14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Dragooon #10743
    "Jó időzítéssel (kb. a második hét első napja) még a második Sylvan várhoz is eljuthatsz, mielőtt az erősítés megérkezik az ellenfélhez"

    ezt hogy?
  • Dragooon #10742
    öö ok, köszi akkor még egy kérdés
    a főnixes útvonalon kívül hogy juthatok fel a várakhoz? a végigjátszásban ír vmi olyasmit, hogy felül az egyik várat előbb el kell foglalni mint a délit.. na de hogy jutok fel oda? vagy rosszul értelmezem a leírást? isteneeem
  • NeoMaN
    #10741
    légy ügyes
    :))))
  • j0nNyKa
    #10740
    jatsz ugyesebben, gyakorolj, es olvass faqt
  • Dragooon #10739
    eeemberek rajtam még egy végigjátszás sem segít... nem tudna valaki msnen vagy privát üzenetben segíteni, hogy mit csináljak a 2. kampány 3. pályáján, hogy ne haljak meg az első komolyabb támadáskor? -.-
  • gallik
    #10738
    az eu-s patchet rakd fel
  • IceTom
    #10737
    dungeon uccsó pályáján merre kell menni,hogy a végén ne halljanak meg az egységeim?
  • j0nNyKa
    #10736
    akkor nemmagyar patch kell ! ...
    vedd meg eredetiben, es nem lesz ilyen gondod
  • narazzino
    #10735
    nem magyar
  • IceTom
    #10734
    doncsabi:újrarakod a játékot
    narazzino:nem mindegy milyen patch-t raksz fel,ha pl magyar a game.akkor természetesen hun patch kell!
  • narazzino
    #10733
    sziasztok

    nem tudom fölrakni a patchet, mert azt írja hogy nincs fölrakva a játék. pedig fel van...
  • Dragooon #10732
    csak a profiles találtam meg, a my games-t nem is néztem! köszi!!
  • doncsabi
    #10731
    hogy lehet le törölni a 1.2 patch et?
  • j0nNyKa
    #10730
    2 helyen is van iesmi:
    jatek mappaja / profiles
    dokumentumok / my games
    azt tudnam, hogy hol kerested, ha ezeken a helyeken nem ?
  • Dragooon #10729
    hello! nem tudja, valaki hogy hol találom a mentéseimet? újratelepítem a windows, de el szeretném rakni, hogy megmaradjon! szal
    hol vannak a mentett dolgaim?
  • grotesk
    #10728
    ja látom már
  • grotesk
    #10727
    merre? a mocsár környékén? a pálya nálam már teli van mindenféle sylvan lénnyel de druidot nem nagyon látok sehol
  • j0nNyKa
    #10726
    fent. kozepen.
  • grotesk
    #10725
    azt merre találom?
  • j0nNyKa
    #10724
    ugy hogy megsemmisited a druid magia forrasat
    tudod... a.. druidoknal
  • grotesk
    #10723
    hellósztok
    az inferno 3-nál már kinyírtam Gilraent, megvannak az elf várak, de azt írja hogy semmisítsem meg a druid mágia forrását. azt hogy kell?
  • Celeronikus
    #10722
    mzprox és Szaruman légyszi engem is vegyetek fel: [email protected]
  • Cobra.
    #10721
    Megnéztem, nálam 610Mb volt a max memóriahasználata a játéknak, szóval nem értem miért akadozik ennyire a pálya.
  • mooo
    #10720
    I love Techno nyalaral,majd csak olyan 8-9 nap múlva lesz.
  • Turboraider
    #10719
    I love Techno, mzprox és Szaruman lécci msn címet adjatok már meg vagy vegyetek fel: [email protected] thx
  • SaGa Jr
    #10718
    Nem csak a kapun kell átmenni, de a térkép széléig el kell mászni az öreg lovaggal. Ekkor ő kimegy és a köv körben bejön Nicolai.
  • Celeronikus
    #10717
    mzprox te már fent vagy az msnemen?mert minenkinek más a neve msnen álltalába, ha nem vagy fent légyszi vegyél fel: [email protected]
  • Cobra.
    #10716
    Jobb alsó sarokban a kapun kell átmenni Godric-kal.
  • Dragooon #10715
    eh megvan.. nem tudja valaki, hogy merre van Nyikoláj? ennyi az össz kérdés, mindjárt abbahagyom :P
  • littleNorbi
    #10714
    1gb mem-em van...
  • Dragooon #10713
    na mindegy nekifutok megint
  • Dragooon #10712
    valaki kérem küldjön el egy savegame-t amiben már a 2. kampánnyal lehet jatszani! már az 5. pályán voltam az 1. kampányban, már megtaláltam mind3 obeliszket és kilépett a játékból a gép és nem tudom betölteni -.- szívás.. na ha van ilyen, akkor segítsetek!! köszi...
  • mzprox
    #10711
    Ráér valaki ma este egy játékra?
  • ACE
    #10710
    Durva lenne ha ilyen kevés textúrával megzabálna 2 Giga RAM-ot, nekem is annyi van de fogalmam sincs honnan veszed hogy azt megeszi, én semmit nem vettem észre...
  • Cobra.
    #10709
    Hardvergond, kevés memória, videókártya túlmelegszik ,stb.
  • littleNorbi
    #10708
    Miért fagyik álandóan a játék nálam???
  • Dexantreal
    #10707
    Nekem simán fut minden,nem dob ki játék közben, csak mikor kilépek, akkor behall a géjm és a windows feladatkezelő a megoldás rá....
  • Cobra.
    #10706
    A fagyást az is okozhatja, hogy elfogy a memóriád (mind a fizikai, mind a swapfile). Nekem most a Ranger utolsó pályán szenved a gépem, pedig van 2Gb ramom. A very big pályák csúnyán megeszik a memóriát, főleg ha barlangrendszer is van.
  • Dexantreal
    #10705
    ok-ok. felfogom pakolni a patcheket,de előbb még elszórakozok a kampánnyal és custom game-mel. Nekem eddig a nekromenták, vagy hogy is hívják a zombi,szellem,vámpír és egyéb népséget, ők jönnek be
  • Dexantreal
    #10704
    aha,kösz