17220
  • VRSDM
    #4344
    UHH azért ez az oldal télleg elég komoly... bár azis lehet hogy ojat még énis tudok hogy egy jo fotora rárakni némi ráncot stb... jo tudom itt nem erről van szó, csak jeleztem hogy nemkell mindennek bedőlni. de azért aki igy tolja az elég laza...
  • Koszinger
    #4343
    Ekkora hüjét mint én itt van minden!!!!
  • Koszinger
    #4342
    Sziasztok én a photoshophoz keresek valami használati utasítást ha tudtok légyszi segítsetek köszi.
  • CSOCSO
    #4341
    hogyan lehet nagy testreszeket javitani?
    meg pl azt hogy csinaljak hogy ilyen szep lesz a bore es nem az a tipikus agyon ps ezett homaly?
  • CSOCSO
    #4340
    en igy szeretnem csapatni..

    leginkabb az a bajom hogyha en tuntetek el monfjuk egy arnyekot a fej bal oldalan.. nem nagyot.. de az meglatszik... vgy tul homalyos vegy nem odavalo lesz a bor redossege... :(
    plusz a szemek alatti reszek mindig gagyin jonnek ki:(
  • Lacee
    #4339
  • KapuBen
    #4338
    Értelek.
  • Gladiator
    #4337
    Most az lehet, hogyha neked mondják, hogy hue/sat, akkor te egyből vágod mi van, hisz te, aki már 5 napja foglalkozol PS-sel, fél szavakból is megérted a tutorialokat, de egy ilyen teljesen kezdőnek, mint Tufa, nem megy olyan könynen. Lásd be! Te is voltál kezdő!
  • KapuBen
    #4336
    én is ezt mondtam.
  • alph4
    #4335
    Szerintem nem kellene teljesen szétbarmolni a topikot...
  • Dichter
    #4334
    Olvasol is???????????????
    #4275
  • Danee
    #4333
    Srácok, lépésről lépésre le tudja nekem valaki irni, hogy hogy tudok élethűen átfesteni egy autót, vagy épp egy kutyát :)
    Egyszer valaki leirta, de nem nagyon sikerült megvalósitani
  • Tufa
    #4332
    ez viszont jó, köszi.
  • Tufa
    #4331
    :D tényleg?
  • Gladiator
    #4330
    vagy, jelöld ki a szemet, ctrl+u majd ott jobb lent pipáld ki, hogy colorize, aztán a hue-t húzogasd.
  • hetfield1887
    #4329
    csinálj rá 1 rétegetr , és szinezd be amilyenre akarod
  • Tufa
    #4328
    nem.
  • hetfield1887
    #4327
    tufa !
    az eredeti kép szines ?
  • Yossarian
    #4326
    csak a bigyó csinálást vágja :D
  • Duddits
    #4325
  • Met
    #4324
  • Gladiator
    #4323
    mi az hogy talán? Egy Mesternek ezt pontosan kéne tudnia!
  • KapuBen
    #4322
    talán a hue/saturation de nem biztos
  • Tufa
    #4321
    Mivel lehetne azt megcsinálni hogy mondjuk egy fekete fehér képen, egy szemet kijelölve azt szinessé csináljam? rétegelve nekem nem igazán sikerült :S
  • Duddits
    #4320
    Valaki tudna küldeni nekem egy olyan dds plugint a PS-hez, ami jó magyar PS-hez is is?
  • VRSDM
    #4319
    ja és énis ezzel keresek lovit, bár még cask 16 vagyok, de céglogókat, meg weboldalakat csinálok... szoval, remélem nagykoromra lesz egy mc-em egy megy origi ps-em. mert igy gázos :D
  • VRSDM
    #4318
    heh, imádom hogy mikor szolok hogy sok a FLAME akkor törlik az üzim, erre meg kiderül hogy mindenki ezt érzi csak el kellett inditanom a lavinát.. nem a magam igazolása, meg a nagy piros tényleg nem mutaottt jól egy kulturált forumban, csak azért, mégis... mind1, dolog részemről elnézve azoknak akik oltottak...
    további jó alkotásokat, és " AMSE " kérlek ha lesz időd, fogj egy óriási porszívót tisztogass egy kicsit, csa okosan mindent :D mint az amcsik irakban ...
  • drob
    #4317
    :)
    de ugyanúgy eladásra kerül :)
  • Met
    #4316
    magáncélra nem ér:)
  • drob
    #4315
    beállnék 6.ként a sorba ha engeditek, bár csak átvitt értelemben ezzel ... :)
    dvd filmjeimhez borítótervezéshez-megvalósításhoz használom a ps.-t
  • nyami
    #4314
    Mountex rulz -.-
  • Amse
    #4313
    najó a hirdetéseket azzal csinálom :)
    előzőt meg szerkeszteni akartam és visszavontam :D vip rulz :D de még meg is kérdezte, hogy tuti törlöm e. [láma]
  • Csoder
    #4312
    Na, akkor talán így megérted:
    Jancsika bemegy az okleveles asztalos mesterhez rozsdás szögekből és korhadt fából összeeszkábált izével, és mondja: na mester, ezt csinájla utánnam!
    kb ez vagy te, érteeed már?
    ha fájna...
  • ivjoe
    #4311
    NAhátmá, aszittem Mountexnél PS rulzik. :D
  • ivjoe
    #4310
    Joakkor design, retus, stb.
    Akkor így már 5 ember keres ezzel pénzt. :D
    Ésigen titokban csatlakoztunk a szabadkőművesekhez, és a segítségükkel meg akarjuk dönteni a Corelt, főleg mióta felvásárolta a PSP-t.
  • Met
    #4309
    én Corel-el keresek pénzt, a PS csak hobbi meg az autófestéshez kell

    most utáltok?:)
  • ivjoe
    #4308
    Hátez komolyan mondom, fantasztikus. :CCC
    Takarítást pls. Well, kár, h Punker nem jár erre túl sűrűn.
  • Met
    #4307
    nenene

    ne nyisson topicot, nyisson saját fórumot valahol máshol
  • Lacee
    #4306
    :DDDDD egyre jobb..

    én azt szeretném tudni, hogy hogyan menthetem el a sok layereses képemet egyben. ez megoldható egyáltalán?
  • ivjoe
    #4305
    Megtennéd, h nem szemeteled tele a topicot? Akkor tegyél be képet, ha van hozzá kérdésed is. A "Szerintetek ez jó?" nem minősül kérdésnek. -.-
    "Ezt csináld utánam!" c. kommentek: Ezt a topic rendszeres latogatóinak a nagy része bármikor megcsinálja. -.-
    Csak úgy elköhinteném, h rajtam kívül 3 emberről tudok itt a topicban, akik ezzel keresnek pénzt. Elhiszed, h mindenki meg tudja nyomni ugyanazokat a gombokat? Sry, én nem, béna vagyok, most is a nyelvemmel gépelek. -.- Szóval, ha kérdésed van, nyugodtan tedd fel, de megkérlek, h ne rakd be minden "alkotásodat".