17220
  • The Garrett
    #3418
    tetejebe is elferne fejjel lefele =)
  • DayWalker
    #3417
    sztem max a kereső helyére lehetne tenni, mer máshol nincs hely
  • artschi
    #3416
    Nem lehetne a bannerba betenni néhány font identifier oldal linkjét? Jól jönne, és nem kellene visszaolvasni ezügyben.
  • modellmaker
    #3415
    de nem igazán találtam hasonlót.. (ebben a témában előbb keresek aztán ha végképp nem találtam megfelelőt, akkor fordulok segítségért másokhoz)
  • Dichter
    #3414
    Csak valami hasonlót keress. Az aláhúzás már nyilvánvalóan PS-ben lett megoldva.
  • modellmaker
    #3413
    nem találtam meg a font-os topicot szal ide teszem

    ilyen fontot keresek. tudtok segíteni?
    (whatthefont-ot próbáltam . nem volt semmi.)

  • VRSDM
    #3412
    örök hála...
  • Dichter
    #3411
    Jelenleg nem vagyok PS közelben, de ha lesz szabad 10 percem, megcsinálom
  • VRSDM
    #3410
    kösz, hogy leirtad a haja, dolgot, de igy már próbáltam, ennyire azért nemvagyok n00b, de igy sehogysem lesz ojan mintha szőke lenne, max iojen fosisrága, méghozzá ,mert a barna hajon mások, a fényviszonyok... sztem
  • DayWalker
    #3409
    itt egy másik


  • Rettenthető
    #3408
    Az infóban benne van.
  • Ackro
    #3407
    ha acc ímél címet elküldöm a psd-t és megnézheted, egyébként sima clouds-ból van megcsinálva, de majd látni fogod.
  • Rettenthető
    #3406
    Ez nem rossz sztm. És ezt hogy?
  • Ackro
    #3405
    bocsánat...
  • Ackro
    #3404
    nekem ilyet sikerült:

    nem túl eredeti, de eccerű...
  • SASboy
    #3403
    thx
  • Rettenthető
    #3402
    Talán meglepő, de direkt - hogy nehogy probléma tárgya legyen - az itt ajánlott linkek mindegyikén jártam és ezenkívűl még a Goooooogle is használtam.
    Amiket itt láttam, azonban sajnos a valódi márvány képétől nagyon messzire állnak.
    Ezért kérdeztem közvetlenbe, hátha valaki ismer ezeken kívűl más technikát.
  • artschi
    #3401
    pixel2life.com?
  • Rettenthető
    #3400
    Ahány oldalt lehetett én áttúrtam az alábbi problémámra, de megfelelőt mégsem találtam. Van egy két próbálkozás rá, de javarészük roppant gagyi.
    Hogyan lehet vajh márvány textúrát csinálni?
    Az alap színekkel még talán nem is lenne gond, de a hajszálrepedések és azok a jellegzetes erek (amik azért elég véletlenszerűek) bizony fejtörést okoznak.
    Valaki tudna segíteni?
  • ivjoe
    #3399
    Kijelölöd azs összes réteget és beilleszted, elvileg mindegyikbe beteszi.
    Ha nem egy fileban van, akkoe maradtak az action-ök.
  • SASboy
    #3398
    láma vok. AZt, hogy tudom megcsinálni?
  • grizzly21
    #3397
    bizony. Actionst vegyél fel és alkalmazd
  • SASboy
    #3396
    Hi PS mesterek. Az lenne a kérdésem, hogy adott 1 gif, ami 12 frameből áll. Be akarok rakni egy szöveget egy helyre, de nem akarom külön külön. AZt meglehet, hogy az összes frame-re alkalmazom amit az 1.-n megcsináltam???
  • Dichter
    #3395
    Persze, értem már. Így mondjuk parásabb, hogy csak az oldalsóakat kell scalelni.
  • Amse
    #3394
    lehet az lesz...
    de érted mit akarok?úgy megnövelni a keretet mintha csak scale-t állítaniék, de a belső fele úgy maradna és így a kép torzulna.
  • Dichter
    #3393
    Jahogy csak a 2 szélsőt akarod széthúzni? Mert akkor valóban a felső ugye nem fogja végigérni. Mennyire homogén? Nem lehetne clone stamp tool-al kipótolni?
  • Dichter
    #3392
    námjó!
  • Amse
    #3391
    hát izé.erre én is gondoltam, de azé nem jó ,mert így a 4 sarokban az illesztéseknél szar lesz.Úgy lenne jó ha csak sarkait kéne behúzni a helyükre és úgy torzítaná az egész keretet.
  • ivjoe
    #3390
    canavas size-t megnöveled?
  • Dichter
    #3389
    Ha négyzet alakú, akkor vágd körbe ractangle marquee-val azokat a széleket külön-külön, amiket szeretnél széljebbhúzni > copy+paste új layerre, aztán free transform.
  • Amse
    #3388
    szal van egy kép aminek kivágod a közepét úgy, hogy marad egy 100pixel széles keret(a kép széle).
    namost ennek a közepén ott van az üres luk ahonnan kivágtam a képet.ezt a lukat szeretném megtartani fixen viszont a keret másik szélét szeretném széthúzni torzítva(mivel csak úgy marad ott a közepén a fix luk).
  • Dichter
    #3387
    Lehet én vagyok fáradt, de nem értem. Mutimeg.
  • Dichter
    #3386
    Misem egyszerűbb. Q betűvel belépsz quick mask mode-ba, kiválasztasz valami nem túl featheres szélű ecsetet, és körberajzolod a hajat. Ezután megfordítod a kijelölést (ctrl+shift+i), Image > Mode > Hue/Saturation colorize bepipál, és kikevered magadnak a színt.
    A könnyebbség kedvéért tedd új layerre a hajat, hogyha esetleg átszíneznél valamit, amit nem kellett volna, akkor lehessen radírozni.
  • VRSDM
    #3385
    vágom a dolgokat, de ez nem megy 1 szerűen.
  • VRSDM
    #3384
    bocs hogy 2x ment, bocs
  • VRSDM
    #3383
    hello, van egy dolog, ami nem tüniknehéznek, de ez esetben mégis az, szoval ha egy hajat kéne csak szőkére festeni hogyan csináljam?
    itt a kép amiről szó van:

    de semmivel sem lesz élethü, se match color, se semmi, nemértem...
    esetleg, ha valaki ráér egy 10 percre, csinálja meg nekem kérem, vagy mondja ael hogyan kell...
  • Amse
    #3382
    Kérdés:
    Van egy keretem és szeretném úgy megnyújtani, hogy a belső fele ott moaradjon és a külsejét meg nyújtva a széléhez igazítom.Mivel lehet ezt megcsinálni?
  • Csoder
    #3381
    :))
    Kicsit mássabb igaz, de legalább hasonlít.
  • joebacsi
    #3380
    nyah úgynézki megvan, bár nemtudom, hogy tetszhetett meg így, mert ez egy eléggé ronda font, dehát ezvan :))



    bár pár kisbetű kerekebb, meg a kis w sem stimmel, de ennyire nem vagyok kukacos, márcsak "meg kell vennem" :)
  • psg5
    #3379
    hagyjuk...