2267
  • nagykispeter
    #2027
    ? :igen van aki tényleg a lányára vagy a fiára fogja!Pl. feleségemnek is tetszik szereti az ilyen mászkálós játékokat!Szerintem nincs benne semmi volt hogy én is játszottam ilyennel mégha nem is gyakran!Különben a lányom 11 éves múlt így még alig tud angolul (de többet mint én) azért lenne jó!
  • IMYke2.0.0.0
    #2026
    "Játékmagyarításról tudtok-e?" topikban épp jelentkezett valaki, aki - szintén a lányának (?) - lefordítja!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • nagykispeter
    #2025
    Közbe letörőltem az ace-t és indult ez lehetett a gond!Csak multkor is ugyanez volt fenn és nem volt semmi gond!Azért köszi! Más nem idevágó a lányomnak nagyon tetszik a shrekk 2 lessz-e magyarítása tudsz-e valamit rolla?
  • nagykispeter
    #2024
    Akkor sem jó! A főmenü be sem jön!Mikor kiírja hogy i2k magyarítás utánna mindjárt ezt a demot rakja be és ha enterezek akkor egy másik szakasz demoja jön be és ez így megy végtelenségig!Egyszer már volt fenn a játék de akkor nem csinálta ezt,csak ujra raktam a winfost és ennél a rendszernél csinálja!
  • IMYke2.0.0.0
    #2023
    Mert azt az entert kétszer kell megnyomni.
    Amikor a töltőképernyő után először jelenik meg ez a felkérés azonnal (!) nyomj entert, ezután már a Játék jön.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • nagykispeter
    #2022
    Most telepítettem fel a játékot és a magyarítást (i2k féle)de mikor elakarom indítani a játékot akkor mindig azt írja ki hogy nyomj entert a játékhoz és csak valami demot tölt be!Valaki járt-e így vagy valami codek lehet az oka?
  • Lacika 79
    #2021
  • IMYke2.0.0.0
    #2020


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • QuToR
    #2019
    Sziasztok!

    Amióta Audigy2-t tettem a gépbe, nincs motorhang külső nézetben, csak navigátor hangját hallani. Belső nézetben minden ok. Van erre valami megoldás???

    Q
  • bazza
    #2018
    Még mindíg nincsenek hozzá járgányok?
  • Ren
    #2017
    Daemon tools-szal akar 4 meghajtot is csinalhatsz es akkor mindegyikbe lehet egy imaget mountolni es nem fog sirni a winfos. :)
  • Zola NFK
    #2016
    Egy kicsit talán értelmetlen lett az előző dolog, de nem könnyű a melóhelyen stikában úgy gépelni, hogy közben a főnököd nyála a válladra csorog.....
  • Zola NFK
    #2015
    A telepítési bibit legkönnyebben úgy oldhatod meg, hogy ha két optikai meghajtó van a gépedben, vagy imidzsfájlból telepíted, akkor az egyik meghajtóba berakod az egyes cd-t, elkezded telepíteni, majd amikor kéri a kettest, akkor az egyest berakod a másik meghajtóba (ha kéri megadod hozzá a meghajtó jelét), a kettest pedig berakod az egyes helyére. Innentől kezdve nem kell kínlódni a "hibás kötet, rakd be megint az egyest, majd a következő lemezt".

    Ha image-ből installálsz, akkor pl. Daemon tools-ban két virtuális meghajtót használj.

    Ugyanis az egyik probléma onnan adódik, hogy lemez csere után is az első cd-t keresné a meghajtóban, viszont miután azt berakod, folytatná a telepítést, csakhogy a soron lévő telepítendő fájlok már a többi lemezen vannak.

    Nekem így nem jött elő más hiba, pedig többször is felraktam (több gépre is), azelőtt viszont kb. 3. telepítésre ment végig hiba nélkül.


    Remélem ezzel segítettem is valakinek.....
  • DJ Skyline
    #2014
    én ezt szeretem!:))
  • IMYke2.0.0.0
    #2013
    Nem kell átállítani magyarra.
    Ha nem lett azonnal magyar, akkor rosszul telepítetted.
    Valószínűleg elkövetted ezt a hibát:

    A telepítő automatikusan felajánlja neked az elérési útvonal megadásakor a "Colin..." nevet, és amikor te megadtad neki az elérési útvonalat, akkor nem törölted ki az útvonalból a dupklikált nevet...

    pl.: A gépeden a Játék itt van: D:\Colin McRae Rally 04
    A telepítéskor megadtad - rákerestél - a meghajtón a Colin... könyvtárra és továbbot nyomtál. De a telepítő programnak elég, ha a meghajtó betűjelét adod meg abban az esetben, ha annak gyökerében van a Játék!
    Tehát neked ez lett elfogadva: D:\Colin McRae Rally 04\Colin McRae Rally 04

    Nyugodtan megnézheted. Szerintem ez a hiba!

    Megoldás:
    Uninstall magyarítás! Reinstall magyarítás, de akkor figyelj az elérési útvonalra! Csak a játék könyvtárát add meg pontosan,a többit elvégzi a program!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • KeKKSZike
    #2012
    Leszedtem a magyarosítást, de hol tudom átállítani magyarral?
  • mosley
    #2011
    thx
  • mosley
    #2010
    #.... ??
  • Breki33
    #2009
    kicsit olvass vissza
  • mosley
    #2008
    vki mondjon 1 code-t , hogy felszabadíthassam az autókat(ford rs audi,,,).-már kezd uncsi lenni a bajnokság.
  • Met
    #2007
    Azt visszavonom, hogy ha csinálok egy szobát akkor nem csatlakozik senki. Csatlakoznak csak nekem üres a lista és másodszorra jön csak be. Ez mitől lehet?
  • tep
    #2006
    szintén
  • Met
    #2005
    Volt
  • Met
    #2004
    Nekem mostanában azt csinálja, hogy nem tud csatlakozni a gamespy-ra, ha újra próbálom akkor csatlakozik de üres a szoba lista és ha csinálok egy szobát akkor nem csatlakozik senki.
    Elképzelhető, hogy így hétvégén túl van terhelve a gamespy?
  • KeKKSZike
    #2003
    Megpróbálom... De nektek is volt ilyen?
  • Met
    #2002
    Tedd vissza
  • KeKKSZike
    #2001
    Ezt írja ki:
    Rossz kötet van a meghajtóban. Helyezze a(z) CMR4PC_1 kötetet a következő meghajtóba: I:

    Ezt akkor írta most ki éppen, amikor már a harmadik CD van benn! DE változó, hogy mikor írja ezt ki! Most akkor mit csináljak?
  • IMYke2.0.0.0
    #2000
    Főképp így vasárnap :)))

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Met
    #1999
    Milyen szar amikor vissza kell menni a boltba cseréltetni a cd-t mert gyári hibás
  • IMYke2.0.0.0
    #1998
    Akkor az 1. CD hibás. Azt "szerezd be" újra.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • KeKKSZike
    #1997
    Elkezdem rakni a játékot... És mindig kiír, hogy rossz kötet és tovább mégse újra! Nem értem én ezt... Most szedjem le újra?
  • IMYke2.0.0.0
    #1996
    Hányadik CD-nél? Azt a Cd-t egyszerűen "vásárold meg" újra.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • KeKKSZike
    #1995
    Én ezt komolyan nem értem! Egyszerűen nem tudom felrakni a játékot, mert mindig kiakad, rossz kötet, vagy mi az anyját ír ki! ;(
  • IMYke2.0.0.0
    #1994
    Töltsd le inkább a magyarítást, abban benne van a kért 2 db fájl. A Dolby.bik meg tök fölösleges.
    A magyarítás: http://imyke2000.sync.hu

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • wazzup
    #1993
    valakiiii!
  • wazzup
    #1992
    ja mégse erre az e-mailra ha nem erre: [email protected]
  • wazzup
    #1991
    Helo!
    Ha valakinek meg van ez a játék akkor nem tudna nekem küldeni egy e-mailt, amiben bene vannak ezek a fájlok:

    -C:\Program files\Codemaster\Colin MCRae Rally 04\Data\Frontend\CreditsE.txt

    -C:\Program files\Codemaster\Colin MCRae Rally 04\Data\Strings\WHOLE_E.LNG

    -C:\Program files\Codemaster\Colin MCRae Rally 04\Data\Videos\dolby.bik

    Ezek kis méretű fájlok úgyhogy szerintem max 2 e-mail.
    Előre is kössz. (email: [email protected])
  • bzoley
    #1990
    Érdekes, nekem uez a gondom. Van valakinek ötlete? Vagy, hogy hogy lehet a Gamespy-t kihagyni?
  • tep
    #1989
    Vki segítsen......Network----Internet----Host----csinálok egy szobát-----de más nem látja......MIÉRT?????
  • bodesz
    #1988
    lol
    +4:39.15 ídőt kap :D
    lol