17220
  • lang14
    #6355
    azt a *va ez de tök jóó..
  • Benc16
    #6354
    Érdekes... :D

    O_O
  • Shortstop
    #6353
    komoly
  • acsati
    #6352
    ez de teccik :D
  • PeeTeR
    #6351
    a termeszetes vagy ps ?
  • Tsippsy2
    #6350
    Akár 12000Font-ot is felrakhattam volna rá... De akkor a word-öm egy óráig töltődne :)
    NA meg persze 12000Fontból, ha használható 7000...
    Van benne elég sok gagyi...
    De légyszi a problémámra figyeljünk ??? :(
  • #6349
    Megoldódott :)
  • Met
    #6348
    az a 4000 font kicsit durva
  • Tsippsy2
    #6347
    Hi mindenkinek :)
    Hihetetlen nagy gondban vagyok!
    Már vagy 3 hónapja aktívan használom az Adobe Photoshop CS2 9.0-ás verzióját. ÉS egyszer csak egyik gépindítástól a másikra.. elszállt...
    Miuán betöltögeti a dolfokat, bead egy üres kis ikonok nélkül egy szerke palettát, és befagy az egész Photoshop, majd a végén kiír valami hardwre or sowftware gondot...
    Na most még azt el kell mondanom, hogy közben a jó indítás, és a hibás indítás között a windows fonts készletét feltöltöttem még úgy 4000 font-al. És pár XP csinosító progit is, ezenkívül a Tuneup-pal rendbeszedegettem...
    Na persze miután megjelent ez az állandó lefagyás, azóta ezeket a progikat leszedtem, töredezettségmentesítettem, sőt még olyan progikat is leszedtem, ami lehet hogy zavarta régen is, és tessék már 3x újra raktam és nem megy.. Ugyan úgy befagy..
    Pl: a kis paletta része megjön csak épp üres... , a felső eszköztárban nincs semmi....
    és vagy 20 percet kell várni mire kiadja ezt:
    "Unable to continue because of hardware or system error. Sorry, butthis error is unrecoverable.

    Mit tegyek help!!!!!!!!
    ????????????
  • Tsippsy2
    #6346
    Hi
  • #6345
    Köszi, megnéztem de nem tudom beállítani, hogy elvégezze automatikusan ezeket a műveleteket. De még utánnanézek e neten hátha találok valamilyen leírást magyarul, hogy pontosan hogyan kell.
  • artschi
    #6344
    file/automate/batch
  • #6343
    Crem sikerült megcsinálni :)
    Másik kérdésem a többiekhez is: Van vagy 40 kép CMYK-ban amiből két szín csatornát ki kell venni illetve utánna szürkeskálássá kellene alakítani.
    Milyen módon lehetne leggyorsabban megcsinálni? Esetleg van valami "automatizálás" ?
  • izb
    #6342
    ez nem az a topic...
  • Pheaper
    #6341
    szevasztok nagy ritkán kérek ilyet de tudnátok adni egy linket ahol teljesbe le lehet szedni a 7 es verziót? nem a sz@r cs2 őt hanme a 7 est ?? előre thx
  • dradge
    #6340
    Sziasztok!
    Csináltam egy absztrakt képet 3d-ben, és meg akarom egy kicsit szépíteni, de nem tudom kijelölni az absztrakt alakzatot!Nem engedi az Alpha kijelölést.Miért?Ha valaki tud segítsen légszi!Kösz
  • Breki33
    #6339
    nah végre megy

    frankó mindenkinek ajánlani tudom



  • berlinboy6329
    #6338
    Esszar.Megnéztem ezt az Extract dolgot,de ba**ik csinálni akármi hasznosat is.Kijelölöm ami kell és nem lehet preview-zni se OK-zni,csak ha bekapcsoltad a force foregronudot(asszem ez a neve),és akkor Preview,és ott a fekete alapon vmi fehér körvonal.Mi a seggemet kezdjek 1 fehér körvonallal?Jól felidegesített ez a gané. >(
  • Breki33
    #6337
    A Genuie Fractals-t hogy kell pontosan telepíteni?

    van setupja beis másoltam a plugin könyvtárba de nem látom photoshop-ban
  • ivjoe
    #6336
    Kiválasztás és maszkolás.
  • berlinboy6329
    #6335
    Hi all!

    Lenne 1 kérdésem:Láttam olyan képeket,amik Photshoppal lettek kicsit piszkálva.És ezek a piszkálódások olyanok,hogy fákat raktak bele levelestül.Olyat hogy lehet?Nem hiszem,hogy radírral végmennek minden kis nem kellő részen.Vagy mondhatnám ezt fűvel is.Egy kisebb mezőnél.Vagy mondjuk vízszintben van a kép,és arra vmi növényt,aminek a vége mittomén bolyhos.Na azt hogy kell?
  • Met
    #6334
    amit aktíválni kell az teljes, aktíváld
  • banplz
    #6333
    szevatok
    az a ...photoshopom feladta magát :P letelt a 30 nap és letőltőttem újra felraktam és nem jó letőltőttem a cs2 azt meg aktiválni kell netne :(( mondanátok olyan oldalt ahol teljesben fent van ?:) pls kösze
  • Crem
    #6332
    Délután ha hazaérek melóból megcsináljuk, Nézlek majd az MSN-n.
  • #6331
    Köszi. De nálam nincs ott Felraktam vagy 4x de sehol sincs.
  • Crem
    #6330
    Szia Komi!:D

    #5983 Itt van a kép, hogy hova tesz be. Egyébként az AS nem kell külön hozzá.
  • Amse
    #6329
    pedig ott kell lennie, hogy file/automate/ aliensin blow up (nálam legalul van)
  • #6328
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem ha felteszem a BlowUp-ot ahhoz szükséges az Alien Skin? Mert feltettem a BlowUp-ot és nem látom sehol sem a Ps-ben. Elméletileg az Automatizálásnál kellene lenni de nincs ott :( Sem az effekteknél sem. Valakinek valami ötlet? Crem tesó neked? Te használtad nem?
  • #6327
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem ha felteszem a BlowUp-ot ahhoz szükséges az Alien Skin? Mert feltettem a BlowUp-ot és nem látom sehol sem a Ps-ben. Elméletileg az Automatizálásnál kellene lenni de nincs ott :( Sem az effekteknél sem. Valakinek valami ötlet? Crem tesó neked? Te használtad nem?
  • acsati
    #6326
    mer olyan érdekelne hogy egy kép alakjábol hogy csinálhatnék sziv alakút
  • acsati
    #6325
    csak azok a sziv tutorialok léteznek amelyek a pixel2life.com-on vannak?
  • SeLFisCH
    #6324
    nemtom meikre gondolsz , de szerintem a fehér csíkokra

    megfogod kijelölsz egy részt , új layerre teszed és kitöltöd fehérrel. Aztán Fillt és Opacityt lejjebb veszed. Ezután pedig kedved szerint állítgatod. ( mondjuk havány gradient , kis blur , kis inner shadow stb )
  • neevous
    #6323
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki seegíteni? Ilyen cellux szerűséget akarok csinálni, de nem találtam hozzá tutorialt, és magamtól sem sikerült rájönnöm, hogy hogyan kell ezt megcsinálni.
    Kép:
  • Monoton
    #6322
    mármint milyen vonalak?

  • cr3ativ3
    #6321
    Hogyan lehetséges vonalak vékonyítása / vastagítása?
  • Monoton
    #6320
    én mindkettőt ajánlom :P

    nem hátrány :D
  • Met
    #6319
    Corel helyett kipróbálhatnád az Illustrátort, az az Adobe vektoros progija, hasonló kezelőfelülettel mint a PS, ugyan azt tudja mint a Corel csak esetleg jobban össze tud dolgozni a PS-el
  • Qwerty4
    #6318
    Elsősorban képeket szeretnék átdolgozni, ez érdekel inkább, de a webgrafikák készítése sem hagy hidegen.
    A Corelbe idáig egy névjegykártyát gyártottam és a görbék átalakításával foglalkoztam, eléggé megtetszett a program.:)
    Jó lenne mindkét progit egy kicsivel profibban kezelni, asszem ezért felpakolom a Corel mellé a Photoshopot is.
  • Met
    #6317
    El kellene dönteni, hogy mit akarsz csinálni a Corel vektoros rajzokhoz van, a PS meg pixelesekhez.
    Tehát ha képeket akarsz retusálni, módosítani vagy webgrafikát gyártani akkor PS.
  • Qwerty4
    #6316
    Szevasztok!!!Művészi tehetségem a nullához közel áll, de meg szeretnék tanulni az Adobe Photoshop vagy a Corel használatát.Melyiket ajánljátok nekem?Melyiket tanulmányozzam inkább, melyik könnyebb, praktikusabb?
    A Corelbe van is egy kis tapasztalatom, de nagyon-nagyon kicsi, alapszinten ott vmit tudogatok.