17220
  • rexHUNter
    #13653
    1 képet szeretnék átalakítani olyan formára mint például a napilapokban megjelennek,nyomdai hatást
    keltve
    tud-e valaki tutort,vagy leírást adni?
  • NessieGraf
    #13652
    A PS-t ha magyar se fogod jobban érteni, mivel a magyarításra nagyon sok helyen magyarnak látszó, de valójában nemlétező, vagy ismeretlen szót használtak. Akkor már jobb az angolt nem érteni. Meg nem is olyan ciki. :)

    Viccen túl: tényleg tökmindegy, hogy a nyelvet vagy a szót nem érted. A menüből ami általános ugyanott van, mint minden más program menüjében, ami nem, azt meg úgyis csak kitapasztalás után fogod érteni, hogy mit csinál.
  • TheUjoNCBeats
    #13651
    lol:D ez jó :D
  • Klon
    #13650
    LOL :)
  • LSL
    #13649
  • pxxl
    #13648
    ha kezdő vagy akkor ne is állj neki a magyarnak, mert sztem (meg mindenki más szerint is) hülyeség.
  • Koenigseegg
    #13647
    Hello! (Új vagyok)
    Tudnátok segíteni? Letöltöttem a Adobe Photoshop CS5 Extended Edition-t (OFFegy kis hiba miatt nem kell aktiválni) de csak angolul tudtam, tudom hogy magyarul is van de sehonnan nem tudom letölteni az EastenEdition-t. Lehet valahogy magyarosítani? például áttenni a nyelvi fájlokat? ha lehet és ha valakinek megvan magyarul akkor léccsi küldje el e-mailben vagy itt egy linkben!

    Segítséget előre is köszi

    E-mail: [email protected]
  • papi08
    #13646
    Sziasztok/Jó estét!
    Lehet nem ide tartozik, de kérlek titeket segítsetek.
    Hogy lehetne működésre bírni Win7 32bit alatt a PS CS3 Extended-et?
    Tölt, tölt, egyszer csak kiírja hogy a "Photoshop CS3 működése leállt."
    ÉS ennyi.
    Köszönöm a segítségeket!
    Üdv: Sylar
  • MANOWAR
    #13645
    ment egy PM
  • pxxl
    #13644
    hogy ez nekem nem jutott eszembe
  • MANOWAR
    #13643
    indítsd el a 4-est válaszd a erase-t és töröld az asztalról a kis ablakot.
  • pxxl
    #13642
    de lenne legalább egy ablak h "aggyá meg egy új széria számot" vagy mittomén :D de nem. OK, aztán csá :D
  • MANOWAR
    #13641
    gratis window
  • pxxl
    #13640
    ennyi semmit nem tok csinálni :/ még jó h fennt hagytam a cs4-et :D

  • MANOWAR
    #13639
    Szövegre gondolsz? Ez vagy Ezvagy Ez na meg ott van mindannyiunk barátja a gugle.
  • zoliapu
    #13638
    Van valami plug in ami graffiti stílusú? Kösz.
  • BEE LEE
    #13637
    Nagyon köszi a segítséget!!!!!
  • MANOWAR
    #13636
    Nagyából pontosan :D
  • pxxl
    #13635
    kis nézegetnivaló :D ez kb olyan mint mikor asszonka azt mondta hogy elmegyünk egy kis sétálóutcába...na ez volt a Váci utca :D
  • MANOWAR
    #13634
    Egykis nézegetnivaló.
  • RAMyMamy
    #13633
    megcsinálod az o betűs réteget, fölé új rétegre rakod a fényképet, ezt a réteget kijelölöd (1 bal klikk rá a layers ablakban) és megnyomod a ctrl+alt+g-t
  • BEE LEE
    #13632
    Hello!

    Abban kérnék segítséget, hogy a photoshop-ban, hogy tudok mintával egy adott formát kitölteni?

    (mondjuk van egy "O" betűm és egy fényképpel szeretném ezt kitölteni.)

    A Corelben ez egy mozdulat, de a photoshopot most tanulom.

    köszi a segítséget.
  • pxxl
    #13631
    nem 1:1 méretben kell gondolkodni, hanem a vonalzóval méretezni, és az alapján "látni" a kész szórólapot pl. ;) ahogy nyomdai képeket retusálni sem szemre kell, hanem értékekre.
  • Tassadar83
    #13630
    Sziasztok!
    Nyomdába készülő anyagokat (300 DPI) hogy lehet méretpontosan szerkeszteni egy 96 DPI-s monitoron?
    Szabványos papírméretet (mondjuk A5) beállítva (CS3), valamivel nagyobb vásznat ad, mint a tényleges, indításnál felkínált méret.
  • MANOWAR
    #13629
    PS-ben gif megnyitás -->> Itt
  • MANOWAR
    #13628
    Sima képre gifet(mozgót) nem, más a szerkezete pl.: a te logod esetében 8 réteg van. Egy kép meg ugye 1 réteg vagy még az sem mert nem rendelkezik réteg tulajdonságokkal. Kombinálni nem hiszem hogy lehet simán, esetleg webesen simán meglehet oldani de ott már az összes képen kívül forrásfájlra is szükség van....a legegyszerűbb ha mozgót akarsz sima képen elérni ha újra elolvasod a 13624-est. Ha esetleg nem tudod szétkapni PS-el akkor katt IDEés telepítés után válaszd a GIF animáció ikont.
  • Klon
    #13627
    csak akkor, ha gif.
  • Clark23
    #13626
    Vagyis akkor egy más jelegű képre utólag már nem menthető.
  • Clark23
    #13625
    Igen erre.
  • MANOWAR
    #13624
    Bocs egy kicsit reggel volt van, csak úgy lehet megoldani ha az egész gif lásd sima képre nem fog menni hacsaknem mindegyik rétegnél háttérként ugyan azt adod meg, de akkor onnantól az már nem kép.
  • MANOWAR
    #13623
    Erregondoltál?
  • Clark23
    #13622
    Sziasztok!
    Segítenétek abban hogy szeretném az itteni logómat rátenni egy képre a photoshop-al. De azt írja ki hogy csak egy képkocka jeleníthető meg, és nem a teljes animáció. Köszönöm
  • LaliK
    #13621
    Nem csúnyát, csak sokat... képet. Nem jó helyre, de már megtalálta a helyét :D
  • Met
    #13620
    csak nem csúnyát mondott?:D
  • Bence94
    #13619
    ott a pont teljesen zagyvaságot írtam le, de közben sikerült.
  • yokel
    #13618
    Huh, hát többször is el kellett olvasnom, h mit írtál mert iszonyú magyartalan és zagyva. Sztem sulikezdés előtt még gyakorold a magyar nyelv használatát, ne így menj vissza szeptemberbe az iskolapadba!

    Nos, a videó teljesen egyértelmű és világos, sztem nézd végig ismét figyelmesen. Az elmosást amúgy a Feather-rel (Cmd-Option-D, win alatt Ctrl-Alt-D) csinálta.

    A másik és ez másoknak is szól, h ha vmi problémájuk van, sokkal könnyebb segíteni ha csatolnak képet is a kérdéshez, h lehessen látni a problémát.
    Pl.: mi az, h "Működik minden de valamiért mindig kicsi csíkok pl. a láb mellett."
    Még a mondatot se értem, nemhogy a problémát!
  • Bence94
    #13617
    Üdv! Ehhez kellene segítség.Én is megcsináltam ezt amit itt magyaráz a videoban persze más képpel én egy embert akarok körbejelölni és élesen a hátteret pedig elmosni.Működik minden de valamiért mindig kicsi csíkok pl. a láb mellett.azt megtudom csinálni, hogy élesítem amin elkezdek az ecsettel "festeni" de hogyan kell életleníteni ?
  • LaliK
    #13616
    Igaza van Met-nek, a photoshop munkáidat értelemszerűen a photoshop munkák topikba... egyébként ismerősek a munkáid, mintha már linkelted volna valahová.
  • PrisonMan
    #13615
    Köszönöm szépen
  • yokel
    #13614
    Hát így este felé kb. 25 perc alatt én ezt tudtam összehozni neked...