17220
  • Dichter
    #4304
    Kérdezte valaki hogy kell?
  • Amse
    #4303
    pls Crem töröld ezt a sok szart....


    kapuben: hidd el akik ebbe a topicba járnak azok egy kicsit magasabb szinten jártasak a ps-ben mint te és csak röhögnek azon a "csak én tudom megcsinálni" hozzáállásodon.
    Nyiss egy topicot ahol e remek alkotásokat mutogatni akarod (bár azt hiszem van ilyen), de ezt ne itt tedd pls.
    thx!

  • Lacee
    #4302
    egy meg nem értett zseni... van egy ötletem, lehetne verseny hogy ki tud legalább ötféle gyári filtert ráereszteni egy tetszőleges képre, hogy lehetőleg ne is nézzen ki jól.
  • Met
    #4300
    jó lenne ha nem raknád be ide minden egyes "csodás alkotásodat"
  • Csoder
    #4299
    Most örülsz? :) szegényke
    Egyébként szerinted kinek lenne kedve ezt ugyanígy megcsinálni ? :)
    Kinek lenne kedve hogy a filter kombókat végig próbálgassa? Mert amit te műveltél az nem más, mint a filters menüpontban ész nélkül kattintgatás. Hiányzik a tehetség és a kreativitás ember, vedd már észre magad.
    A műveid belinkelése után kaptál egyetlenegy pozitív hozzászólást? Ha? Nem!
    Gondolkozz el rajta...
  • Dichter
    #4298
    Valahogy hihetőbb, hogy elbénáztad...
  • KapuBen
    #4297
    arra nem gondoltál hogy direkt rontottam el hogyha valaki át színezi akkor ott marad a hiba MUHÁHHHÁHÁHHHÁHHÁÁ!
  • Csoder
    #4296
    sztem itt mindenki át tudja színezni ezt a képet 4-5 mozdulatból 1 perc alatt...
  • Ch_Slater
    #4295
    kösz
  • KapuBen
    #4294
    és attól még ha te megcsinálod az lehet hogy jobb lesz ezt meg csak összedobtam hogy csináljatok valamit.
  • Amse
    #4293
    még középre se tudtad tenni az x meg a 8 szöged középpontját...
  • KapuBen
    #4292
    ez azért van mert nem minden formátumba menti el a layereket
    na ez már nehezebb lesz utánam csinálni más színnel:
  • VRSDM
    #4291
    mellesleg mikor ugattam le bárkit is? mind1, nem téma, véleményem elmondtam nektek más van, ennyi... nemkell ügyet csinálni... legközelebb akkor majd nem irom le, bocs...
  • reuben #4290
    amit beraktam most,kb.8,5 mega,800*600-as méretnél ez szvsz sok,ha azt nézzük per pillanat mennyi információt hordoz ez a sz@r,amit beraktam...szóval szerintem benn van az összes info,csak nem tudom előhozni se imageready-vel,se semmivel...
    maradtam volna inkább a kézi rajzolásnál.
    De azért kösz
  • Amse
    #4289
    a mérete megváltozott a file-nak?
    image readyval próbáltad megnyitni?
    ha azzal sem megy akkor vmi képnézegetővel is nézd meg, mert az is megjeleníti a bekapcsolt layereket.ha sehogy nem megy akkor szvsz kampec...
  • reuben #4288
    Sziasztok,

    pénteken még volt egy frankó kis ps doksim, kb.60 layerrel.Ma reggel megnyitom, és csak egy background layer van a 60-ból,no meg a mellékelt "kép".Szerintetek ennek annyi?Vagy van valami módszer a helyreállításra?
    Vagy egyáltalán ,mi ez?Valami kib...tt vírus?
  • Crem
    #4287
    Én meg töröltem.
    Ha nem lenne tiszta, itt az ember segítséget kér, és ez nem játék topic, ahol 1-2 "progémer" leugat(hat) bárkit is!!
  • Sonajk @:o)
    #4286
    Én nem minősítenélek.
    Ezt megtetted önmagad.
    Gratulálok hozzá.
  • Danee
    #4285
    szerintem az ilyen hozzászólás az értelmen, sőt az ilyen ember
  • Lacee
    #4284
    kell még más is, vagy így jó lesz a fehér kamion?
  • VRSDM
    #4283
    sztem, 50 hzsz-en keresztül lovagolni és ismételni hogy dejo, rárakott egy szürőt, az erősen OFF. ami meg lényeg az kibogarászhatalan, sztem...
  • Lacee
    #4282
    mi minősül offnak? a photoshop topicban photoshop tanácsot kérni szerintem nem gáz, máshol nem igazán lehetne...
  • Danee
    #4281
  • Lacee
    #4279
    dichter megoldásával, vagy ha nagyon egyszerűen túl akarsz rejta lenni, akkor color replacement tool, kiválasztod a fehért festőszínnek és nekiesel a képnek :D
  • ivjoe
    #4278
    Fújjhátez nem valid megoldás, mert az új layer billparancsa Ctrl + J.
    [Úgyérzem agysérülést szenvedtem a bioszoktv miatt. :c]
  • artschi
    #4277
    nem a tieddel van a gond, hanem a későbbi illetővel, aki gyári filtereket alkalmazott egy képen, és próbált vele vagánykodni.
  • RaST
    #4276
    #4264 <- Ezzel van a probléma ?
  • Dichter
    #4275
    Nem én csináltam, de én így csinálnám:

    Q megnyom, enter quick mask. Kifested a kamion kasztniját. Q megint megnyom, quit quick mask. Ctrl+Shift+I, megfordítjuk a kijelölést. Ctrl+c, ctrl+v, új layer. Aztán ezen a layeren Image mode > Hue/Saturation, colorize bepipál, és a csúszkán beállítod a kellő színt.
  • Danee
    #4274
    részletesen le tudnád nekem irni hogy csináltad?
  • Met
    #4273
    thx
  • Dichter
    #4272
    Hue / Saturation csúszkán állítasz, miközben be van pipálva a colorize.
  • Met
    #4271
    hogy csináltad?
    addig ok, hogy kijelölöd a sárga részt, külön layer stb.
    de ha azt kitöltöd fehérrel nem látszik a lámpák fénye
  • Dichter
    #4270
    Ez is kapuben design studios:
  • Gladiator
    #4269
    de én nem látom a képet:(
  • Lacee
    #4268
    nemtom, kénytelenek leszünk egyenként kipróbálni mindet :D
  • Gladiator
    #4267
    melyik filtert rakta rá?:DD
  • Amse
    #4266
    hát én is kiakadtam :D
    hihetetlen....
  • ivjoe
    #4265
    Najó lerohadt az agyam, erre bejövök ide és ezt kell látnom.
  • Lacee
    #4264
  • RaST
    #4263
    Tehát akkor senki sem segitene ?