachit :|
  • V1P3R
    #10034
    Dungeon Level 5 eleje nálam:
    Spell Power - 36
    Emp. Meteor ~ 1400
    Artifactot tényleg nem kéne beleszámolni, meg az elemental chaint se, mivel artifact ellen van -damage-es artifact is, az elemental chain + sebzése meg csak az egységek negyedére hat.
  • j0nNyKa
    #10033
    legyszives hasznald a googlet, es ne kerj itt tobbet cheatet
    thx
  • Kristóf00
    #10032
    Na valaki tud adni cheatet?? naom megköszönném
  • j0nNyKa
    #10031
    eredeti dvd
    dieplz
  • Kristóf00
    #10030
    Jqaah még valami a multinál van olyan h ubi.com és ott kér vmi kodot oda mi kell??
  • Kristóf00
    #10029
    HEllo!
    Valaki tudna adni hozzá kódokat??
  • j0nNyKa
    #10028
    kandurex levette, es visszapakolja (remelem hamar)
  • mzprox
    #10027
    Hová lettek a h5 versenyhez kiírt csoportok? Az elsőben voltam, de nem emlékszem kik voltak még ott.
  • Ottto
    #10026
    A jelenlegi tapasztalatok alapján tényleg csak úgy lehetne...
  • Agamemnon
    #10025
    format c:
  • Ottto
    #10024
    Le lehet ezt valahogy takarítanom a gépemről?
  • kutjus
    #10023
    Azon a pályán nincsenek is obeliszkek....én is elkezdtem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha az első post sign-t vagy mit eolovasod, akkor az azt mondja, hogy kövesd a jeleket...amiket a post sign-ek adnak "virágnyelven". Akár a régi is lehet mást modt...szal ez egy kicsit érdekes pálya, de nekem tetszik...
  • Bagoly81
    #10022
    na én egy db obeliszket sem látok.
  • Bagoly81
    #10021
    egyedi játék :) és kiválasztottam találomra azt a pályát.
  • Agamemnon
    #10020
    Még én sem csináltam meg, de ha ásásról van szó, akkor kellene lennie néhány obeliszknek a pályán, amik meglátogatása után megjelöli neked a pontos helyet... szerintem.
  • j0nNyKa
    #10019
    mondjuk azt furcsallom, hogy nem tudod, hogy kell kiasni a tear of ashat, de mar ott jarsz
    hogy jutottal el akkor odaig ?
  • Bagoly81
    #10018
    hát na ezaz , de hol kell kiásni, ert semi ut mutatást én nemtaláltam. nemhiszem el hogy csak én csinálám meg ezt a pályát. :D