5583
  • Menyus489
    Szüli
    #1451
    Jade biztosan versenyben van, de mellette ott van még Farah a Princeből és Bastilla a Kotorból is (rég nem volt ekkora "választék" :))

    Na vissza kell mennem még tanulni, de azért negyedóránként benézek. Ha végeztem jövök
  • CarajoEsp
    #1450
    Hehe::D Ezt a Gamestaron kérdezik. Spec Jade néz ki legjobban a zöld szemeivel.
  • Davidka
    #1449
    Pey'J
  • CarajoEsp
    #1448
    Szerintetek ki az év legszexisebb női karaktere?
  • Menyus489
    Szüli
    #1447
    Én is olvastam :)
  • Menyus489
    Szüli
    #1446
    Jó napot mindenkinek! Nemrég értem egy egész elviselhető napból az iskolában. Azért volt kellemes, mert óra is lyukas volt és az alatt lehetett aludni :) (Ha már este nem sokat :))

    Egész jó lett, csak egy dolgot nemtudtam biztosan, a többi meg nem tudom, hogy jó lett-e :)
  • Davidka
    #1445
    Top 3 Gamez
  • CarajoEsp
    #1444
    Mi a lapod?
  • Davidka
    #1443
    Én is írtam róla egyet a lapomra, csak még átnézem, mielőtt felrakom
  • CarajoEsp
    #1442
    Hát a Hardwired-nek is küldök egyet, de szeretném ha ti is írnátok róla mert ténylehg kell róla a sok jó ,hogy legyen reklámja. (persze csak HMUDA Kotoros cikke után:)
  • Davidka
    #1441
    a gamestar már írt róla csupa jót :)
  • CarajoEsp
    #1440
    Asszem kéne írnom nekem valami összefoglolót a játékról amit el kell küldeni nagyobb Lapoknak ,hogy megismerjék ezt a játékot. Apropó én megveszem már csak azért is ,hogy legyen második rész:D
  • CarajoEsp
    #1439
    Meg ne bukj.:(((
  • zsea
    #1438
    nem tudok semmit:) igazság szerint én a pénteki vizsgára készülök

    csak olyan rossz érzés úgy bemenni, hogy egy szót sem tudok :)... no és mit fogok én ott csinálni 60 percen keresztül ...
  • zsea
    #1437
    majd ha kiflé mész a a factoryból -- egyenesen előre lesza gyöngy, balfelé pedig a kijárat

    a detektor: ahol a kaját tudod venni a "zöldségestől" arról a térről kell felmenni a lépcsőn és az első (és egyetlen) üzlet balra
  • Hmuda
    #1436
    Okés. Én meg szittem, hogy a leesett karral kell machinálni valamit, de megnyugodtam.
  • elmozo
    #1435
    Később mikor mész ki a gyárból(időre asszem) a csónakkal tudod felszedni.
  • Hmuda
    #1434
    Hogyan kell a gyárban kiszedni a gyöngyöt a medencéből? Ott lebeg a szörny hullája mellett a vizen, de sehiogy nem tudom elérni. Plusz merre van az a bolt, ahol a detektorokat vehetem meg?
  • Davidka
    #1433
    mi drukkolunk neked :) Kíváncsi vagyok, menyus nyelvtan tz-je hogy sikerült.
  • zsea
    #1432
    akkor jó napod volt :)
    nekem csak most kedődik, 6-ra megyek vizsgázni, és meg fogok bukni :)) ez már tény...
  • Davidka
    #1431
    Nah, itt vagyok :) Elég húzós nap votl az iskolában... Lehet tanulni kéne :) Irodalomból feleltetett, szerencsére 4-es (olyan anyagot kérdezett, amit hittanból vettünk előtte és abból 5d lettem...) Aztán a kémia tanár is úgy döntött engem szúr ki... Hogy úgy mondjam semmit sem tudtam, inkább negatívban volt mérhető az, amennyit tudtam, az anyagról, de szerencsére a nővéremet tanította ez a tanár és a nővérem kémiazseni (...) úgyhogy megkönyörült rajtam és helyre küldött jegy nélkül, mielőtt valami marha nagy hülyeséget mondok... Majd következő órán biztos én felelek :(
  • zsea
    #1430
    na átolvasam prince of persia topikot, lehet hamaroan tudok vele játszani :)

    (bár az szép, hogy hamarabb fogom megoldani az MX problémát, mint kiszedni egy képet a játékból :)) )
  • zsea
    #1429
    oda kell tolni az áramos izét...
  • zsea
    #1427
    szerintetek le lehet tiltani valhol a gyorsbillentyűk használatát?
    (vagy ne kombináljak:)) )
  • Hmuda
    #1426
    Király a gém. Régen játszottam ilyen jó egy platform játékkal.
  • zsea
    #1425
    Jó éjt!
  • zsea
    #1424
    ez a fraps a harmadik képlopó amit próbáltam...
    majdcsak össze jön
  • Menyus489
    Szüli
    #1423
    Na jó éjszakát mindenkinek!!!!!!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #1422
    Kösz, igyekszem :)
  • Menyus489
    Szüli
    #1421
    Próbálj más képlopókat letölteni, mást nem tudok segíteni sajnos :(
  • zsea
    #1420
    én is képeket akarok!!
  • Davidka
    #1419
    Akkor majd jövök, sok sikert a nyelvtanhoz :)
  • zsea
    #1418
    holnapra tervezzük
  • Menyus489
    Szüli
    #1417
    Kösz :)
  • Menyus489
    Szüli
    #1416
    Hú már fél éjfél! Hogy repül az idő :) le kéne feküdnöm, holnap nyelvtan TZ és jó lenne reggel még átolvasni :)
  • zsea
    #1415
    :)) jó lett
  • Davidka
    #1414
    csak az a kérdés, hogy az még mára tervezitek-e, vagy jöjjek vissza holnap :)
  • Davidka
    #1413
    Jaja, kicsit lemaradtam :( nembaj, majd az 1500 :)
  • CarajoEsp
    #1412
    Nagyon helyes:D
  • Menyus489
    Szüli
    #1411
    Mivel se közel se távol nem voltál, gondoltam, miért ne :)