17220
  • Dobronski
    #13693
    Fordítva van a K betű, és rózsaszín is ráadásul.
  • LaliK
    #13692
    ...tudom hogy a logómban a K betű nincs középen
  • kifli
    #13691
    áá köszi :)
    faja lett :)
  • MerlinW
    #13690
  • kifli
    #13689
    szevasztok
    egy kis segítség kellene :)
    EZEN a weblapon, van a headerbe egy counter strike felirat
    a counter és a strike közt van egy kis figura, azt kellene megcsinálni, hogy azt a figurát lecserélni erre, de úgy mintha az eleve ott lett volna, szal árnyék effektek miegymás:


    Aki megtudja csinálni az szoljon, és akkor elküldöm neki a headert :)
  • Dobronski
    #13688
    Szerintem jó, a nyaki részen üt el csak. Oda nem is kell annyira... szerintem.
  • Freddycom
    #13687
    Á bazzeg, télleg. 'csába.
    Mennyire üt el a kép többi részétől?
  • Dobronski
    #13686
    Nem megy le a gégéjéig.
  • Freddycom
    #13685
    A szakállat hogyan lehetne élethűbbé tenni?

  • Toto652
    #13684
    Lehet bíbelődni a sok effectekkel, de én azt szoktam ilyenkor, hogy keresek textúrákat, beszúrom a nekem tetszőt és azt alakítgatom, fehérítem stb.
    Ha van egy tiszta falad, akkor csinálj egy új layert amit beállítasz overlay-re vagy soft light-ra, darken,-re, illetve multiply-ra, állítsd az ecsetet puhára és az opacitását 10-20%-ra, az új rétegen kezdj el "maszatolni".
    Az, hogy réteg tulajdonság a legjobb az a végén derül ki, én is mindig variálok, de előfordul, hogy két különbözőnek az összhatása a nyerő.
  • kr1szmester
    #13683
    nekem az lenne a kérdésem hogy van egy hátterem, (egy fehér fal) és szeretném hogy olyan legyen (tehát ilyen "piszkos" stílusú, nem az a full letisztult mert az nem illene a háttérhez, tehát ilyen természetes, de persze nem pixeles) és hogy azt hogy tudnám megoldani? van valakinek ötlete? ITT A KÉP
  • papi08
    #13682
    Áh köszi, erre a módszerre gondoltam én is, de azt hittem hogy vabn ennél egyszerűbb is:D
    Köszi, köszi

    Az Ön értékelése: 5/5* :D
  • pxxl
    #13681
    van egy ilyen pengém, aztán asszem 5 fokonként forgattam, és mentettem egy-egy képet, míg ugyanabba az állásbanem került a köv darabja a pengének, (ez az uccsó kép nem kell), aztán egy gif animátorban egymás után raktam a képeket.
    flash-el egyszerűbb lett volna, de az nem bír értelmes gif-et menteni, már ha hajlandó mozgó gif-et kimenteni -.-
  • papi08
    #13680
    Szia!
    Az animáció készítést értem ,a logóm is én csináltam:D
    Csak azt nem tudom, hogy lehet olyan logót csinálni mint Pixxel-nek van.:)

    Az ön értékelése: 5/ 4.5 :D
  • pxxl
    #13679


        
  • Toto652
    #13678
    Ugyan nem tudom milyen az a Pixxel logo de elmagyarázom, remélem érthetően :D
    A Windows menüben kapcsold be az 'Animation'-ablakot, az Animationban jobboldal lenn van egy gomb, miszerint: 'Convert to frame animation' Katt rá.
    Innentől duplikálni kell a frame-eket, és egyesével minden framen máshogy elhelyezni a rétegeken. A képkockákon van egy kis felirat: '0 sec.' ez azt mutatja, hogy mennyi ideig látszik az adott frame.
    ha kész vagy, Save to Web Devices... itt lementheted GIF-be.

    Hasznos volt Önnek a cikk? Értékelje! :D
  • papi08
    #13677
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy lehet olyan animációt készíteni PS CS3-ban, mint ami Pixxel logóján van, azaz egy ilyen folytonos animációt, hogy egy tárgy szépen áthalad a képen?
    Ha valamit érthetetlenül írtam le, szóljatok;)
    Előre is köszönöm a válasz(oka)t!
  • Toto652
    #13676
    Az mitől lehet mostanában, hogy a szürke kifutó helyett nagy feketeség van? A beállításokban még mindig szürke van, és hiába állítom akár pirosra is, akkor is fekete marad. Sokat dolgozom feketével, és eléggé zavaró, hogy nem látszik a lap széle.
    Ez mitől lehet?
  • Clark23
    #13675
    Köszi majd megpróbálom.
  • MANOWAR
    #13674
    Clark ment egy PM.
  • Toto652
    #13673
    Hehe... mi a tököt keres a szűrőnél? :D
    Köszönöm!
  • rexHUNter
    #13672
    a szűrőknél van az egyéb menü alatt
  • Toto652
    #13671
    Igen, igen az a transform... azt ismerem! Amiről én beszélek az olyan, hogy ha egy képet elmozdítasz X irányba balfelé, és az kiesik a képméretből, akkor a kieső rész visszatér a jobb oldalon. Ugyanez a helyzet Y irányban is.
    Ezt a palettát keresem! Ismerős valakinek?

    Shivo:
    Szerintem a probléma abból adódik, hogy a PS grafikai szoftver, és mindenféle felbontást kezel, a Word viszont nem.
    Azt javaslom ne vágólapozz, hanem mentsd le az adott képet és importáld. :)
  • Clark23
    #13670
    Szia! Megpróbáltam amiket leírtál de nem sikerült. Itt egy kép és nézd már meg ha van egy kis időd.
    http://kephost.hu/image-24C7_4C62FC7F.jpg
    Ha sikerül írd már le részletesen lépésenként hogy mit csináltál. Köszönöm
  • Shiwo
    #13669
    Hali !

    Egy érdekes kérdésem lenne. Úgy vetten észre, ha photoshopban másolok valamit a vágólapra, és úgy helyezem be a Word-be, akkor eltorzul a kép. De ha máshonnan (pl paintből vagy firefox alatt jobb klikk egy képre és kép másolása), akkor meg nem torzulnak el. Szóval valami a ps környékén lehet a ludas. Van tippetek, hogy mi lehet a trükkje, hogy ne torzuljon el a kép, ha ps-ből másolom ki ?
  • pxxl
    #13668
    nekem (CS4) automatikusan jön a menusor alá egy új menü, ha megnyomom a ctrl+t (free transform) és ott lehet állítani pozíciót px pontossággal.
  • Toto652
    #13667
    Sziasztok!
    Egyetlen egy dolgot nem találok a CS3 Photoshop-ban, mégpedig az eltolást...
    Még a CS2-ben volt egy menüpont (asszem' eltolás volt a neve) és azzal pixelre pontosan arrébb lehetett rakni az objektumot X és Y irányba.
    Textúrakészítésnél igen hasznos, hova tűnt ez a funkció?
    Köszönöm!
  • MANOWAR
    #13666
    Kijelölöd a retinákat és csatornákat állítod vagy átszínezed (ctrl+u), gondolom próbáltad redeye-os progival és nem ment. Esetleg a kijelölt részt vörös tartományba állítod és úgy mész rá vörös szem eltávolítóval a lényeg hogy kézzel ne festegesd.(csak ötletek, dobjál fel képet:)
  • LaliK
    #13665
    Ööö... nem használok CS5-öt, de CS4-ben a gyorsbillek ide vannak elmentve alapesetben: C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS4\Locales\en_US\Support Files\Shortcuts\Win\*.kys
    Megpróbálhatod átírni a parancsokat benne.
  • Clark23
    #13664
    Sziasztok! Segítenétek abban hogy van egy pár fényképem amin a kutyánk van rajta de sárga a szeme. Ezt ki lehet valahogy szedni mint a vörös-et?
  • MANOWAR
    #13663
    Lehet nem jól tudom de minimum 2 gombot kell megadni gyorsbillnek nem?
    Legalábbis nálam CS5-nél nem engedte az 1 gombot, bár érdekes, hogy vannak alapból 1 billes hotkey-ek (Q), esetleg config fájlban... .Engem is érdekelne a dolog. Nem off mert PS-el kapcsolatos.
  • RAMyMamy
    #13662
    hi
    lehet eléggé off, de máshova nem tudok ezzel kapcsolatban írni

    beállítottam ps-ben az ecset nagyítást/kicsinyítést 2 billentyűre, ezt a két billentyűt meg a logiteches progiban a g5-ösömön a 2 oldalsó gombra a ps-hez, de nem működik :| valaki tudja, h h lehet megcsinálni normálisan?
  • papi08
    #13661
    Sziasztok! /Jó estét!
    Lehet nem ide tartozik, de kérlek titeket segítsetek.
    Hogy lehetne működésre bírni Win7 32bit alatt a PS CS3 Extended-et?
    Tölt, tölt, egyszer csak kiírja hogy a "Photoshop CS3 működése leállt."
    És ennyi.
    Köszönöm a segítségeket!
    Üdvözlettel: Sylar
  • Koenigseegg
    #13660
    eddig angolul használtam! (Ps 7.0) Magyarul mag azzért kéne (előbbi okhoz kapcsolódan) hogy megkönnyítse a dolgom vagyis, ne kelljen pecekig azonrágódnom hogy ami másnál a 7.0-ban ezen a helyen van az hol van a cs5ben. És magyar Extended van http://www.szoftvernet.hu/index.php?main_page=product_info&products_id=1624

    amúgy meg én csak azt kérdeztem hogy LEHET-e vagy NEM!
    (bocsi mindenkitől ha dúrván fejezem ki magam)
  • LaliK
    #13659
    Ha a PS-ben nem vagy új, akkor minek neked magyar?
    Ha eddig is magyarul használtad akkor igenis kezdő vagy.
  • NessieGraf
    #13658
    Asszem még a 4-es shop az ősidőkből magyarul volt. De annyira idegesített a rengeteg félre és értelmetlenre fordítás, hogy azóta eszembe nem jutott magyar verzió a későbbiekből.
  • passatgt
    #13657
    magyar nyelv se volt soha, csak a cs5-ben:)
  • NessieGraf
    #13656
    Pontosíts kérlek! A kérdésed nem igazán érthető.
  • NessieGraf
    #13655
    Ha ismernéd a PS-t, meg se kérdezted volna. Mert vagy magyar verziót töltesz, vagy angolt, nyelvváltás nincs. Nem is volt soha.
  • Koenigseegg
    #13654
    Boccs de lehet hogy félreértettétek!
    nem a Ps-ben vagyok új, hanem a forumon.
    szerintem meg érthetőbb. valahogy csak kivariálom belőle. magyar csak azért kéne hogy vt-nél kitudjam keresni azokat a dolgokat amit a tutoriálban a más verziók miatt nem ott vannak mint a cs5-ben.