14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • constantin
    #10098
    Csá.Csak beugrottam 1percre.Csak annyit szeretnék mondani hogy OLTÁRI JÓ A GAME.Ennyi lenne.Vélemény/ellenvélemény?
  • j0nNyKa
    #10097
    szerintem nincs nagybetuvel a faq a bannerben. :]
  • scorpeeon
    #10096
    sziaszok, nem tud vki véletlenül cheatet a játékhoz?
    kéne pls., csomószor jön 18 ördöggel, 1k íjassal, 100 lichhel, nem tudok ellene mit csinálni
    elöre is kösz
  • IceTom
    #10095
    Ki kéne rakni nagy betükkel hogy a verseny elkezdődött:D
  • j0nNyKa
    #10094
    bennevannak a faqban
  • SLICK
    #10093
    vhogy nem kéne a többiek tudtára adni h a verseny elkezdődött? legalább hamar le is tudnánk a versenyt szvsz...
  • Holy75
    #10092
    Ha megkérhetnélek benneteket vissza tenétek a kép alá azt a pár darabb linket, nagyon hasznosak voltak.
  • j0nNyKa
    #10091
    gallik meg slick mar elkezdtek, csak munkaugy miatt szuneteltetik
  • Kandurex
    #10090
    Mikor és ki kezdi az első meccseket?
  • j0nNyKa
    #10089
    kosz all :]
    mostmar ezerrel kezdjetek el jatszani. :D
  • SLICK
    #10088
    joak panner -.-
  • jazzy
    #10087
  • wesker24
    #10086
  • mzprox
    #10085
  • dr Kotász
    #10084
  • j0nNyKa
    #10083
    szerintem ezt dontse el majd az, akivel megtortenik :]
    banner hogytetszik ?
  • mzprox
    #10082
    Az egyértelmű, hogy max egy vesztes meccsel lehet továbbjutni, a kérdés az, hogy akinek már van kettő az lejátsza-e a többit (motiváció ügye kevés, mert már kiesett..)
  • j0nNyKa
    #10081
    ja, de minden meccset 2x szamoltam
    40 meccs lesz.
  • j0nNyKa
    #10080
    egyszeru, mindenki 4et, 20an vagyunk, az 80 meccs
    egyikotok sem nyert :D
  • jazzy
    #10079
    kb 50-et
  • Holy75
    #10078
    Akkor most lehet , hogy én számoltam el de ti most akkor kb 125 mecset fogtok lekenni???. Nem semmi.
  • j0nNyKa
    #10077
    no problemo :]
  • SLICK
    #10076
    amúgy, ez a verseny aztán nagyon sokáig fog tartani :o
    ha így egy egy emberrel játszunk akkor, biztosan :| nem mintha olyan túl nagy baj lenne csakhát ez így sok idő...
  • j0nNyKa
    #10075
    jolvan, helyes
  • SLICK
    #10074
    nah mi már gallik-al elkezdtük a gamet, sajna melóznia kell így elementettük a játékot... gondoltam szólok félreértés elkerülése végett
  • j0nNyKa
    #10073
    na, rajottem, kezd alakulni a banner :]
  • j0nNyKa
    #10072
    sracok, valaki nem tudja sgn ennek a kek szinnek (pl banner hatterszine) a szinkodjat?
  • j0nNyKa
    #10071
    lemaradtal :]]]
    ugy gondoltuk, hogy a kavaras elkerulese vegett mindenki jatszik mindenkivel a csoportbol, aztan tovabbjut 8 (2-2-2-2), azt meg mar konnyu szervezni
  • Kandurex
    #10070
    Hm, na, kezd visszatérni az erőm (iszonyat berúgott)...és arra gondoltam, hogy nem kellene még egy E csoport? Mert akkor jönne ki a páros kiesés
  • j0nNyKa
    #10069
    le van irva, hogy milyen esetre vannak a kepek, mikor kell oket megcsinalni
  • SLICK
    #10068
    már olvastam a topikot, amúgy meg azt is csináljam meg amiket képenként mutat?
  • j0nNyKa
    #10067
    a baj veled van, a gameban sehol nem kell szervereket latnod
    hamachi topicot olvasgasd el legyszives, hogy mire van
  • SLICK
    #10066
    a gameban nem látok szervereket, mi a baj?
  • IceTom
    #10065
    Akor nekem meg a D :D
  • jazzy
    #10064
    B csoport legyen kedves Privatban msn cimet adni a konnyebb egyeztetes kedveert.
  • Kodlovag
    #10062
    Tegnap csináltam meg az elf 2-ik kampányt. A második ilyen semmiből előkerülő sereg miatt kellett másfél héttel visszatölteni a kampányt, pedig legfeljebb ha 1-2 napot szoktam visszatölteni, ha nagyon kell.

    Amit írtál, az viszont nem teljesen pontos. Az elf hősnek a saját spec képessége az, hogy csata előtt az összes íjásza lő az egyik ellenséges egységre. De mindig a leggyengébbre, a te csatádban ezek a familiarok lesznek. Semmi mást nem kell tenned, mint az előző pályáról olyan hőst hozni, akivel ott minden megszerezhető skill pontot összeszedtél, és legyen nálad egy csomó master hunter meg druida. Ez az impek nagy részét még a csata előtt ki kell, hogy nyírja. Pláne ha beválasztottad őket favoured enemynek. Az esetleges maradék nem sokat számít.

    Az én elf hősöm harcos hős lett, nincs magicje. Attack, defense, enlightment, luck, logistic. A luck mindenképpen kell. Expert luck nagyon király. A logistic is nagyon jó, de az nem feltétlenül kell. A hősöm 18 emerald dragonja egy fújásra ütött 20 specral dragont a 3-ik pályán. Természetesen kedvenc ellenség volt.
  • IceTom
    #10061
    na akor én kivel nyomom elszöször?
  • SLICK
    #10060
    hogyhogy nem látsz? :o
    bár én világ életemben msot látom hamachit szal én még ne mtom mit kell még beállítani rajta :|
    amúyg az msn cím vagy csak egy sima e-mail?

    amúgy játékba be is kéne lépni? :|
  • gallik
    #10059
    nem látlak :)
    itt megtalálsz : [email protected]
  • SLICK
    #10058
    na itt vagyok felőlem kezdhetjük most mek Hamachira :)