17220
  • joebacsi
    #3458
    ha artschiat által belinkelt oldal keresőjébe beírod azt, hogy 'snow' többek közt kapod ezt ... kicsit több kreativitást pls :)
  • Aquir
    #3457
    ecset - fehér - kör alakú? =)
  • bazza
    #3456
    no, én olyat akarnék, mintha képeslap lenne. nem fotóra valót, kicsit olyat mint a mesékben! :)
  • artschiatwork
    #3455
    hm?

    egyébként pixel2life.com
  • bazza
    #3454
    hi!
    tud vki egy "havas" tutot?
    Vmi olyan kéne, amivel meglehetne csinlni egy oldalt úgy, mintha ráesett volna a hó... :))

    Tudtok ilyenről?
  • Amse
    #3453
    vagy inner glow-al?
  • Amse
    #3452
    satin-al nem lehet megcsinálni úgy ahogy szeretnéd?
  • modellmaker
    #3451
    ez nem igazán működött. :-/
  • modellmaker
    #3450
    Egy text layer layer style beállításánál akarok gradient overlayt használni. ÉS a szöveg közepén fusson végig egy sötétebb csík.
  • Ackro
    #3449
    de az is lehet, hogy nem körívet akarsz kitölteni, hanem görbét... :) azt meg belső ragyogással csináld meg.
  • Ackro
    #3448
    de most értettem meg, hogy mit akarsz, szóval azt meg egyszerűen radial gradienttel csináld meg :) (én úgy értettem, hogy sugarasan legyen(ek) a szinátmenet(ek) az ívben nem pedig az ívet követve.)
  • Ackro
    #3447
    csinálsz egy téglalap kijelölést, kitöltöd linear gradient-tel, utána free transform- perspective funkcióval széthúzod a tetejét a téglalapnak, majd kör alakú kijelölésekkel kivágsz belőle egy körívet. sztem.
  • DayWalker
    #3446
    ilyen menüt gondoltam a bannerba, az LCD kijelző helyére
  • The Garrett
    #3445
    csinálsz egy olyan shapet amilyen ivben akarod hogy menjen a gradient, es aztan arra a shape -re teszed a gradinetet?
  • modellmaker
    #3444
    Meg lehet csinálni hogy egy Gradient kövessen egy adoot ívet? Az kéne hogy az ív közepén legyen sötétebb.
  • alph4
    #3443
    Font Creator Program v5 Ez megy XP-n is :)
  • Amse
    #3442
    Tud valaki valami jó fontszerkesztő programot?Volt régen a macromedianak Fontographer nevezetű pogramja, de az csak 98 alatt fut és nem találtam újabb verziót ami menne Xp-n.Magyarítani kéne egy csomó font-ot, de nincs programom.:(
  • Amse
    #3441
    az a legjobb, ha mind2-őt megcsinálod.Ps-ben rajzolsz egy oldalt majd Slice Tool-al szétvágod képekre.Ha ez kész nyomsz egy save for web-et és szépen megcsinálja html-re.
  • peetee76
    #3440
    Help.
    Suliban beadandó munka: weblap arculatterv.
    ez csak annyi lenne, hogy ps-ben elkészítem az általam megálmodott 1db weboldalt, vagy rendesen html-t kell szerkeszteni? Sajna csak a kiírás van meg, segítség nuku!
  • artschi
    #3439
  • alph4
    #3438
    Az érdekelt volna hogy mi célt szolgálna, a szám címre egyátalán nemvoltam kíváncsi :))
  • ivjoe
    #3437
    U2 - Original Of The Species
    Az "How To Dismantle An Atomic Bomb" c. albumról van. :D
  • DayWalker
    #3436
    ezt nem a zene miatt raktam be, hanem a menü miatt :)
    amúgy U2
  • alph4
    #3435
    Hali! Amiket készítettem mintázatokat "Pattern", azokat ki tudom menteni valahogyan??? Mert lassan újra kell raknom az XP-t és szeretném ha ezek megmaradnának. Hogy később be bírja rakni ;)
  • alph4
    #3434
    Ez mijeza zene?! :))
  • DayWalker
    #3433
    erre gondoltam :)
  • joebacsi
    #3432
    nemtudom, de nekem ott csak ilyen quicktime-os ipod fotgatós valami jön be, nemtudom mire gondoltál :)
    sztem a legegyszerűbb az lenne, ha a "tutorial.hu;pixel2life.com;ps alapok" helyett 3 katogória lenne, és ezek rolloverre kapnak egy felugró menüt.
    valahogy így:
    tutorialok
    - tutorial.hu
    - pixel2life.com
    - ps alapok
    fontok
    - font kereső 1
    - font kereső 2
    - ingyé sokfont 1
    - ingyé sokfont 2 :)
    harmadik kategória
    - valami okosság 1
    - valami okosság 2 :)

    pixelfontos menupontokkal akár 5-6 menupont is elfér a főgombok felett, szóval még később bővíteni is lehet...a harmadik kategóriának is kikéne valamit találni (amse keresőt mondott, de az ugyis ottvan állandónak)

    ha megvan valami hasoló formában a menustruktura, és kapok egy .fla-t akkor összehajigálom a felugromenüs megoldást :)
  • Crem
    #3431
    Mellesleg fél év után az egész bannert is meg lehet változtatni, végül is ez egy Photoshop fórum!:DDDDDD
  • Crem
    #3430
    Jó gondolat az i mac -os fülek.
    Késöbbiekben bele lehet rakni bőröket,textúrákat stb...
    Egy dolgot javíthatnál, ha nem nagy kérés.:) A google-t nem tudnád színazonosan beilleszteni? (esetleg még a "keres" gombot is meg lehetne oldani az lenne a kánaán!:D
  • DayWalker
    #3429
    mint a Battlefield 2 topicban?

    amúgy nem nagyon értek a flash-hez, ezt is tutorial segítségével tudtam megcsinálni
    de legalább össze is jött :)
  • DayWalker
    #3428
    épp a segítségedet akartam kérni egy menü készítésében :)
    vmi ilyesmire gondoltam

    jobbra a fekete ipod alatt a NEXT-re katt
    végülis iPod-os menü
  • joebacsi
    #3427
    a felugró menük elég helytakarékosak :)
  • Amse
    #3426
    inkább csinálj menüpontokat az lcd kijelzöre.elég 3 tutorialuk/fontok/keresok
    és akkor a 3 link mindíg változik
  • smici
    #3425
  • smici
    #3424
    sztem elég lenne egy link is a google-ra, egy hosszú sáv lenne alul és azon linkek amik most is + google + azok a izék amit kértek [álmodoz]
  • CUCLI
    #3423
    thx
    smici: Beléd is =0
  • DayWalker
    #3422
    vagy leveszem a keres gombot [enter-re is indul a keresés], meg esetleg a google feliratot [bár akkor lehet, h nem tudják h kereső is van :)]
    a kereső mezőt meg jobbra tolom
  • smici
    #3421
    NYÁÁÁH:c
  • Amse
    #3420
    Edit/Define Pattern
  • CUCLI
    #3419
    hogyan tudok patternt csinálni? mert csináltam magamnak egy absztrakt képet vagy mit. és azt szeretném berakni a szöveg textúrájaként. de sehogyse tudtam berakni. és .PAT kiterjesztésű cuccként sem tom elmenteni. valaki pls help :(