14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • GothiK Aesh
    #10703
    ez nekem is megvan, a hardware cursor volt asszem a baj, de néha felbontást állitottam és jo volt
  • dr Kotász
    #10702
    Már kijött 2 patch, és lesznek még újabbak is. Tanácsos felrakni őket.
  • Dexantreal
    #10701
    u.i.: nekem mostanában úgy lép ki több órás géjmelés utűán a játék, hogy lefagy és bekell zárni windows feladatkezelővel. Nemtom, másnak van-e ilyen. Haeromnak csak néha pusztán - szintén több óra után - kivágja az asztalra. Ezeket a bugokat, vagy hibákat a patchek orvosolták, vagy nem is foglalkoznak az ilyenekkel? Van rá megoldás?
  • j0nNyKa
    #10700
    mondjuk a 3 merfoldekkel jobban odabilincselt :]
  • Dexantreal
    #10699
    Na, ide is beköszönök. Nemrég szedtem le egy haverom miatt a Heroes 5-t, eddig semelyik résszel se játszottam. Mesélte, hogy hosszú idők óta ez az egyetlen olyan játék, mely oda köti a géphez órkáon át. Akár 8-10 is. Elején nem értettem, unalmasnak tartottam, de amint kezdtem kiismerni, hát...kemény ez a Heroes 5 Engem is odabilincselt magához és világa elvarázsolt satöbbi,satöbbi. Nagyon jó játék.
  • NeoMaN
    #10698
    Ezért írtam, hogy aki ért hozzá...

    Tudod, hogy ki lehet importálni bizonyos dolgokat a registryből?
  • Celeronikus
    #10697
    de a registrybe benne van az online kód is, annak akinek eredeti a játéka
  • NeoMaN
    #10696
    Azért kell a registryből 1-2 dolog, hogy el tudjam hitetni a peccsekkel, hogy a magyar verzió van installálva és fel tudjam tenni rá a magyar peccseket.

    De akkor is hülye vagy.
    :)
  • NeoMaN
    #10695
    Te milyen hülye vagy LOL....
    Úristen.
    :))))))))))))))))
  • Celeronikus
    #10694
    Azért kell a registry bejegyzés, mert akinek eredeti a játéka annak benne van abba az online kódja is, és hogy így tudj az ő online kódjával neten játszani?
    és szerinted ki olyan hülye ,hogy oda adja neked?
  • NeoMaN
    #10693
    nem jó...
    kellene egy registry bejegyzés
    kézzel állítgatom de nem jó
    ezért kérdeztem az elöbb a nagyérdeműt
  • IceTom
    #10692
    magyar verzióhoz magyar patch kell
  • AtiRadish
    #10691
    A pcguru.hu-n volt nagyon sokféle nyelvű patch. VAn magyar is 1.1 és 1.2; na ha azt tötölm le akkor vajon jó lesz??
    Vagy hülye ötlet??
  • NeoMaN
    #10690
    NA!
    Megvan valakinek az eredeti magyar kiadás és ért is a gépéhez?
    Lenne olyan szíves, és ha elmondanám mit-hogyan át tudna küldeni nekem egy registry bejegyzésT?

    Előre is köfi!
  • NeoMaN
    #10689
    megoldottam, de az ékezetes betűák helyett krixkrax van... :(
  • AtiRadish
    #10688
    Hy!! Nekem is az a problémám h. nem jó a magyarítás az 1.2-vel!!!
    Orvosolható ez vhogy???
  • mooo
    #10687
    Én rontottam el vmit,vagy másnak sem megy 1.2es patchel a magyarítás?
  • Cobra.
    #10686
    Újra kell kezdeni a pályát, az 1.1-es mentéssel azok a pályák, ahol módosítottak valamit, nem fognak menni.
  • IceTom
    #10685
    vagy mégse..mert gondolom a versenyzök közül mindenkinek már fent van
  • IceTom
    #10684
    nem jó az 1.2 letörölöm..azt felrakom újra az 1.1-et:(
  • lich
    #10683
    savegame
  • Me Ga
    #10682
  • j0nNyKa
    #10681
    szerintem koszi, javitva
  • Me Ga
    #10680
    jó az új faq felirat meg minden, de szerintem lemaradt róla a link...
  • doncsabi
    #10679
    valaki segitsen please miért nem megy a küldetés 1.2 patch el?
  • j0nNyKa
    #10678
  • doncsabi
    #10677
    felraktam 1.2 patch et és nem tudok játszani a küldetéssel miért?
  • Turboraider
    #10676
    A legnehezebb szinten? hát az szép.
  • j0nNyKa
    #10675
    neked az ellenfeleden kivul heroic gepekkel is jatszanod kell
  • Turboraider
    #10674
    A verseny mostmár kizárólag az 1.2-es patchel megy? Ja és még vmi. 1 vs 1 vagy amikor játszok az ellenfelemmel akkor be legyen kapcsolva a gépi ellenfél is?
  • cziky
    #10673
    majd felrakom ha hazaérek és lesz egy kis időm, de mivel a wiz. 3. pályát már kb. 4-szer megcsináltam és semmi nem történt, valamint a 2. pályátől kezdve is 2x újrakezdtem (bár legutóbb a Wizard várat a legvégén foglaltam el, így most nem tudok Főnixet idézni:(, ezek után ráuntam mivel senki nem volt hajlandó egy nyavalyás mentést felrakni.
  • IceTom
    #10672
    meg nekem a mozi nézetü kamera amikor megüt vkit az ellenfél..akkor néha ezt a cselekvést a képernyö bal vagy jobb oldalán csinálja.ahol már az én karim nem látszik:S..meg azt a "felülnézetes"camerát nem vettem még észre
  • j0nNyKa
    #10671
    meg mondjuk igy erdekesek lettek a "hitboxok" a csatamezon
    masholl all a unit, mint ahol ra lehet kattintani
    nem mind, de pl blade dancer, imp igen
  • doncsabi
    #10670
    hol van findan? wizard 3.dik pályáján
    sehol nem találom
    valaki segitsen légyszives
  • IceTom
    #10669
    a patch nagyon nagyon sok minden javít:) de én mégis találtam egy két hibát amin háát nem vok megelégedve...pl a varázslatoknál nemírja ki hogy mennyit fog sebezni.vagy pl fireballnál csak ennyi van hogy tüz sebzés,területre hat..ennyi:S
    meg a blood flurynál(vér leány) nem fut vissza a helyére...vagyis ha az én hősömnek van akkor igen,,de ha számítógépnek van akkor nem..végülis nembaj:Dde akkor is.....ja aranyos az a kis unicornis egérmutató:D
  • j0nNyKa
    #10668
    miert nem probalod meg feltenni, es elolvasni a readme 1.2.txt-t ?
  • cziky
    #10667
    Hi, a patch mit javít? Mivel nekem a wizard 3. pálya totálisan rossz, semmilyen üzenetet nem ad amikor teljesítek valamit, valamint ha elvesztem Zhert akkor sem történik semmi a játék simán megy tovább.
  • Cobra.
    #10666
    Csodálom, hogy egyáltalán elindul az 1.0-s crack-kel az 1.2-re patchelt játék. Miből gondoltad, hogy egyáltalán működni fog? Minden programnál a verziószámhoz illő crack kell, hogy működjön.
    1.2-ben meg elvileg elég sok multis prolémát orvosoltak.
  • doncsabi
    #10665
    wizard 3 .dik pályáján hol van finend?
    segitsen valaki elöre is köszi
  • mooo
    #10664
    Gondolom gamecopyworld-ön fenn van...