17220
  • Met
    #7115
    Csináld akkor Illuban, ha a PS-t ismered akkor az Illuban is eligazodsz és onnan el tudod menteni vektorosan, eps-t, ai-t meg tud nyitni a Corel.
    Jól látom, hogy a logo-ban van "színátmenet"? Olyat marni nem lehet, lézerrel meg lehet oldani.
    Konkrétan, milyen anyag lenne? MDF lap és rajta az akril, átlátszó vagy színes? Felülről belemarva a logo vagy a plexi hátoldalába?
  • JAG1
    #7114
    Nekem egyébként is, mostanában. :-)
  • Crem
    #7113


    Ez egy Icemat egérpad. kb. nekem is valami ilyesmit kellene megrajzolni. Semmi csicsa, minimal design!


    Nem tudom, ki,hogy van vele, de amikor saját magamnak kéne tervezni, akkor telljesen tompa az agyam...
  • Crem
    #7112
    A Corel-al csak az a bajom, hogy nyomogatom a gombokat mint a hülyegyerek, és nem az történik amit akarok...:)
    Az a gondom, hogy kéne csinálnom egy új bemutató táblát. (MDF lapon 3mm ssw akrill lap) Ebbe kéne belemarni cnc-vel a logot. A cnc egyébként egy CNC Rover 35.
    Közben kitaláltam, hogy kéne készíteni egy A3-A4-es egérpadokat is. Ha már minden új az irodában... Persze ez működik foto-ról is, de a nyomdász azt mondta a corel-al még jobb lenne...
  • Met
    #7111
    én nem azt írtam, hogy nem lehet megcsinálni, szépen nem lehet csak úgy hiphop
    Mi bajod a Corel-el?
    Milyen CNC?
  • Crem
    #7110


    Van itt valaki, aki a Corelt és a PS-t egyszerre tudja használni? Most kezdem tanulni, de elég sok a fekete folt...


    thx

    [i]Ui: a CNC miért nem tud .PSD file-t kezelni?:D:D:D:D:D
  • Crem
    #7109
    A PS-ben lehetetlen nincs, de ez kb. olyan feladat,aminél jobban jár az ember, ha újrarajzolja. Nem kevés meló ezt kiszedni szépen.
  • Met
    #7108
    hát szépen sehogy
  • Amon Serrano
    #7107


    na így!
  • Amon Serrano
    #7106
    http://www.kepfeltoltes.hu

    Hogyan tudnám kiszedni a négyzetrácsot a képből?
  • acsati
    #7105
    nekem tetszik
  • alph4
    #7104
    Ezt ki is próbáltam, mert tetszett a módszer.

    Itt van:
    (bár néhol nemolyan szép a körülvágás, de nem találtam jobb képet most gyorsba, ami igy jól nézett volna ki 3Dsen :D)

  • lele
    #7103
    biztos? nem lyú velkám? :D
  • zsolesz92
    #7102
    Illetve TÉK, h magyarosan monnyam ;)
  • zsolesz92
    #7101
    TAKE nm.
    Az előző take;)
  • hitman55
    #7100
    OKÉ KÖSSSZE
  • zsolesz92
    #7099
    rámész arra az eszközre amivel mozgatod, majd a nyilakkal a billentyüdön mozgatod
  • hitman55
    #7098
    hi all!!! na szoval: az lenne a kédésem hogy hogy kell azt megcsinálnio hogy lerakok egy pl szív alaku brushal egy szív mintát és arréb akaom vinni 1pixelt és nem engedi pixelenként hanem bizonyos helyekig ugrál!!! PLS HEEEEEEEEEEEEEEEELPPPPPPP! TTTTHHHHXXXX
  • winona
    #7097
    ok, megnézem!
  • Crem
    #7096
    Úgy tudod elmenteni, hogy :mentés webre.
  • winona
    #7095
    hi,

    meg tudja vki mondani, hogyan lehet áttetsző PNG-ben elmenteni egy képet a Photoshoppal? én eddig Paint Shop Pro-t használtam, ott simán a PNG beállításainál be tudtam állítani ezt - a Photoshopban viszont vmiért nem engedi, hogy bekapcsoljam a PNG-beállításoknál az alpha channelt.

    thx!
  • JAG1
    #7094
    Most így nézegetve, valóban vannak képek, de én ebből sem találtam volna ki, nekem melyik kell...
  • Met
    #7093
    úgy rémlik vannak képek, hogy mire jó de mindegy, megvan és az a lényeg :)
  • JAG1
    #7092
    A honlapot megleltem, de láttam, hogy vagy 10 féle cuccos van. Nem szívesen töltögettem volna le és próbálgattam volna végig mindet...
  • JAG1
    #7091
    Köszke...
  • Met
    #7090
    nem lusta csak fejleszteni akarta JAG1 google kereső pluginját :PPP
  • Crem
    #7089


    Alien Skin Xenofex 2


    Met erre gondolt, csak lusta volt linkelni!:)
  • Amse
    #7088
    ezt megcsinálni egyszerűbb...
  • JAG1
    #7087
    Öööö, kicsit több infót tudnál adni?
  • Met
    #7086
    Az AlienSkinnek van erre egy pluginje
  • JAG1
    #7085
    Tépés brusht, vagy hasonlót hol találok? Olyasmire gondolok, mintha egy plakát le lenne tépve.
  • droidika
    #7084
    ...tetszik, és még néznél ilyeneket ?(nemrég volt náluk erre contest)
  • artschi
    #7083
    tök jó tutorial, 3d photo effect
  • Sland
    #7082
    Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS2 ENG\Presets\Photoshop Actions
  • Crem
    #7081
    Először is be kell másolni az action-ot(.atn) a PhotoshopCS2>>>>Előre beálított>>>>Photoshop műveletek mappába! (angolul nem tudom gondolom ott is hasonló az elérés) Aztán nyomj egy alt+f9-et...
  • droidika
    #7080
    Nem sértődök meg, sőt mindkettőtöknek igaza van!
    Elsődlegesen az vezérelt a létrehozásában, hogy a kezdőknek segítsen, a legalapvetőbb dolgokban! (ti is számtalanszor találkoztatok már olyan ismétlődő kérdéssel, mint pl. honnan lehet ezt, vagy azt letölteni, vagy nem tud képet linkelni (nekem is meg kellett kérdeznem))
    Már nekem is a könyvjelzőim (mozilla) között vannak a linkjeim, lényegesen több, mint amit az oldalra feltettem, és ha kell valami tudom mit, hol keressek! Tehát összefoglalva: nem szándékozom versenyre kelni más komolyabb linkes oldallal, a fejlesztés is ezen a szinten megált, viszont van egy oldal amit nyugott szívvel ajánlok akkor, ha kéri valaki! Köszönöm, hogy segítettetek a hozzászólásaitokkal! ( nekem is barátom a Google!)
  • Basic
    #7079
    Remélem nem sértődsz meg, de sztem a tartalmi értéke jelenleg nagyon alacsony. Csak linkek vannak ide-oda, minden kategóriában az ismertebb oldalakra. Ha ilyen portálszerűséget szereznél létrehozni, akkor minden kategóriába sokkal több linket kell gyűjtened. Aki nem tudja használni a google-t, az majd hasznát veszi.
  • Met
    #7078
    már bocs, de miért is jó ez? nincs semmi fent csak linkek, nagyrészük bent van nekem a kedvencekben, de megtalálod a googléval is, plusz a bannerben is benne van
  • droidika
    #7077
    PAKO:...köszönöm, látom TE már felnöttél ehhez!!! (a plugin ájánló-hoz nézek még egy párat, de semmi warez!:D)
  • Besz
    #7076
    Na rájöttem, csak másfél órámba telt. Már kezdtem ideges lenni egy kicsit.