17220
  • zvaragabor
    #14309
    Kérhetek segítséget? EZT a képet kellene megszerkeszteni úgy, hogy a háttér teljesen fehér legyen. Nem kell keret sem, lényeg, hogy az alak és a szöveg a lehető legjobban maradjon ilyen, a fehéres hátteret kellene abszolút fehérré varázsolni. Pólóra szeretném nyomtatni, és emiatt kellene. Nagyon szépen köszönöm, ha valaki megcsinálja!
  • Toto652
    #14308
    Üdv!
    Ps CS3-ban Video Frames to layer opció-nál kapok X100 fehér frame-et.
    Ez miért van? Xvid a videó és van xdvid codecem.
    Egy Gif animációt szeretnék videóból... mitől nem működhet?
  • Zocsi
    #14307
    Köszi szépen!
    Mellesleg azt nem tudod véletlenül melyik színprofilt szokták használni hivatalosan? Illetőleg általában nyomdaiparban melyiket érdemes?
  • moyothomas
    #14306
    nekem tökéletesen működik
  • moyothomas
    #14305
    a képeket össze lehet mosni, de ebben a formában(nagy a különbség a két tűz között) mindenféleképp észre vehető lesz.
  • Spészgószt
    #14304
    view / proof color/ monitor rgb-t kipipálod aztán alatta a view menüben a kipipálod a proof colort is! Ezzel elérted, hogy szinkronban legyen a monitorral!
  • Zocsi
    #14301
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni nekem abban, hol lehet beállítani, hogy a kimentett file ugyanolyan színekben jelenjen meg, mint a PS-ben. Valahogy nincs szinkronban a monitor a PS és OS színkezelésével. Ált sima RGB-ben dolgozom a PS-ben, mert nem ipari felhasználásra dolgozom. Viszont nagyon sokszor zavaró, hogy másképp jelenik meg a végeredmény, mint munka közben, ami rohadt idegesítő. :) (CS3-at használok)
    Szóval van valakinek valami tippje, hogy miként lehet egy asztali gépen a munkakörnyezetben összehangolni a színbeállításokat?

    Előre is köszönöm!
  • Scarlett94
    #14299
    Sziasztok! Nekem az lenne a problémám, hogy a CS5-ben nem tudok használni több szűrőt (Ecsetvonás, Képpontosítás, Művészi, Textúra, Torzítás, Vázlat). Pontosabban, csak akkor tudom használni, ha már meglévő képet (pl fényképet) nyitok meg, és szerkesztem, de egy üres dokumentumban nem engedi használni. Másnál is előfordul ilyen, vagy csak az én photoshoppommal van baj? Mást is megkérdeztem már erről, de senkinél sem merült fel ilyen ill. hasonló probléma.
  • SirAlo
    #14298
    Valaki tudna segiteni hogy hogy lehetne megoldani ezt a tuz atmenetet hogy ne nagyon vevodjon eszre? legalabb az a csik ne lenne a ket kep kozott:

  • Kovács legény
    #14288
    Fullos vászon szatyrot nem is írtam, segítő szándékom ellenséges falakba ütközött:(
    de ha pénzt akarsz kidobni egy mintás kukás zacskóra a te dolgod, de ahogy Te írtad a "gagyi szatyor" igénytelenséget sugall a vásárlónak és ha nincs szükséged folyamatos ingyen reklámra akkor biztos jól megy a bolt és nem lesz probléma kipengetni azt a 20ast, hogy megcsinálja neked itt valaki;)
  • pxxl
    #14283
    melyik részét akarod áttetszóre? azt ki kell törölni, vagy elrejteni maszkkal, vagy valami, és png-t menteni!
  • mathyas
    #14282
    Köszi, sikerült! :)
    Viszont az adott kép áttetszőségét nem tudtam megoldani.
    Tettem mögé egy transparent réteget próbálkoztam a lehetőségekkel, de nem találtam áttetszőségre utaló funkciót.
  • Kovács legény
    #14280
    :D
  • MANOWAR
    #14279
  • pxxl
    #14278
    biztos megoldható az is. rajzolsz egy kotta féleséget PSBEN, amit átnézve azonosít egy másik program, és lejátsza :D
  • yokel
    #14277
    Pedig ez pofon egyszerű benne...




    Bocsi, de ilyen magas labdát nem hagyhattam ki!
  • SZilaJMaGGoT
    #14276
    Nekem zenét írni még nem sikerült benne... :)
  • Dobronski
    #14275
    Photoshop mindent tud, igaz nem mindenre van 2gombos megoldás, de ha értesz hozzá, akkor nincs gond.
  • pxxl
    #14274
    tud.

    pl (layerre jobb gomb -)blending options (vagy layerre dupla katt) - stroke.
    de saját magad is készíthetsz keretet egy külön layeren. stb stb :)
  • mathyas
    #14273
    Hellótok! :)

    A Photoshop tud olyan funkciót, hogy:
    Adott egy kép és annak adunk körbe egy szegélyt, ami lehet bármilyen színű, vagy akár átlátszó?
  • karajjj
    #14245
    pár megás kis program, belehúzod a képeket, kettőt kattintasz és már a megfelelő formátumba vannak mentve
  • pxxl
    #14244
    biztos, nem rakom fel ezért :D de lol h a mac-es ps megnyitja, utána az enyém még mindig nem :/ na mind1 megszenvedtem gimpel a képeket...
  • karajjj
    #14243
    irfanview?
  • pxxl
    #14242
    beszarok, már megint az van hogy van kb 15 képem (tif/jpg), amit nem nyit meg a ps, because it is not the right kind of document. ok, megpróbáltam átnevezni őket, jpg, bmp, psd, gif egyik sem jó. ellemben, acdsee megnyitja, ok, rámentettem újra, de még mindig nem jó ps-ben. aztán lol, mert a gimp2.6.8 is megnyitja a képeket

    na ezt magyarázza el nekem valaki
  • NessieGraf
    #14231
    Akkor csak sikeres lehetsz. :)
  • TopGun
    #14230
    Mindketto megvan :)
  • RaZoK
    #14229
    Helo mindenki

    Az aktuális megbízom keres:

    - kiadványszerkesztőt / nyomdai előkészítőt

    - flash szakembert

    - illustratort

    ezekbe a pozitúrákba keres bedolgozókat...gondoltam elsőnek nektek szólok mert látom, hogy dolgoztok.

    szóval ha valakinek kell még egy kis plusz pulykapénz karácsonyra az dobjon rám egy pm-et...és küldöm a cég nevét illetve a kontaktust

    majd el kell küldeni neki a portfoliot vagy a referenciáid meg egy fizetési igényt

    csipsz
  • NessieGraf
    #14228
    Ha jól figyeltem két dolog kell hozzá:

    1. Adobe Photoshop
    2. Jó szemű, ügyes kezű, türelmes ember

    Neked melyik nincs meg?
  • TopGun
    #14227
    Nem! hanem a program, amivel igy el lehet tuntetni a hibakat...
  • NessieGraf
    #14226
    Az Adobe Photoshop nappali krém, vagy ugyanennek a cégnek a zsíreltávolító módszere tetszik?
  • xblades
    #14225
    Kösz megtaláltam amit mondtál.
  • Spészgószt
    #14224
    Az oldalsó videó eredményét azért megnéztem volna kép formában is, mert gány egy munkát csinált. Azon pixel nem maradt a helyén, szerintem egy nagy szétkent folt lett az egészből...csak így videón mutat jól, meg 200*300 pixelben

    A képek meg a valót mutatják, ugyan ez meg itt is nem csak a külföldi sztárokkal! .... Jupi Jupi ....legalább van miből megélnem...
  • TopGun
    #14223
    Ez nagyon durva, a masik a Beauty-Angels az nem egy progi ugye, hanem szepsegszalon szolgaltatas?
  • yokel
    #14222
    Adobe Photoshop Day Cream

    82 db képpel, vki nagyon ráért...
  • Dobronski
    #14221
    szééép
  • pxxl
    #14220
    nyertél egy piros kakasnyalókát
  • Spészgószt
    #14219
    ha nem nagy a kijelölés és körülményes akkor simán history brush és visszahozol 0 keménység mellett jó nagy átmérővel és 20-30as opacityvel...
    ha nagy a kijelölt terület pl egy teljes emberalak a képen és túl sok körberajzolni, akkor select- refine edges- és ott állítgathatod az "összemosás" határait értékeit! Vagy ha netán maszkot is szándékozol tenni rá, akkor ott a cs5-ös mask paletta ott szintén refine edges!
    kb ennyi gyorsba...
  • xblades
    #14218
    Hello

    Kéne egy kis segítség. A gondom az hogy ha kijelölök valamit és azon belül szerkesztem a képet, majd megszüntetem a kijelölést, pont a kijelölés (szaggatott vonal) vastagságának helyén nyoma marad a változtatásnak. Egy halványabb csík vagy a csíkban más színek.
    Tehát pl az új Content-aware fill alkalmazásánál is amit bemutatnak a You-Tube-on videon, ha én azt leutánozom nálam a kijelölés helyén egy csík marad.
    Ha kértek adok képet is.
  • hungary27
    #14217
    szép
  • MANOWAR
    #14216
    És a hang?