14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #10581
    meg mindig ott tartok, hogy hogy szeretnetek a csoportbeosztast
    az jo, hogy mindenki kap maganak 1 ellenfelet, aztan a gyoztesek jatszanak 1-1 meccset, innen a 2 gyoztes a dontot jatsza, a 2 vesztes a 3. helyert ?!
  • Celeronikus
    #10580
    Jonnyka nem lehetnék IceTommal egycsoportba?mert megbeszéltük vele, hogy mi egymás ellen szeretnénk először
  • j0nNyKa
    #10579
    eddig is latszott, hogy o nem gondolja komolyan
    csak ugye en voltam a szar szemet, mert eszrevettem.
  • gallik
    #10578
    Ezt nem tudtad eddig ?
    Tényleg csak olyanok jelentkezzenek akik komolyan gondolják a versenyt!
  • j0nNyKa
    #10577
    milyen nyilakra jott be ? :D
  • horpeti
    #10576
    jah, köszi.

    kattintottam rá, de nem jött be. :P

    aztán a nyilakra már bejött:P
  • robotnyk
    #10575
    faq
  • horpeti
    #10574
    Hali, egy kérdésem lehet?

    Hogy lehet multiban játszani?
    Biztonsági másolatom van, melyet Reloaded haverunk készített nekem, ezzel lehetséges? IP alapon, vagy hogy? Vagy egyéb infó a multiról?

    köszi! :)
  • Neuman
    #10573
    Nekem van egy problémám!
    Jövő héten elutazom és nem jövök haza csak szeptemberbe, így szerintem helyettem jöhet más, mert nem hiszem hogy jövő hétig lejátszuk!
  • gallik
    #10572
    Ha ez a 8 ember biztosan játszik, és van is ideje, akkor lehet az is , hogy mindenki mindenkivel.(Márpedig remélem csak olyanok jelentkeztek akik tényleg komolyan gondolják) Tul.képpen ez lenne az igazságos ! Én ezt támogatom!
    Így mindig lehetne meccs !
  • j0nNyKa
    #10571
    nekem az alap kene, hogy mindenki mindenkivel jatszon, vagy legyen 2 csoport, ilyesmi
    ti jatszotok, ti talaljatok ki
  • blackparty
    #10570
    Sziasztok a memória órajelét hol és hogyan kell visszavenni?
  • gallik
    #10569
    sorsold ki! De, ha lehet I love-val egy csoportba legyek, mert vele már elkezdtük.Köszi!
  • doncsabi
    #10568
    mit kell csinálni academi 3dik pályáján?
    minden ellenfét megöltem még sincs vége a pályának.
  • j0nNyKa
    #10567
    gallik, I love techno, mzprox, Icetom, Celeronikus, neuman, turboraider, Szaruman
    megvan a 8 ember, okoskodjatok ki, hogy hogy szeretnetek a csoportbeosztast
  • SLICK
    #10566
    ok nyugodtan :) htx h azért az elsőben részt vehettem :D
  • gallik
    #10565
    az eredeti fájlokat ugye megtartottad ?
  • Bihus
    #10564
    Sziasztok!

    Nem tudja esetleg valaki, hogy lehetséges-e a magyar verziójú játékot "visszaangolosítani"?

    Egyelőre jól szórakozom rajta, nem tudom, ki végezhetett ilyen munkát... :)

    De ha meguntam, jó lenne, ha tudnék angol verzióval játszani.
  • mzprox
    #10563
    Bizony...
  • j0nNyKa
    #10562
    szerintem mxprox jon a helyedre szivesen, jol mondom ?
  • Agamemnon
    #10561
  • IceTom
    #10560
    nem emlékeztek ,hogy hogy lehet elöhozni azokat a rejtett pályákat(egyik mappába vannak elrejtve)?amik elvileg hibásak..vagy hol kell letölteni öket??
  • Neuman
    #10559
    Ez lenne a legjobb mert megint tele van.
  • SLICK
    #10558
    hi all! látom a verseny újra indul, meghogy én megint fent vagyok. az a baj hogy nekem mostmár nem nagyon lesz időm játszani, szal j0nNyKa légyszíves engem húzz ki, biztos lesz a helyemre jelentkező ember. és köszi az előző játékokat!
  • fawcet
    #10557
    Esetleg egy jelszóval be lehet állítani verseny idejére. DM-kupán a cod-on úgy volt megszervezve, hogy jelszó meg volt változtatva a szerveren és akkor kapta meg mindenki az aktuálist az msn-ben vagy mirc-en.
  • j0nNyKa
    #10556
    elnezest, kivetel nelkul mindenkit kiraktam, hogy legyen hely az uj versenyzoknek
    azert nem kezdtem el valogatni, hogy ki volt aktiv, ki nem, mert abbol sertodesek lettek volna
    szoval akkor toled mindenesetre elnezest kell kernem, tudom jol, hogy aktiv voltal, de nagyon sokan meg nem
  • mzprox
    #10555
    vagy csináljatok egy újat..
  • mzprox
    #10554
    ez tényleg így van mert egy csomóan beléptek olyanok is akik nem versenyeznek. asszem a szoba létrehozója kiteheti ezeket az embereket...
  • Neuman
    #10553
    Nekem a Hamchival csak annyi gondom van hogy nem tudok bejelentkezni mert állandóan ele van!
  • fawcet
    #10552
    Szerintem kiraknátok hogy mikor kik következnek könnyebb lenne a szervezés.
    Msn címet is adjátok meg, azon lehet beszélni leginkább hogy ki mikor ér rá 1 meccsre. 1 lehetőséget kapjon mindenki a halasztásra, többet nem mert akkor sose lesz játék belőle, stb. Ezek csak öteletek. Többi a szervezőkön múlik.
  • mzprox
    #10551
    hi!

    a versennyel kapcsolatban:
    mi ez a bannolás? örülök, hogy újraszervezzük, de azért nem pont a legaktívabbakat kéne kizárni.. :/ értem ez alatt magamat... kb mindennap felnéztem a hamachira hogy lehet-e valakivel játszani, de soha nem volt ott senki.. :/
    aki játszik legalább annyit tegyen meg hogy be van jelentkezve a hamachira és ha szólnak hozzá, akkor legalább egy "bocs most nem jó"-t odaszól, jobb esetben pedig egyeztetnek valami időpontot...
  • mooo
    #10550
    naab
  • painkiller25
    #10549
    THX!
  • painkiller25
    #10547
    Hy ALL!
    Nem tudna nekem valaki egy magyarosítás linket küldeni???
    Ja és az inferno kampány 3. küldiét nem tom végigvinni.Lécci help!!
  • blackparty
    #10546
    Sziasztok a memória órajelét hol és hogyan kell visszavenni?
  • kene84
    #10545
    Teljes mértékben osztom a véleményedet.Nem engedhet meg magának ilyen stílust senki sem,de a házigazda meg pláne nem.
  • Agamemnon
    #10543
    El nem tudtam képzelni, hogy mi lelte a topicot hogy ilyen nagy aktivitása volt a mai napon, 32 új üzenet, és most látom, hogy újraindítottátok a versenyt... szóval semmi nyúz a játékról.

    off topic:

    j0nNyKa, nagyon kíváncsi lennék rád élőben, azok után, hogy milyen kedvesen bánsz itt a fórumon az emberekkel. Todom, hogy Te vagy a házigazda, meg minden, de akkor is. Még ha fárasztó, hogy nem mindenki van olyan szellemi szinten, hogy képes legyen használni a keresőt, meg a FAQ-t, akkor sem hiszem, hogy az lenne a megoldás, hogy mindenkinek beszólunk... szerintem legalábbis.
  • IceTom
    #10542
    akkor márcsak idöpont kéne
  • j0nNyKa
    #10541
    roger
  • Szaruman
    #10540
    Akkor én lennék a 8.:)