17220
  • Met
    #7155
    de ott webcím van, na mindegy elküldöm és rakod ahova akarod :P
    mail?
  • Crem
    #7154
    Igen, az N°1!:)
    Ez a kép is mehet, de a jobb alsó sarokba.:)
    Corel X3-at használok még 10 napig.
  • Breki33
    #7153
    Köszi megcsináltam így kb 24-et egész jók lettek.
  • Met
    #7152
    magyarul a bal felső verzió logo nélkül:)
    rátegyem ezt a képet is?
    hanyas Corelt használsz?
  • Crem
    #7151
    Met!

    Az első kép (bal felül szines logo) Annak kéne a corel kiterjesztése.
    A felső logo viszont nem lesz rajta. :) Viszont találtam egy képet, amit el tudnék képzelni .


  • Crem
    #7150
    Honnan lehet ilyen clipartot szerezni Komi? Vagy Corelban hogy tudom előcsalni?

    thx
  • modellmaker
    #7149
    IR-ben:

    Edit -> Preferences -> General (Ctrl+K) a megjelenő ablakban Reset all tools.

    elvileg...
  • JAG1
    #7148
    Hát erre lennék kiváncsi. Alaphelyzetbe nem lehet visszaállítani a beállításokat?
  • modellmaker
    #7147
    jah, aham. #7145
  • zsolesz92
    #7146
    Amugy nem mondom h nem profi munka de hulla egyszerü, csak egy szép fontot kell találni hozzá!
    a profitól ez messze van. Ez egy kis bemelegítés a ps-nél;)
  • zsolesz92
    #7145
    Szöveget felirod, aztán ujra feliraod csak nagyobb betükkel, adsz neki egy layer maskot aztán szépen végighuzod rajta a gradient toolt, és ilyen teteje látszik alja nem lesz.
    de olvasgass sokat a tutorial.hu-n, ott sok kérdésre megkapod a választ
  • Breki33
    #7144
    köszi, de igazából inkább az érdekelne a képen látható effekteket hogy kell megvalósítani

    sztem elég profi munka
  • modellmaker
    #7143
    Nincs IR-ben elállítva vmi? Gyárilag (elvileg) egyetlen framet hoz létre rajta a rétegekkel.
  • modellmaker
    #7142
  • Breki33
    #7141
    Igen ezt szeretném

    előre is köszi
  • JAG1
    #7140
    ImageReday-ben van egy kis gondom.
    Ha PS-ban megcsinálom a képet (több layer)és átváltok IR-be, akkor eleve létrehoz 10 frame-et, amiben ráadásul eltérő beállításokkal jelenik meg a kép. Tehát az első 6-ban, a szöveg srtoke-ja tűnik el és tök más helyen van, mint a többi 4-ben.

    Ötlet?

  • modellmaker
    #7139
    Ha jól éretem, akkor azt szeretnéd, hogy ne kelljen mindig megformázni az írást, hanem csak egyszerűen rátenni mindig egy másik képre?

    Ezt actionnal egyszerű. Fel kell venni egy mintát, (vagyis egyszer jól megcsinálni a feliratot) aztán ezt kell alkalmazni a többi képen is. Ha hazamentem leírom rendesen is.
  • Breki33
    #7138
    a legjobb segítőnek felajánlanám a már kész 20 darabos kollekciót :-)

    Én azért nem ezt használom mert tavaly már volt és most új képeket szeretnék


    köszi
  • Breki33
    #7137
  • Breki33
    #7136
  • Breki33
    #7135
    Sziasztok

    nőnapra kéne profi segítség

    ilyesmi feliratokat szeretnék képek fölé hogy csak a képeket kelljen váltogatni



  • #7134
    Corelben is tudsz színátmenetet készíteni.
    Vannak Coreles clipartok jópárszáz vektoros grafikával :)
  • Smuge
    #7133
    Hali , egy kérdésem lenne! Viszonylag homályos képpel lehetne valamit kezdeni, hogy olvashatóbb legyen rajta a szöveg? Esetleg tudnátok tippet adni milyen tool-al essek neki photoshopal? Köszi!
  • Crem
    #7132


    1:1 A3 egérpad

    Ez az alap. Azért ez az A3 nem kicsi... Lehet, hogy A4 méretben fog elkészülni, mert az átlag íróasztal 1/3-át lefoglalja...
    Mindenesetre alapnak jó.


    Valami ilyesmire gondoltam első nekifutásra. Persze ehhez se ragaszkodom. Jobb alsó sarok vagy alsó részen legyen a grafika.:)
  • Crem
    #7131
    Privát üzenet ment az illetékeseknek!:)

    Big THX előre is!
  • JAG1
    #7130
    www.bajuszoshabverő.com

    :-)
  • modellmaker
    #7129
    ?

  • modellmaker
    #7128
    hopp lemaradt hogy lézerre gondoltam :) De ez a kis CNC-s eszmefuttatás tetszett. (Y)
  • Met
    #7127
    Anyag ötlet, valamelyik sötétebb színűbe belerakni a betűket amik natur aluból vannak kivágva.
    Persze nem az egér padba, bár jobb felül elég keveset van használva szal lehet nem lenne zavaró a kiálló logo
  • Met
    #7126
    nem dobnád át a logót? mert így láttatlanban nem tudok semmit kitalálni
  • Crem
    #7125


    Ezek a színeim vannak. Szal' ez már adott!:( Azt hiszem ebbe belemegy a név és site címe. Itt nagyon nem akarok eltérni, viszont kellene valami minimaldesign a jobb alsó sarokba. Amit az egérpadra is át akarok tenni. Na itt vagyok meglőve.

    Met! Azért nagyon kíváncsi vagyok arra a táblára! Ha nem gond fotózd le nekem .

    Előre is THX!
  • Met
    #7124
    Miért kell dekorlemez?
    Az én anyag ötletem, eloxált alumínium. Alapból fekete, és azt meg gravírozva vagy csak gyémántal meg karcolva fémes színt kapsz. Utóbbi esetében mintát kap a logo, kb úgy néz ki mint a hímzett logok.
    Ez nagyon profin néz ki nekem is ilyen van ;)
    Vagy nem anyag ötlet kell?
  • Crem
    #7123
    Ezüstöt nem akarok. 2007-ben úgy is a matt-szálcsiszolt konta polír fellület lesz a trend. Szóval ezzel nincs is gond. A kialakítással van bajom!!!!!!!! Az mégse írhatom rá, hogy XY üzlet a padra pedig, hogy www.xy.hu
    Viszont a fantáziám teljesen kopott! Azt tudom, hogy nem a tevékenységgel kapcsolatos padot akarok!:)
  • Met
    #7122
    Belemarni és kifesteni modell festékkel, mintha ezüstös lenne a logó, lehet kapni ezüst metál színűt.
    Jahh, fekete plexi és nem kell polírozni ;)
  • Crem
    #7121
    Egyébként az icemat-os pad egy példa! Minimal design, mégis a márka ismerete nélkül érezni lehet, hogy profi.:P Na valami ilyen hatás kell nekem!:D
  • Crem
    #7120
    Met!
    Igazából két dologról van szó.

    1, Cégtábla (kiállitásokon ki kell(ene) vamait rakni. Ez az akrill lap (Homogén Dekorlemez )

    Ebbe simán belemar a CNC. Itt nem is kell árnyék, hisz a marás matt lesz a többit pedig felpolírozom.

    2, Kellen A3-as egérpad!:) Itt azt mondták, hogy jó a ps, de az igazi a corel- lenne. Most azon ügyködöm,hogy corel-al megszerkesztett logot átültessek valahogy a fekete egérpadra!:)

    Ui: jó ötletért adok egy padot !!!!!! Feltétel: lopott ne legyen!
  • Met
    #7119
    ugyan nem látom a képet de a PS munkáknak van külön topicja, ez inkább technikai support jellegű topic
  • Lazarus
    #7118

    Nem nagy durranás, de csakazértis berakom :P
  • Met
    #7117
    Egy CNC maró vagy gravírozó gép vektorokból dolgozik, az a színátmenet pixelekből áll össze, azt vektorosan nem tudod előállítani olyan formában, hogy a gép értelmezni tudja, max annyit, hogy kis körökkel kitölteni és ahogy egyre halványul egyre ritkábbak a karikák, de az marva koránt sem lesz olyan, sőt baromi ronda lesz.
    Meg lehetne oldani 3D-s marással is, hogy hogy az áttetsző fele felé csökken a marási mélység de az nem lesz látható mert onnantól kezdve, hogy belemart a szerszám már más texturája lesz az anyagnak.
    Lézerrel megoldható mert azzal lehet képet is gravírozni és jóval részletesebb.
  • modellmaker
    #7116
    elméletileg megoldható hogy átmenetes legyen a végeredmény. aztán hogy tényleg meg is csinálják-e azt nem tom.