2267
  • ÁjjLe BoBBi
    #746
    :))
  • zaki
    #745
    ok, akkor ez nem talált :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #744
    hát van jónéhány olyan időm ami első helyre kerülne :) asszem az az első 20-ban benne van már :)
  • zaki
    #743
    lehet, hogy azért nem, mert nem vagy benne sehol az első 20-ban.
  • ÁjjLe BoBBi
    #742
    regeltem magam, fel is tettem ezt a progit (az most lenyegtelen hogy mas gammat adtam meg neki) es az idket is kiirja, de valamiert nem tolti fel. ja amugy az LFS-t raktam be neki.
  • Lacika 79
    #741
    Ha lenne, akkor valszeg már tudnánk róla szerintem. :-)
  • Breki33
    #740
    Megvan itt valakinek a sajtó számára kiadott preview verzió?
    Annyi a különbség a demó verzióhoz képest, hogy mindegyik rally első szektorát végig lehet vinni, illetve a Citroen mellett játszható még a Subaru Impreza, az MG és a Fiat Punto is.
  • Chaos Mad
    #739
    ok:) most frissültem:)
  • Breki33
    #738
    egyetértek amit a begyakoroltról írtál, de a csúszkálás nem autóbeállítás hanem a xar fizika ........
  • Breki33
    #737
    Breki

    milyen kormány ez?

    lehet van váltód P
  • donpedro
    #736
    Látlak :)
  • Chaos Mad
    #735
    nah, éljen megcsináltam :)))
  • Chaos Mad
    #734
    ja, az lesz.
  • donpedro
    #733
    Szerintem csinálj egy teljesen új regisztrációt
  • Chaos Mad
    #732
    ez hüle.. most a player nevem chaosmad ott fent az oldalon meg Chaos Mad-et ir. beirom a gto-ba hogy chaosmad, erre nincs ilyen player regelve, plz regelj.....
  • Chaos Mad
    #731
    ok, megcsinálom:)
  • donpedro
    #730
    Nincs más ötletem
  • Chaos Mad
    #729
    akkor most szerkesszem át a profilemot az oldalon?
  • donpedro
    #728
    Azt jelnti, hogy a login nem tartalmazhat üres karaktert, tehát pl nem lehet chaos mad, csak chaosmad
  • Chaos Mad
    #727
    ok regisztráltam. beirom a logint meg a passwordot és kiir vmi szöveget: Login cannot contain spaces ???
  • donpedro
    #726
    Ha még nem regisztráltál, akkor tedd meg az oldalon (signup menü), ha már túl vagy rajta, akkor a login, illetve password mezőket töltsd ki, és utána klikk a submit times gombra.
  • Chaos Mad
    #725
    na izé.. letöltöttem azt a progit (GTO). és most azza mit kéne csinálnom? :) ott vannak bennt az idöim. :) addig oké vagyok. :)
  • donpedro
    #724
    Kicsit kielemztem a videot Virtualdub segítségével. Íme a részidők:

    45.5
    1.32.6
    2.16.9
    és a vége 3.05.3

    Ehhez lehet hasonlítani magatokat, ahogy én is megtettem, nekem pl a második részidőmig nincs komoly gond, ott 1.34.1-em van, viszont a harmadiknál már 2.21.0 volt csak a legjobb.

    Most megyek és megnézem, hogy miért jobb ennyivel :)
  • loser
    #723
    breki: nálam van még Pov axis is. nálad nincs az mi lenne? vagy nálad miért nem láccik?
  • zaki
    #722
    nincs mit
  • Me Ga
    #721
    Köszi srácok, este kiprószálom a K-Lite codec-kel és ha úgy sem megy, akkor novideo opcióval.
  • zaki
    #720
    indítsd el novideo-val a játékot, és úgy menni fog (cmr4.exe novideo)
  • zaki
    #719
    nincs mit :)
  • donpedro
    #718
    Ha többet gyakoroltam volna kormánnyal, valszeg azzal is tudnék hasonló időket menni, de nem ezért hanyagoltam, hanem mert olyan borzalmas a fizika, hogy teljesen elrontja a vezetés élményét, ha kormányt használok. Legalábbis számomra.

    Ami a videot illeti, igazából az benne az érdekes, hogy a szalagkorlátos részeken alig-alig megy gyorsabban a csávó, mint pl. én, ellenben a harmadik szektorban 7-8 másodperccel jobb, ami szerintem elég röhejes. Ti. a harmadik szektorban alig van kanyar, tele van hosszú egyenesekkel...
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #717
    nem a 3.at hanem a másodikat de lenyomod a gázpedált és meglátod melyiket kell állítani!A csúszkálkás meg szerintem autó beállítás pl cserélj gumit meg ilyenek!
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #716
    hát pedig a legjobb kormánnyal szvsz^.^MÁsik remélem multiplayert lehet majd úgy tolni hoyg 1 komplet bajnokságot ,és mondjuk olyan beállításokkal amit a host indit pl expert damage settings és csak belső nézet^.^Nah ez így nagyon fassza lenne¢.¢Mert nekem már hányhatnékom van az amcis pályátol a többit meg még nem is nagyon gyakoroltam de nicns is nagyon kedvem.Ha kint van a full komplet futamokat bármikor de ilyen begyakorolt ki ajobb buziságokat inkább hanyagolom;)A jaó videót is amit láttam ahol a srác 3:05-öt ment hát valami hányinger a viszafordítokat végig a szalagkorláton vette stb azért hard damageal már szépen terpesztet volna ahátsó kerék remélem expertelmég faszább lesz szal 1 ilyen versenyen megnézném azért bátran ráhuzná e a korlátra:P
  • Breki33
    #715
    a harmadikat?

    De ígyis csúszkál a fara
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #714
    Nah nekem valahogy így van de levetem a pedál deadzone-t is¢.¢
  • donpedro
    #713
    Nekem van kormányom is, kipróbáltam, mentem vele, rohadtul nem tetszett, abszolut irreálisnak tűnt vele a játék. Ezért tértem vissza a bill-re. Az sem mellékes, hogy kb. 10 másodperccel jobb időket megyek bill-el. A kormány meg marad az LFS-re, NASCAR-ra.
  • Breki33
    #712


    Most így van
  • Breki33
    #711
    na annyit nem adnék érte
    inkább nőre költöm P
  • Breki33
    #710
    ezt nem kommentálnám
    van neki egy külön hibajavító fóruma P
  • Lacika 79
    #709
    én 33-ért vettem a Momo-t. De ez szerintem kitart egy pár évig. És kegyetlen jó. Csak most lusta vagyok feltenni, de majd talán este. :-)
  • Breki33
    #708
    rakj be egy settings képet sztem úgy eghyszerűbb

    a colin 3-at hiába állítgattam így kilőttem
    de gondoltam most megkérdem
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #707
    Jahj a kormány logitech momo force^.^