2267
  • Chaos Mad
    #786
    nah, szépen araszolok elöre a listán.
  • Tikal #785
    kár hogy nincs ace-m...

    látjuk mi a közös,és? nem megy egyikunknek sem... de már letojom, megvároma full-t, ha az is szar lesz akkor kuldok a programozoknak egy rendes kodeket.
  • zaki
    #784
    ja, tényleg
  • Breki33
    #783
    Hát talán meg kéne néznetek mi a közös
  • Breki33
    #782
    na igen ez tipikus ace-s duma P
  • Chaos Mad
    #781
    nekem is pont ez! a kocsi vinnyog mint az állat, a nav hangja jo, zene kuuva lassuuuu.
  • Tikal #780
    van renes codec-em, minden film játék zene megy...
  • Tikal #779
    dxdiag:
    no hardware acce, igy jo a navigátor hangja, de visit a kocsi, és nincs zene, hajá codemasters!

    reméltem ha nekimegyek egy vacak táblának 80-al, meghajlik vagy kitröik, erre megállit mintha falra kenődnék, nem baj, majd a cmr5 ben talán.. hajrá codemasters!
  • Chaos Mad
    #778
    mármint a hardveres gyorsitás van alapon
  • Chaos Mad
    #777
    nekem az alapon van, igy sem jo a hang , most vmivel lassabb lett, a navigátor már jol beszél, a zene tetüüüü lassu lett, mintha nyujtanák a szalagot, a kocsi meg mint egy darázs
  • Breki33
    #776
    attól nem lesz jó a hang P
  • Breki33
    #775
    1. Nem emiatt a játék miatt kell felrakni rendes codec-et
    illetve nemcsak emiatt

    2. A béka hangját békénhagyni PPPPPPPP
    3. Valószinű a hardveres gyorsítás kell basic-ra venni mint már írtam !!!!!!!!
  • zaki
    #774
    indítsd novideo-val a játékot, nekem is azzal megy (csak)
  • Tikal #773
    faszom az ilyen kocsog játékokba hogy ilyen hangokkal meg kodekkekkel kell veszodnie az embernek, nem lehet kiadni egy rendes demot?

    vékony béka hang van játék közben, menuben meg király a zene, most mi van? k-lite kilove, nem jo :)
  • Breki33
    #772
    de csak akkor műxik korekten ha a régieket korrekten lepucolod P
  • Breki33
    #771
    nem csak én terjesztettem el a DC-n ha ez nem hangzik nagyképűen
    és sok acessal vitatkoztam emiatt
    akiknek kedvelt dumájuk
    "de nekem eddig minden ment vele"

    Szóval én csak azt szeretném, hogy az emberek ne rakjanak fel ace meg ilyesmiket és menjenek a dolgaik

    Amúgy meg ez a másik hobbim így ebbe eléggé beleástam magam.
  • hen-tes
    #770
    thx! :Ö
    megoldodott :)egyébként nem a gémhez hanem filmhez kellett :))
  • donpedro
    #769
    Breki, te valami reklámemberük vagy? :))) Nyugi csak viccelek, csak annyira véded, mintha érdekelve lennél. :)

    Egyébként nekem addig se volt semmi kodekgondom, amíg egyenként vadászgattam össze a kodekeket, de amikor volt egy win-reinstall, akkor egyszerűbb volt a K-lite-ot felrakni. El kell ismerni, nagyon jól összerakott csomag.
  • Breki33
    #768
    de nem a k-lite miatt az ziher P
  • Breki33
    #767
    k-lite


    klikk
  • Met
    #766
    Szerintem a K-Lite ra gondolsz, azzal megy a demo, igaz a Colin 3 nekem azzal se ment:)
  • hen-tes
    #765
    hi!
    asszem itt írtatok vmi szuper kodekről :)
    amivel MINDEN megy :)
    az mi is volt ?
    és hol találom ?
    htx :)
  • donpedro
    #764
    Attól függ, hogy mennyire vagy rutinos. Ha még csak most kezdted a játékot, akkor egész jó (nekem az első időm 3:10 volt az USA-n), ha már nyomod 3-4 napja, akkor viszont van még mit javítani (most ugye 2:44-nél járok).
  • fifi
    #763
    USA pályán 3.01 az milyen eredménynek számít?
    A furcsán definiált fizika fényében...
  • RelakS
    #762
    Tegnap mikor toltam a belső nézetből, már-már olyan élmény volt, mint egy igazi ralifelvétel visszanézése. Aztán jött egy kanyar, amit valahogy be is kellett venni :(
  • Breki33
    #761
    Az a szomorú, hogy a hármasnál még ígyis jobb.
  • RelakS
    #760
    Áz, láttam már itt hasonló téglás véleményt ;)
  • donpedro
    #759
    Asszem te jobban megfogalmaztad, amit már én is írtam :)))
  • Breki33
    #758
    még mindig nem értem, ha volt egy jó fizika miért kellett elkúrni
  • RelakSfromhome
    #757
    ehh, kipróbálam kormánnyal, de olyan érzésem volt néhol, hogy az olajozott taknyon futó féltékla irányíthatóbb. 3:11-et nyomtam is a jenki pályán
  • zaki
    #756
    bármelyik oldalról, csak keresni kell
  • Matthewpamer
    #755
    honnét lehet letölteni?
  • donpedro
    #754
    Jut eszembe, akartam kérdezni, hogy ti manual, vagy automata váltóval nyomjátok?

    Nekem a rekordjaim még automatával vannak, de már manuallal is közel vagyok (minden pályán kb. 3-4 másodperccel vagyok lemaradva). Más kérdés, hogy a japán pályán már másodjára 3:14-et mentem manual-lal, és az se a váltáson múlott, hogy nem lett jobb. Szóval alakul.
  • donpedro
    #753
    Az én monitorom szar, de én látok azért, főleg ha a szobában sötét van.
  • Lacika 79
    #752
    Mert amilyen néven regisztráltad magad, ugyanazt kell megadni loginnak is, meg persze a jelszót. Ha még így sem megy, kapcsold ki a tűzfalat, ha van.
  • Breki33
    #751
    Én látok
    Igaz jó a monitorom P
  • Breki33
    #750
    Hát én tudok olyat akinek van.
    Csak olyat keresek aki megis osztja P
  • zaki
    #749
    így. sok mindent nem lehet ltni, de ha sokadszorra nyomod a pályát, akkor már nem gáz
  • ÁjjLe BoBBi
    #748
    viszont mikor ranyomok a submit times-re akkor kidob egy felkialltojelet, alatt egy "ok" es mas nincs. ja es neztem a logot. asszem nem talalja a replay fileokat. mert ugyan ottvan a neve rendesen mint ahogy elmentettem, de melle van irva hogy not found. amit tokre nem ertek miert van. gaz hogy van ekezet a nevemben ?
  • DeadManWalking
    #747
    Üdv! A japán pályán (ami töksötét)nincs reflektor fénye az autónak,és semmit nem látok.Nálatok is igy van?
    A finn pályát pedig nyugodtan nevezhetnék Angliá-nak :(