14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • horpeti
    #10663
    nem, mert azt nem tudom honnan kell hozzá szedni, itt meg ilyenre nem kérdezek rá. De megköszönném, ha adnál tippet priviben. :)

    De itt semmi esetre sem!
  • horpeti
    #10662
    oksa, kösz! :) Akkor valszeg ez volt a gáz :D
  • j0nNyKa
    #10661
    van olyan het amikor nincs bevetel, igen ...
  • j0nNyKa
    #10660
    esetleg probaltad mar az 1.2es cracket ?
  • horpeti
    #10659
    felpeccseltem 1.2esig + visszaraktam cracket, és 1.0sként írja, de látom, több pálya lett. 1.0hoz képest tutira.

    Szal mégse de mégis, biztos az exe miatt.

    Kiváncsi vok, megy e majd a játék vele multiban.


    Képzeljétek most olyat csinált, nyomtuk haverral már 2.5 órán keresztül, nem adott lóvét, se fát se semmit. Nagyon nagy flash volt. :DDDD

    Először még ment a csík is, ahogy lépett az ember, aztán már az se, aztán meg termelés se :DD

    Kemény volt... Vagy van ilyen beépítve a játékba, hogy 1 hét így megy a levesbe?? Mert semmilyen termelés se volt... Aztán lehet nem a játék romlott el, hanem valamit mi néztünk el. :P

    Heritage pályán. Furi.
  • horpeti
    #10658
    köszi
  • j0nNyKa
    #10657
    ja sima patch? ott van icetom linkje, az tokeletes
  • Magic Boy
    #10655
    A pach miért warez jellegü?
  • horpeti
    #10654
    valaki csinálta már a Hamashit??

    Aki igen, le tudná írni a FAQban szereplő linkből mi is a jól működő beállítás, mert többféle is van ott.

    köszi!
  • j0nNyKa
    #10653
    gamecopyworld, es keruljuk a warez jellegu kereseket, thx
  • Magic Boy
    #10652
    Tudna adni valaki egy normális linket(ahol kattintok és jön)az 1.2-es patch-ez?
  • j0nNyKa
    #10651
    eleg kemeny bugokat javitottak
    - Vampires and Vampire Lords no longer restore their health when attacking Undead creatures.
    norbi: esetleg telepits dx9et :DD
    horpeti: hasznalhato, crack-el, tibb palyat latunk, es nincs ally
    3p: mapeditor 1.3-al jon
  • littleNorbi
    #10650
    Vki el tudja küldeni ezt a fájlt d3dx9_25.dll ?
  • horpeti
    #10649
    ez az 1.2es patch használható biztonsági másolattal is, vagy oda már nem jó az exe? :)

    ill. multiplayernél ti is csak 10 pályát láttok? Single customnál több van..

    mert nekem ennyit enged hot seatelni, ha haverral akarok játszani...
    És nem látok semmi pipát, meg egyéb...

    ja, és mind FFAs... nincs ally??

    kösz!
  • Cobra.
    #10648
    Már bocs, hogy kinevetlek, de te erre a 27k XP-re vagy ennyire büszke? Sima térképen is lazám el lehet érni ennnyit, campaign alatt meg már többen raktak be 80k körüli XP-ről képet.
  • 3P
    #10647
    Hát ahogy nézem az új patch-el kaptunk 2 új térképet, de map editor még mindig nincs... :(. Javították a hiányos leirásokat és még néhány apróság, és sok bug fix.
    Map editor most akkor mikorra várható? Eddig úgy tudtam, hogy az 1.2-vel jön.
  • ReSiKe2
    #10646
    Jóó szar volt a cím... :D

    http://feree.deadplanet.hu/Resit%f5l/H5_Game%202006-07-16%2022-42-15-49.JPG
  • ReSiKe2
    #10645
    Csekkoljátok ki tud egy meccs alatt ennél több xp-t szerezni? :D

    ftp://[email protected]/feree.deadplanet.hu/Resitől/H5_Game 2006-07-16 22-42-15-49.JPG
  • dr Kotász
    #10644
    Innen.
  • 3P
    #10643
    Az 1.2-es patch kompatibilis lefelé a játékállásokkal?
  • horpeti
    #10642
    kösz!

    Ez a részletes leírás honnan van? Linket tudsz adni?

    az amivel increaseli az nekem nem jelent meg sehol :)

    köszi!

    De ha úgy érzed, hogy ne terheljük a fórumot, küldd el priviben, úgy is jó, talán még jobb, mert megmarad. :))

    köszike!
  • IceTom
    #10641
    1.2 patch!!!
  • dr Kotász
    #10640
    endurance:
    Increases the selected friendly unit's defense strength. Spellpower determines the duration of effect. Defense of the target in increased by 3, 6, 9 or 12, depending on Light Magic mastery.

    divine strength:
    Causes the selected friendly unit to inflict higher damage in combat. Spellpower determines the duration of effect. Divine Strength increases the target minimum damage to min+t*(max-min), where t is 50%, 65%, 80% or 100%, depending on Light Magic mastery. Thus, at Expert Mastery, damage is always equal to maximum
  • j0nNyKa
    #10639
    megprobaltad mar elolvasni a faqt, azt a 72-es betumeretut, ott fent, ami mozog
    igaz ?
  • Azagtoth
    #10638
    Sziasztok! Néhány napja kezdtem el a gamét, lenne egy kis help kérésem. Még igazán nem akadtam el csak már lassan négy hónapja karistolok a pályán, méghozzá a "királynő kiszabadítóson", ahol a Tears Of Asha-t kellene valahonnan kiásnom. És már szinte bejártam mindent, de sehol semmi ezzel kapcsolatban csak ölöm az ellent. A korábbi részekben obeliszkekről gyűjtöttük az adatokat puzzle formájában, de itt még nem találkoztam ilyennel. Legyetek szívesek segítsetek!
    Előre is köszi.
  • horpeti
    #10637
    Igen, látom.

    Sajna azért eléggé korlátozottak a lehetőségek, jóval kevesebb varira lehet így tenni a masst...

    bár az endurance az már egy jó pont. :)

    Az endurance annyi defense skillt ad, amennyi a spellpower, vagy ez fix érték?

    ugyanez a divine strenghtre?

    sajna nem tudtam pontosan átlátni ezeket a dolgokat... :)
  • j0nNyKa
    #10636
    akkor jo, lehet kezdeni
    megkernek mindenkit, hogy a lejatszott meccsek utan mind2 fel kuldje el az eredmenyt a [email protected] -ra
    koszi
  • I love Techno
    #10635
    igen közben rájöttem
  • jazzy
    #10634
    Amint latod fent van egy tablazat ami szerint mindenki mindenki ellen jatszik.
  • I love Techno
    #10633
    most olvastam újra a szabájokat , gallik-al már kb féltávnál tartunk egy egész jónak tünő csatában szal ha még a csoportbeosztás nem alakult ki szeretném kérni (ha galliknak is okés) , hogy újra egy csoportban legyünk , így legalább 1 csata már le is fog menni.
  • I love Techno
    #10632
    ha ma ráérsz , akkor keress meg pls , mert 10 napra megyek el nyaralni és ez az uccsó napom itt előtte.Ezután viszont már bármikor bármeddig ráérek nyár végéig. csá!
  • Nenrandil
    #10631
    ALOHA!!! Sajnos nekem nem lenne időm a versenyre..de szurlkolok... Hajrá egyik győzzön a másik...Dejrünk!!! Győzzöna legjobb!
  • gallik
    #10630
    Nézd meg a skill kereket ! Ott pl: light magic "2. sorában" Master of Blessings
    (Dark magic-nél is vannak mass varázslatok)
  • horpeti
    #10629
    Hali, nem találtam meg. Melyik képesség az, amivel egy védővarázslatot pl. minden egységemre fel tudok nyomni?
    Ha van ilyen. :)

    köszi!
  • gallik
    #10628
    Köszi!
    Jó lett !
  • kandzsal
    #10627
    [email protected]

    danke
  • j0nNyKa
    #10626
    csekkolj privit, tablazatot, ilyesmit...
    :]
  • kandzsal
    #10625
    turbórágó aztmondta hogy valaki vissza lépett akkor jelentkeznék rá. /ha igaz/
  • IceTom
    #10624
    [email protected]
  • Turboraider
    #10623
    [email protected]