14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • gallik
    #10622
    Sztem mindenki adja meg az msn címét vagy emiljét, aki a versenyre jelentkezett.Az enyém : [email protected]
  • Neuman
    #10621
    Én átadom a helyem, mert nem érek rá.

    Jonnyka így ok?
  • gallik
    #10620
    igen annyi! De remélhetőleg olyan emberek jelentkeztek akik tényleg ráérnek és le akarják játszani a meccsüket
  • Turboraider
    #10619
    Új nickkép
  • kandzsal
    #10618
    Akkor már megtelt a létszám ?
  • Celeronikus
    #10617
    Ki játszik ellenem először?aki úgy dönt hogy ellenem szeretne először az vegyen fel msnre: [email protected]
  • j0nNyKa
    #10616
    hat nezd, 8 embernel a mindenki mindenkivel az eleg sok, 8+7+6+5+4+3+2+1 meccs, ami ugye 36
    de ha ti ugy gondoljatok, hogy ez nem okoz gondot, akkor kezdjetek el holnap, es akkor osszedobok 1 tablazatot az eredmenyeknek
  • gallik
    #10615
    Ok! játsszunk holnap! Sztem felesleges megvárni az 1.2-es patchet.Meg egyébként is el lehet menteni a játékot és folytatni a patch után is
  • Bihus
    #10614
    Ennyire nem egyszerű a dolog, lecseréltem, de semmi észrevehető nem történt.

    Mindegy, most nincs kedvem ezzel foglalkozni, vár a Sylvan 2. küldetése heroicon :)
  • IceTom
    #10613
    1.3 patchben duel modot fogja kicsit átalakítani..és ebbe várható a map editor!!!
  • IceTom
    #10612
    oh sry ezt kifelejtettem..ugyebár holnap jön az 1.2 patch azt várjuk meg és utána sztem elkezdödhet
  • IceTom
    #10611
    sztem akkor már elkezdhetitek..vagyis én már holnap elkezdem..vki esetleg akar ellenem?
  • kandzsal
    #10610
    Johny nem lehetne még kicsivel több a létszám h én is beférjek?
  • gallik
    #10609
    Akkor hogy lesz a verseny ? Jó lenne minél hamarabb elkezdeni
  • kandzsal
    #10608
    Szevasztok nah!Lehetmég jelentkezni a versenyre Jonnikha?Ne verjé meg -
  • IceTom
    #10607
    HOLNAP JÖN AZ 1.2-es PATCH!!!!!!!!
  • gallik
    #10606
    pontosabban: texts.pak
  • gallik
    #10605
    a szöveg ha jól tudom a text.pak fájlban van, tehát, ha ezt lecseréled az angolra, akkor sztem jó lesz. Ki kellene próbálni!
  • Bihus
    #10604
    Bocs az újabb hozzászólásért, de eszembe jutott valami:

    Kalózverzióm is van /naná! :D/, szóval csak annyit kellene tennem, hogy bizonyos fájlokat lecserélek, vagy nem így működik, hanem mélyebben is bele kellene mászni a dologba?

    Mindegy, addig megnézem, találok-e valahol magyarítást, hátha abból kiderül, mit kellene tenni. Ha valakinek van ötlete, ossza meg velem legyen szíves :)
  • Bihus
    #10603
    "az eredeti fájlokat ugye megtartottad ?"

    Lehet, hogy félreérthető voltam, de EZEK az eredeti fájlok. Megvettem a játékot, de nem figyeltem arra, hogy magyar verzió /korábban sosem találkoztam ilyesmivel, ezért nem is nézegettem nagyon/, csak mikor végre rátaláltam az egyik polcon, gyorsan lekaptam nagy vigyorral a szám szélén... :)
  • horpeti
    #10602
    kösz. Akkor áttanulmányozom azokat a bizonyos skilleket :P

    annyira sok nincs, csak rátalálok :)
  • j0nNyKa
    #10601
    hat nem, hanem szintlepesnel bizonyos skillek megadhatjak a mass varazslatokat (dupla manaert)
  • horpeti
    #10600
    Ahan. Majd rájövök. :))

    Hála az égnek ez nagyon hasonlít a heroes 3hoz, visszahozza a feelinget.

    A heroes 4 nekem annyira nem tetszett, de ezzel újra Heroes fan leszek...Gondolom nem csak én vagyok egyedül ezzel :))

    Anno az elfeket csíptem, majd kipróbálom a dolgokat... egyelőre nem túl csípás ez a haven.. nemtom magyarul mi, emberek :P
    No de már lenyomom a normal enemyt, legalább gyakorlom. :DD


    Itt is úgy van, mint h3ban, hogy ha pl. Light magicből megvan az expert, akkor az összes lényre hatnak a varázslatok???
  • dr Kotász
    #10599
    Persze, különben túl táp lenne. Minden fajnak van egy speciális épülete, amit csak az adott típusú hős használhat.
  • horpeti
    #10598
    köszi!

    Jah, rájöttem. De van, amihez nem is rak ilyen upgrade jelet.

    griffinné sose tudok upgradelni:P Pedig vártam, de átugorja.

    ill. Lovasból se lehet angyalt, ugye?

    Szal ennyi a kikötés..

    Amúgy jól láttam, durván 2* annyiba kerül egy training, mint maga a sima egység?

    pedig fel van építve a 40%kal olcsóbb épület, no meg a training skillek maxon vannak a hősön...

    elég költségesnek tűnik a dolog... :)
  • dr Kotász
    #10597
    Mert nincs meg a szükséges épület/nyersanyag az upgrade-hez.
  • horpeti
    #10596
    peasant archer cserét megint beadta, de semmi mást nem tudok csinálni..

    kattintgatni se, hogy milyen upgrade legyen, stb.... Pedig ahogy előbb leírta a kedves hozzászóló, sokféle ilyen tréning létezik... de nekem nem adja be.. miért?
  • horpeti
    #10595
    A sima upgradet megtaláltam, köcce mindenek ellenére is. :)) Kb. vak voltam.

    Viszont a trainingre azt írja a az egységnél, hogy impossible, mert vagy a hős nem rendelkezik training skillel (expert trainert most vette fel, bár az nem ezt befolyásolja, ill. KNIGHT), vagy pedig a kastély nem rendelkezik a szükséges épülettel.

    nyers magyar fordításban. :)

    Nyilván először ti is találkoztatok ezzel. Pontosan mi is a nyitja annak, hogy trainingelni lehessen? Gondolom ez a havenek nagy egyedi cucca, úgyhogy nem ártana megtanulni. :D

    Jobb gombbal csak infót kapok az egységről, hogy mi a neve, ill. néha írja ezt a cannot dolgot mellé.
    bal gombra dupla klikkel sem csinál semmit...

    Vmi akkor mégis hibádzik a traininghez... pedig van training ground, knight... hm...

    Tudtok ebben segíteni?
  • cziky
    #10593
    Hali,

    Még egyszer kérném valaki segítségét. a probléma: a wizard 3. pályáján bármit is csinálok nem tudom teljesíteni. Kiszabadítottam Godricot, elfoglaltam az összes angyal várat, majd elindultam lefele és semmi nem történt:( Ha elvesztem Zhert (vagy kit), akkor sincs vége a játéknak minden további nélkül játszhatok tovább. Már 2x megcsináltam a 2. pályát, hátha utána majd normálisan működik, de nem. Pláne mivel utoljára foglaltam el azt a várat, ahol a főnix idézést meg lehet kapni, azt sem kaptam meg mivel rögtön kiírta, hogy ott Mission Comp.
    Szóval tud-e valaki olyan mentést felrakni ami vagy normális wizard kampány 3. pályakezdést tartalmaz, vagy olyan ötlettel szolgálni, ami a jelzett problémámra megoldást szolgálttathat.

    Előre is köszi.
  • j0nNyKa
    #10592
    legyszi probald meg 1 hszben leirni a bofognivalodat

    "trainig ground" az barmilyen haven egysegbol 1el nagyobbat csinal, nemcsak peasant - archer, tehat nem "lál"
    lehet upgradelni, kb 26 felekeppen, pl 2 klikk az egysegre, es upgrade gomb
  • horpeti
    #10591
    jah, és, amit nem láttam, de tutira van ilyen.

    nem lehet egy gyengébbiket upgradelni magasabb szintű egységgé?

    pl. archert Marksmanné?

    az épület megvan, de vhogy nem jöttem rá, hogy lehetne... Vagy amit megvettem archernek az szevasz marksmannek??

    régen nem így volt, csak azért kérdem.

    köcc.
  • horpeti
    #10590
    nem értem, Peasantból engedett 1 gombnyomásra Archert upgradelni. Lál? :))

    ez így megy?

    Akkor ez a training mire is jó? peasantból archer, vagy valami többet is tud? és mind 1 gombnyomásra? :)
  • horpeti
    #10589
    figyi, ez nem volt benne FAQban, de érdekel! :)

    Training ground az mit is csinál az egységekkel, ha berakom?ill. meddig kell annak bent lennie?

    Beraktam egységet, de ezt nem nagyon láttam, hogy mit is csinál belőle... gondolom nem ingyen upgrade vagy az??? És mennyi idő?
  • bgabor
    #10588
    Már egy ideje nem követem ezt a topicot.
    Jelent már meg vagy várható végre olyan patch, amivel a játék játszató lesz normális méretű (6-8 player) térképeken is? Mert mikor legutóbb játszottam az
    1.01-es patch idején, akkor ekkora térképek esetén a játék 2-3 percig end turn-özött, és ezzel játszhatatlan volt. Viszont a heroes mindig is a sokszemélyes custom mapokról szólt, nem a hadjáratokról.
  • Neuman
    #10587
    Ez ma derült ki! Sajnálom!

    Jonnyka nem mondtam hogy szemét szar vagy!
  • gallik
    #10586
    még ma :)
  • Celeronikus
    #10585
    még ezen a héten elkezdődik a verseny?
  • gallik
    #10584
    legyen mindenki mindenkivel, sztem is! Könnyebb összehozni a meccseket!
    Aztán ha nem húzódik el annyira, lehetne egy rájátszás az első 4 között vagy elödöntő, döntő párosítás.
  • Szaruman
    #10583
    Szvsz mindenki mindenkivel. Hosszú a nyár:)
  • Celeronikus
    #10582
    ja valahogy így kéne, de úgy kéne, hogy mindenki kiválaszthatja, hogy ki ellen akar először harcolni, persze csak akkor ha mind2 fél megegyezik abban, hogy ők egymás ellen játszanak először.