17220
  • Gascoigne
    #3498
    Láttam már csomó hasonló képet:

    Engem a háttér érdekelne, láttatok valahol tutorialt, amiben hasonló hátteret készítenek? Egyet már találtam, azt hiszem a pixel2life-on, de az nem annyira tetszik.
  • Amse
    #3497
    Nem tudtok valami oldalt ahol jó kis pattern-ek vannak?
    Pl olyan mint amit ebbe a képbe raktam jobb oldalra.(Mondjuk ez jelentősen módosított, de az is jó ami legalább alapanyagnak jó)
  • Amse
    #3496
    jó ha van :)
    thx
  • alph4
    #3495
    Akinek esetleg kellene :)

    [b]Magyar betűkészletek (250db):

    Unicode.Hungarian.Fonts-Alph@
  • Amse
    #3494
    mind2:)
  • artschiatwork
    #3493
    type1-ben van Helveticám, meg asszem truetype-ban is, melyik kell? :)
  • Amse
    #3492
    Valaki tudja, hogy honnan lehetne leszedni ingyen a Helvetica Condensed Bold betűtípust vagy esetleg az egész Helvetica családot?
  • Met
    #3491
    bannerbe, pixel2life
  • grizzly21
    #3490
    http://psworkshop.net/psworkshop/
  • SZilaJMaGGoT
    #3489
    Egy jó tutorialos oldalt tudtok ajánlani ahol sok dolog van?? Autó tuning tutorialosat már tudok, de jólenne olyan is ahol minden mást is találok.
  • SZilaJMaGGoT
    #3488
    Köszi már megoldódott...
  • Met
    #3487
    telepítetted is vagy csak simán bemásoltad?
  • SZilaJMaGGoT
    #3486
    Az a helyzet hogy töltöttem le fontokat, betettem a windows fonts-ba, és a photoshop 7 nem ismeri fel. 8-assal még nem próbáltam, de 7-essel is működnie kellene. Légyszives segítsen valaki...
  • Dichter
    #3485
    Egy klikk a szöveg layerre, aztán ki tudod jelölni a type-text toollal. Hacsak nincs raszterizálva.
  • modellmaker
    #3484
    Van logoműhely
  • Danee
    #3483
    Nem tud nekem vki csinálni egy jó logot:D Paint-tel csak ennyi tellett :)
  • CattiBrie
    #3482
    azért kérdem, hogy midnenzt melyik eszközzel kéne?

    mert itt most defaultból a Hand Tool-lal nyomul
  • CattiBrie
    #3481
    egykattal semmi, duplakatt-al Layer Options

    Ezt ugye természetesen már próbáltam.
    Mondom 5.0-ás verziója a PS-nak.
  • Ackro
    #3480
    de akkor ki is jelöli neki és má csak kontrollcé kontrollvé nyem?
  • Dichter
    #3479
    nem kell dupla. :)
  • Ackro
    #3478
    duplakecc a szövegréteg baloldalon lévő ikonjára
  • CattiBrie
    #3477
    nem a kép kell, szal nem mint kép, hanem szöveg, mint karaktersorozat

    azt kérdem, melyik "eszközzel" lehet elvileg a szöveget kijeölni

    mert van ez a T betű, de amikor azt használom, akkor csak új szöveget tudok létrehozni
  • Ackro
    #3476
    ha megnyitja, akkor ki lehet menteni.
    a többi layer elől vedd ki a kis szemeket és hagyd meg a szöveget tartalmazó layert, majd save as... válassz valami képfájl kiterjesztést (pl:jpg) és mentheted.
  • CattiBrie
    #3475
    Sziasztok!

    Segítségre volna szükségem. Van egy 200 MB méretű .psd kiterjesztésű képem és egy 5.0-ás photoshopom. A képen vannak léjerek. A léjerek vannak szövegek. Nekem a szöveg kéne. Próbálkoztam mindenhogyan, de nem tudom kimenteni a képből a szöveget. Hogyan lehet? Vagy lehet, hogy más verzióval készült a kép és "kicsi" hozzá az 5-ös verzió? Én azt tartom valószínűnek, hogy a kép a legrissebb photoshop verzióval készült. Lehet, hogy ez a gond? Vagy csak én vagyok béna?

    Léci léci, ha valaki tud ebben segíteni nekem valamit, akkor írjon!
    Köszi!
    Catti
  • Amse
    #3474
    köszi!
    grebber:ittvane
  • grebber
    #3473
    Tökéletes köszönöm szépen!!!!Küldheted!
  • Aquir
    #3472
    jóak!
  • Amse
    #3471
    jó-e?

    hi igen akkor küldöm a normál méretet (1417x1417 300dpi)
  • grebber
    #3470
    Na feltettem őket IDE csak az eleje kellene ahogy meglehet oldani ilyen kis területre.

  • grebber
    #3469
    Igen 1 dvd-n van vékonytokba aminek a felülete 12cmx12cm ,képeket adok pill csak nemvoltam itthon.
  • Amse
    #3468
    És 1 dvd-n van a 2 játék?
  • alph4
    #3467
    De grebber még lustább!! :DDD Pedig ő neki kellene... :P
  • Amse
    #3466
    tudsz adni kép linket?
    [lusta]
  • grebber
    #3465
    Tisztelt Photoshop mesterek! :D

    Megszeretnélek kérni benneteket ha van kis időtök és nem esik nehezetekre a Fabla Lost Chapter és az NHL 2006 boritoinak elejeiből nemtudnátok nekem összedobni egy fasza 12x12-es cd tok mérteű képet?
  • Dichter
    #3464
    Nem. Csak ha feathert adsz meg neki. SARKATLANÍTOTT téglalapot másképp kell csinálni.
  • alph4
    #3463
    Tehátha egy sarkosított téglalapot csinálok, akkor elhomályosodik ha kitöltöm? Mert ez így elég gáz, mivel nagyon hülyén néz így ki.
  • Dichter
    #3462
    Felső sorban a Feather-t írd vissza 0-ra. Esetleg jobb klikk a kijelölésen belül, és ott.
  • alph4
    #3461
    Hali, valami gond van a Photoshoppomal, azt nem tudjátok miért csinálja hogy ha elkészítek kijelölés és azt kifestem akkor kimegy a festés a szagatott vonalon kívűlre is, de ott elhomályosítja! És nekem nem kellene hogy a kimenjen! Hogy lehet visszaállítani ezt, mert lehet tesóm nyomkodta el... (ezért majd kap :)
  • Ackro
    #3460
    Akkor #3449 #3453
  • joebacsi
    #3459
    jah, amit énlinkeltem, ottis nagyjábol ezvan :D