17220
  • Met
    #13813
    aha, hát a lelki világod nem látom és igazából nem is érdekel
    Amiért írtam amit írtam: 1.2.3.
  • Shiwo
    #13812
    #13796-ra valaki ? (kéne már használnom, de így..)
  • MANOWAR
    #13811
    Told fel ide (linket ha lehet)és,hogy mit szeretnél vele csináltatni.
  • dragon11
    #13810
    Elnézéseteket kérem a topik floodolásáért, de mivel egész életem során 1x használtam a Photoshopot, szeretném kérni valaki segítségét, aki hajlandó lenne számomra megcsinálni 1 vagy maximum 2 fényképet..

    Ha miskolci meghívom egy sörre:)
  • dragon11
    #13809
    Érteni értem a viccet, csak sajnos ez nem volt a helyén való szvsz.

    Fogalmad sincs a szituációról, és hogy miért kell nekem ez..

    mindegy, nem szeretnék vitázni. Peace Met.
  • Met
    #13808
    érted a viccet csak nem szereted mi?
  • Evin
    #13807
    Gondolom az a background. Állj rá, és ctrl+j.
  • bbeni93
    #13806
    Átraktam egy másik rétegre. De az a baj, hogy le van fixálva a kép és nem tudom mozgatni. Hogy tudnám mozgatni a leválasztott szájrészt, hogy a másik képre beilleszem? Csak láthatóvá és nem láthatóvá tudom rakni a rétegeket. Ha másolom a réteget és beillesztem az alapképre akkor is ledobja egy fix helyre és nem engedi mozgatni
  • Evin
    #13805
    Kijelölöd az egyik oldalt, új rétegre rárakod, vízszintes tükrözés és kész. Vagy klónozol egy jó részről a rosszra.
  • bbeni93
    #13804
    Üdv! Egy újabb segítséggel fordulok hozzátok ha nem probléma.

    Adott egy száj, amelynek az egyik fele nem olyan mint a másiké. Hogyan lehetne megoldani, hogy valahogy másolni az egyik felét a szájnak, megfordítani valahogy és rámásolni a jobb szájrészre a megfordított bal szájrészt? Vagy esetleg van valami mód a száj-hibák szerkesztésére?

    Egyszerűnek tűnik mégsem jön össze, a segítséget előre is köszönöm!
  • LaliK
    #13803
    Egyetértek az előttem szólókkal, vannak még itt normális emberek, de akadnak olyanok is akik várnak a megfelelő pillanatra és amikor tudnak beszólnak/hülyeségeket írnak. Erről én nem tehetek és nem is tudok csinálni velük semmit. Nem hozhatok létre a szabályzatban olyan pontot hogy "Ha beszólsz, letiltom a hozzászólásaidat." Ezzel együtt kell élni, megérteni nem kell őket, ha nekik ez tetszik, akkor hagyni kell őket. Halgass Manowar-ra, idióta hozzászólásra nem kell reagálni. Láthattad hogy pár óra elteltével már kaptál is segítséget.
    Remélem azért még látunk itt :)
  • MANOWAR
    #13802
    Vannak itt még azért rendesek :),az hogy valaki utánad jött ebbe a topikba és mindenféle hülyeségeket kérdez tőled az a ti dolgotok.(lehet nem hiába kérdezte amit?)
    A legoptimálisabb és gyorsabb az amit a Toto írt, keres bodybuilding-es képeket az eredeti képhez képest (felbontás,színezettség,stb)és dolgozd össze.Rengeteg tutoriált találsz hozzá (google a barátod),kockás has szintén hasonló eljárással keresel egy megfelelőt és rádolgozod,ereket egy kicsit nehezebb de nem veszélyes: megrajzolod ahova akarod(külön rétegen persze)kiszínezed a test színe után, domborítod, árnyékolod a testen levő árnyékokhoz képest, finomítgatod és ennyi nagyjából.
    Legközelebb legyél kicsit türelmesebb amíg kapsz normális választ, bevált szokás hogy nemkell reagálni az idióta hsz-ra és értelmét veszti, ha meg folytatja az már a topik admin dolga.
  • Toto652
    #13801
    Szia!
    Biztos vannak egyéb trükkök is, de én úgy csinálnám, hogy töb másik képet keversz az eredetihez. Rétegtulajdonságok, maszkok, színek, level állítgatások... pepecs de eredményes munka.
  • dragon11
    #13800
    Gondoltam ez lesz ismét, a topik színvonala nem változott az elmúlt 2évtől.


    Köszönöm szépen azért, és elnézést kérek az általánosításért mert anno is voltak itt rendesebbek..
  • Dobronski
    #13799
  • Met
    #13798
    szevasz uiztu, nagyobb, orbitális péniszt nem akarsz a képre?
  • dragon11
    #13797
    Sziasztok.

    Elég bizarr kérésem lenne, de higyjétek meg van az okom rá!

    Őszintén megmondva, hogy tudnám megcsinálni azt hogy egy modell alany teste kidolgozottabbá tűnjön a képen? Értem ez alatt, hogy kockásabb legyen a hasa, eresebb kar-alkar.


    Köszönjük szépen..
  • Shiwo
    #13796
    Hali !

    Újra kellett telepítenem a gépem, s mióta újra feltettem a photoshoppot, azóta nem jó a színe. Bármilyen képet nyitok meg, tök más színárnyalatban látszik, mint ha mással nézem meg. A Color Settingsben próbáltam átállítani, de bármire teszem, nem csinál semmit. Most mit állíthattam el és hol ?
  • MANOWAR
    #13795
    így értettem: eleje--->>> [c=46]Helló[/c] <<<---vége
  • Wreck86
    #13794
    Bocsi,nem találtam meg a wlm topikot,pluszt nem használok,nem szeretem ezeket a csicsás dolgokat.
    Köszi a segítséget.:)

    "Szöveg írásnál ha váltod a színt elé és mögé rakj a színkódot." ezt sajnos nem értem.Kód kezdete és vége elé,majd a végére is?
  • MANOWAR
    #13793
    - miért ide írsz?
    - miért nem használsz pluszt ha kíváncsi vagy?
    - színkódok leírás
    - nem kell hozzá plusz.Szöveg írásnál ha váltod a színt elé és mögé rakj a színkódot.
  • Wreck86
    #13792
    Sziasztok!
    Tudtok olyan oldalt,amin meg lehet nézni az msn színkódját?
    Mármint én nem használok iylen msg plusszt,és csak így írja ki vki nevét : [c=6]xy[/c]

    kíváncsi lennék hoyg néz ki.

    köszi
  • LaliK
    #13791
    Na mostmár szóljatok be a szomszéd topiknak is :D
    szerk: nem mentettem el, csak így felszeletelve, szóval be kell érnetek mouseover nélkül...
  • Klon
    #13790
    akkor is egybe kell írni ;)
  • LaliK
    #13789
    Hát ha 1 szó akkor ők is elrontották kicsit :D
    Amugy még gondolkozok a mouseover-es cuccon, de lehet h így marad...
  • pxxl
    #13788
    segítségkérő az egy szó

    jó am. csináld meg úgy, hogy alapból simán csak szöveg van (gyik stb) és ha egér fölötte, akkor jön ez az effektes cucc :)
  • Wreck86
    #13787
    Jó lett a banner!
  • Tojesz
    #13786
    Köszönöm a Sporting Libacomb emblémáját, majd szavazásra bocsátom a csapattagok között melyiket választják!

    Tojesz
  • Toto652
    #13785
    Nálam is ezt csinálja... még amit én készítek gif animációt, annak se hajlandó megjeleníteni se a rétegeit, se a képkockáit... ugyanígy CS3 Extended-em van. o.O
  • rooney8
    #13784
    hogyne lehetne... #13782
  • Toto652
    #13783
    Gif animáció készítésre az Imageready van igazából kiképezve.
    A Photoshop CS2-nél még ott volt melette, de a CS3-ba már bele van gyúrva, igaz, kész gif képeknek nem láthatod már a képkockáit.
    Szerezd meg valahonnan az Imageready CS2-t. :)
  • MANOWAR
    #13782
    import?
  • papi08
    #13781
    Hát nekem nem:D
    PS CS3 Extended.
    Azt írja ki, hogy "Csak egy képkocka jeleníthető meg. *Az ezen a képen végzett változások információ vesztéssel járhatnak*" (*vagy valami ilyesmi*). Egy képkockát jelenít meg, és egy réteget is:)
  • MANOWAR
    #13780
    papi08 sima megnyitással előhozza a rétegeket.
  • hungary27
    #13779
    akkor innen volt annyira ismerös:D
  • papi08
    #13778
    Sziasztok!
    Hogy lehet PS-ben úgy megnyitni egy gifet, hogy az összes képkockát megjelenítse, ne csak a kezdő képet?
    Köszi!
  • LaliK
    #13777
    de még mindig jobb mint egy tükrözött afrika :D
    Mert a tiédről először az jutott eszembe :D
  • Toto652
    #13776
    Én is... ezért kérdeztem rá, mert én is ezt csináltam volna :D
    Azt lehet, hogy nem tetszett volna a megrendelőnek :)
  • LaliK
    #13775
    Én a mesékből tanultam meg a libacombot így
  • Toto652
    #13774
    Köszi... a Ps hülyesége, nem akartam homályosítani, mert akkor meg túl elüt az eredetitől... de inkább az volt a baj, hogy az eredeti homályosabb egy picit.
    Mondjuk azt nem beszéltük meg, hogy nyomtatni akarja e, vagy gépen kell, mert ha ezt nyomtatja akkor bizony kicsi lesz.
    nyomtatható verziót újra kell méretezni, reprodukálni.
    Hallod Tojesz? Mire kell pontosan a logó? :)