5583
  • zsea
    #1491
    nincs benne, csak azt fogod tudni, hogha az utolsó tekercsnél jársz, hogy elhagytál egy párat... :)
  • CarajoEsp
    #1490
    Nah még 9 üzenet és te jösz Zsea
  • CarajoEsp
    #1489
    www.beyondgoodevil.com ott darkroom. Beírni a kapott internetkódot és ott kiír mindent.
  • CarajoEsp
    #1488
    Enyém lesz a 2000.:D
  • zsea
    #1487
    mi lenne ha írnék 15 hozzászólást amíg nincs itt senki? :)))
  • Hmuda
    #1486
    Télleg, ebben nincs százalék kijelző? Meg jó lenne tudni, hogy meynni állat van még hátra (mert a radar nem ad annyira pontos adatot).
  • zsea
    #1485
    1499-nél mindenki álljon le! én szeretnék 1500 lenni
  • Menyus489
    Szüli
    #1484
    Meglesz! Akkor én most megyek!

    Na, mindjárt 1500! Ha Davidka nem jelenik meg nemsokára,lemarad róla :)
  • zsea
    #1483
    elhiszem nektek :)
    én előtte akartam játszani, csak nem ment, erre leszedtem a BGE-t (és az se ment :)) )de azt meg tutam csinálni...
  • Menyus489
    Szüli
    #1482
    Én már 30% fölött vagyok! (előtted :))
  • zsea
    #1481
    előtte lehetőleg :)) akkor tisztább a kép
  • CarajoEsp
    #1480
    Nem akarom elvenni. Életem egyik legjobb játéka. Komolyan. Csak Bge után nem annyira áttörő.
  • Menyus489
    Szüli
    #1479
    Amikor megfordult az irányítás vagy még előtte? (szeretek mindig nagyon pontos lenni, ha ilyenről van szó :))
  • zsea
    #1478
    nem fogod elvenni a kedvem, már régóta készülök rá, hogy végigvigyem... :)
  • CarajoEsp
    #1477
    24%-nál tartok és olyan mintha még 1 percet se nyomtam volna. De ettől még nagyon ott van a szeren feladatilag.
  • zsea
    #1476
    a nehezebb része :) amikor ott van melletted
    megköszönném!
  • CarajoEsp
    #1475
    Tényleg nagyon jó játék, nem akarom elvenni a kedved, csak készülj fel ,hogy nem lesz annyira átfogó mint ezek a játéka. Tényleg nagyon jó játék.
  • Menyus489
    Szüli
    #1474
    Most már valamivel jobb! (egyre többször enged be :))
    Én is most játszom a prince-el és ugyanaz a véleményem róla, mint neked. (De gameboyon nagyon ott van :))

    Zseának: Megpróbálom, csak akkor megint el kell mennem egy időre. Melyik kell, az amikor mindig megjelenik, vagy az egész szoborszerű izé?

  • zsea
    #1473
    hmm akkor lehet hogy még várok egy kicsit, BG&E előtt én is a broken S3 játszottam, meg black mirrort ...
  • zsea
    #1472
    nem tudnátok nekem néhány képet berakni a főellenről? szemből meg oldalról
    ha nagyon ráértek :)
  • CarajoEsp
    #1471
    Hát drukkolok. Az a baj ,hogy Bge és Broken Sword3 után kezdtem el. Nagyon jó játék ,de valahogy üres egy kicsit Bge után. DE ettől még ez is majd 100%
  • zsea
    #1470
    -tokat
  • zsea
    #1469
    a feladatok leírtam :))

    hamarosan én is megoldom a Pop problémát...
  • CarajoEsp
    #1468
    Szia. Na mi volt? Most kezdtem el a Pop-ot. Nagyon jó játék nagyon jó harc és feladványokkal. Ami hiányzik : Zene és Történet:D) MEG A FELIRAT:(((
  • zsea
    #1467
    tökéletes megfogalmazás :))
  • zsea
    #1466
    na megjöttem

    nekem eza fehér képernyő tegnap volt, elmúlik...
    az 1500 az enyém :)
  • Menyus489
    Szüli
    #1465
    Megint sikerült bejönnöm :)

    Ez a **** oldal nem szeret engem

    Hol vannak a többiek? Nem szabad leülni! Jöjjetek emberek! (én meg reménykedem, hogy megjavul)
  • CarajoEsp
    #1464
    Szerintem a LLoterek a játék legkönyebben megoldható részei. A versenyeken új rekordot felállítani sokkal nehezebb.
  • Menyus489
    Szüli
    #1463
    Nem lehet igaz! Egész délután alig akart bejönni az oldal! Mindig rámegyek és fehér kép jelenik meg alul meg az hogy kész :( Most is csak valami véletlen folytán tudtam belépni, nem tudom mi lehet a probléma, abban sem vagyok biztos, hogy ezt egyáltalán elkülddi :( Ha bármi javulás lesz, Jövök! (Nem leülni, ha én még nem tudok jönni, gyorsan valami témát, ha még ma el akarunk jutni 1500-ig!)
  • Hmuda
    #1462
    Na végre kikötöttem a mészárszéken. Nem volt egyszerű. Ráadásul a harmadik looter annyira tövig rágta az idegeimet, hogy a negyedikkel csak párszor próbálkoztam aztán feladtam. Na majd később.
  • Davidka
    #1461
    Don't Break Up The Team! :)
  • Davidka
    #1460
    nehogy leüljön a topic!! Menyus, zsea!! hol vagytok? CarajoEsp?
  • CarajoEsp
    #1459
    Semmi probléma:D Csak kiszúrtam:D
  • Davidka
    #1458
    Éreztem, hogy nem így van, de nem ugrott be a másik :(
  • Davidka
    #1457
    Jah, sorry, máris javítom
  • Menyus489
    Szüli
    #1456
    Kösz.
  • CarajoEsp
    #1455
    http://www.cograf.hu/top3gamez/cbge.htm
  • Menyus489
    Szüli
    #1454
    Kinek mondod ezt?
  • CarajoEsp
    #1453
    Az Alpha Sector védi meg a bolygót. Nem Sector. Section!!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #1452
    Meg a zöld szájával :)