14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • wesker24
    #10138
    Raelag-nál én is elértem a 30-as szintet de már seregem nekem is alig volt !!!
  • b-type
    #10137
    Raelag-nál el lehetett érni a 30-as szintet,...lehet hogy el lehetne a 31-es szintet is, de eléggé megcsappant már a csapat. :(
  • I love Techno
    #10136
    kiszabadítottad godrik lányát? mert csak ha viszed a kiszabadított elfogott lányt (az angyal város meletti börtönből) a necro vár felé akkor támadnak be az angyalok
  • Ted Beneky
    #10135
    Szia ! Ilyet mindenkinél csinál, mert be van építve a játékba. A részleteket megtalálod a hetek leírásában a menő honlapokon. A F.A.Q. -ban találsz a honlapokra linket . A F.A.Q. ezen az oldalon van legfelül ...
  • pinehead
    #10134
    miután mindenki elfordul Isabelle-től, utána jön vmikor?
    mert az idő(3hét) eltelik, aztán "you lose"...
  • Holy75
    #10133
    Jön 1 bejátszás az angyalokról, azokat ha legyőzöd ott marad a szárnyuk. Az 1 artifact, felveszed és berepulsz a várhoz. De erős sereggel menj, és a végén ne lepődj meg mint én, idézni is fog pár haven sereset.
  • steweee
    #10132
    1.1-el is csinál nektek olyat hogy egyszerre csak nem lesz aranyjövedelem hanem megáll és nem növexik, illetve egy várban nem tudod kivásárolni az egyébként számmal jelzett, tehát elérhető egységeket mert sötét a paneljuk (mintha ki lenne vásárolva mind). mert 1.0-val azt mondtam hogy ok, de peccsel is?
  • gaspy
    #10131
    jah sorry láma voltam már sikerült
    de ugye ez nemfog galibát okozni?mert az van a doksi tetjére irva hogy a játék által létrehozva, kérem ne módisítsa"
  • j0nNyKa
    #10130
    jegyzettomb baz.
  • gaspy
    #10129
    thx de mivel nyissam meg?
  • pinehead
    #10128
    áttanulmányozva a Faq-ot, kérdésem lenne:
    Nekró kampány utolsó küldetésében hogy jutok el az elszigetelt várhoz a "varázsbotért"??!
  • mzprox
    #10127
    én csak esténként érek rá. (a vizsgaidőszak miatt ne izgulj, lesz jövőre is :) )
  • j0nNyKa
    #10126
    sztem en majd letamadlak 1 elott, meglatjuk :]
  • Szaruman
    #10125
    Ööö, ma 1 meccset le tudnék játszani, ha vki most ráér a csoportból:D kb 13-14 óráig vagyok. Msn-en lehet zaklatni ([email protected]). Qrva vizsgaidőszak:)
  • j0nNyKa
    #10124
    C:\Documents and Settings\'winusernev'\Dokumentumok\My Games\Heroes of Might and Magic V\Profiles\'h5usernev'\user.cfg
    setvar gfx_vsync = 0 -et
    setvar gfx_vsync = 1 -ra allitod

    totya4: miert nem? szerintem a nyilak tokjol kezre allnak
  • totya4
    #10123
    j0nNyKa : thx, sajna a billentyű nem nyerő

    gaspy : ha a játékban nem, akkor a videókártya beállításaiban
  • gaspy
    #10122
    hy a vsync-et hol lehet bekaocsolni???
  • j0nNyKa
    #10121
    sajna ez ilyen, billentyuzettel elfogadhato sebesseggel scrolloz
  • totya4
    #10120
    Miért scrolloz ilyen lassan ez a játék? Opciókban fel van tolva maxra és mégis tetű. FPS 30 felett. Gyorsabb gép kell neki?
  • gallik
    #10119
    Miért gondolod ? Mi már elkezdtük...
  • V1P3R
    #10118
    Ha nincs főnix, szoptad, restart.
    Tapasztalataim szerint a magasabb fokozat csak több nyersanyagot-becheatelt egységet jelent.
  • steweee
    #10117
    na mielőtt megint elküld vki a büdös p** helyett a faq-ba jelentem az angon nyelvű végigjátszásnál ha szűkszavúan is, de kis logikával kitalálhatóan rájöttem hogy kellenek főnixek a végső elpusztításához, csak már nem maradtam nekem. a relicet is kiástam bár nem volt könnyű ráakadni

    egyébként mennyivel nehezebb vagy hogyan (intelligensebb a gép vagy többet csal) normál fokozattó felfelé ? mert nem fogom kétszer végigjátszani, nincs rá időm
  • steweee
    #10116
    az utolsó előtti küldiben az utolsó pályán az élőhalott nicolai nagymester urat nem tudom végleg törölni a föld színéről mert mintig újraéled,hiába van bilincsem is és nem menekülhet. hogyan lehet nyerni ? van egy olyan érzésem hogy a földből kellene kiásni a relicet és talán azzal, mert már vagy 6x kiirtottam, de hiában néztem meg az összes obelixet, nem tudom beazonosítani a helyet mert még így is nagy sötét folt marad.

    kérdés hogyan lehet itt nyerni, illetve miért nem teljes a puzzle map az obelixekkel, illetve hol van a relic a földben?

    (amúgy most csalni fogok, minden várba egy hős és 9999 black dragont adok nekik, aztán jöhet a kis sírbólfeltámadó nyugodtan :))))
  • Agamemnon
    #10115
    Sylvian 3. pálya, Ő az egyik hős, akit... és mi olyan érdekes benne???

    Csak nézzétek meg alaposan az abilytik sorrendjét...




    Magic Boy: Nem tudom, sosem használtam Firefox-ot, amúgy nekem a sima explorerrel sincs semmi bajom, ez annyiból jobb, hogy a honlapokba beépített reklámokat is szűri...
  • Lyan Kyj
    #10114
    Hát, ahogy látom semmisem lett a versenyből
  • Magic Boy
    #10113
    Nemnézki risszul, de szerintem a tűzróka(Firefox) jobb.
    Vagy tévedek?
  • Agamemnon
    #10112
    Egy böngésző, olyasmi, mint az explorer, csak szerintem sokkal jobb, ezer beállítási lehetőség, magyar nyelv, és természetesen ingyenes.

  • Ted Beneky
    #10111
    Szia ! Talán annyit ahhoz a pályához, hogy Markalhoz minden semleges élőhalott csatlakozik, szedd össsze őket és ha jól választottál, akkor minden feléledő íjász lesz + az "örök szolgálat" is gyarapít + a halálsikoly 0 manával hasznos + az "élőholtak felélesztése maradandóan" varázslat eléggé gyarapítja a seregedet . Egy önkéntessel összeszeded a tengeri cuccokat, Godrickal meg szeded össze a számszeríjászokat és képezd ki őket a parasztokból.
    Jó játékot !
  • j0nNyKa
    #10110
    operaban is az volt, ma kijott a 9.0, es mindent elkurt. :D
  • Magic Boy
    #10109
    Az meg mi?
  • Agamemnon
    #10108
    Én Avant Browser-t használok, abban tökéletes...
  • j0nNyKa
    #10107
    uj opera nem jeleniti meg :[
  • Agamemnon
    #10106
    MOst pillantottam meg a FAQ-t, ez nagyon-nagy lett, elismerésem, j0nNyKa!

    Aki ezek után sem találja meg, az már tényleg ne irogasson ide...
  • wantonly
    #10105
    Hello, segítséget szeretnék kérni. Necro kampány 2. pálya, Markal és Godric.

    Sehogyem sikerül legyőznöm a gépet, próbálom minnél hamarabb megtámadni, de mire odáig eljutok már nagyon erős az ellen serege. Ha pedig még kivárok, fejlesztek még rosszabb a helyzet. Bármikor témadom mindig 2szer olyan erős mint én. Már vagy 3-szor kezdtem újra. Mi a jó taktika?

  • j0nNyKa
    #10104
    koszi :D
  • Ted Beneky
    #10103
    És nem akadtál el véletlenül valahol ?
  • gallik
    #10102
    Ha vkinek 2 vesztes meccse van, akkor miért adná fel ??? Nem lenne igazságos a többiekre nézve, akik legyőzték kemény csatában, meg nem is biztos, hogy megvernék!
    Az sem biztos, ha vkinek két vesztes meccse van, hogy nem juthat tovább...
  • Lammer
    #10101
    Gyerekek en csak annyit kerdeznek, hogy honnan lehetne a jatekot letolteni es legfokepp nem talalom a FAKOT... plz email: [email protected]

    nyah... amugy jo lett a FAK Dzsoni!
    (ha ezt nem talaljak meg, akkor ket ev golyoaltali kotel immidietliiii!!!!4444 :DDDDDADASDASD)
  • SLICK
    #10100
    lol :D
  • IceTom
    #10099
    Szerintünk is:D