17220
  • Besz
    #7075
    Valaki segítsen! Hogyan lehet szétvágni egy Path útvonalat? Úgy értem, hogy valamely két belső horgony pont közötti egyenest szeretném kijelölni és törölni. Múltkor még sikerült, most meg lassan már egy órája próbálkozok, de nem megy! Tudom, nagyon vagyok.
  • pako00
    #7074
    szuper nekem nagyon bejön tartalmilag design nem egy hu bameg de tartalmilag tökéletes semmi sallang én szeretem az ilyet tökéletes munka (sos)kellenének az ilyen oldalak még egy kis plugin ajánló?
  • fsgh
    #7073
    Szasztok! az Actionokat hova kell betölteni?(Photoshoppon belül..vagyis milyen eszközzel vagy hol tudom használni?)

    már megvan:)
  • lele
    #7072
    Hi!
    Most kezdtem el photosopozni eddig nem ezt használtam többnyire Corel-Draw-al játszottam és az lenne a kérdésem hogy ezt a vagdosást mégis hogy csináltad? mert nem értem az egészet...Letöltöttem valamit :D csak azt nem tom mit és mire jó :D Szal eltudnád nekem pontosan magyarázni hogy ez hogy akar müködni?
    Sorry 4 noob questionsz..
  • droidika
    #7071
    véleményeznétek? (tartalmilag)
    Photoshop-info
  • pako00
    #7070
    érdekes tényleg
  • modellmaker
    #7069
    Kiválasztás
  • modellmaker
    #7068
    Az eszközök paletta bal felső sarkában lévő kijelölő eszközök valamelyikével. (téglalap, ellipszis, varázspálca, stb.) Ha megvan a kijelölés, Ctrl-C, majd ahová akarod Ctrl-V.
  • levi19711023
    #7067
    Sziasztok!Én csak annyit szeretnék tudni, hogy hogy lehet egy képből egy részletet kivágni, és azt a részletet beleilleszteni egy másik képbe. Valaki segítsen!!
  • oO VinyuS Oo
    #7066
    Ha megfigyelitek a 2d-s felnit láthatjátok hogy csak fele be van egy kicsit torzítva és onnan van tükrözve
  • mokasmiki
    #7065
    Azért köszi a segítséget
    További szép napot!!!!

    :-)))
  • Gabo
    #7064
    Egy 2D-s képet 2D-s alkalmazásban soha nem fogsz tudni 3D-ben torzításmentesen forgatni...
    Persze lehet azzal próbálkozni, hogy a 2. képen látott felületet kijelölöd az elsőn és addig torzítod, míg nagyjából kereknek nem látszik. Ezt követően pedig ki kell törölni a zavaró részeket. De az eredmény messze nem lesz tökéletes.
  • mokasmiki
    #7063
    Hát ez nem valami bíztató, de azért köszönöm. :-)

    És esetleg vmi megoldást tudsz csak a szembeforgatásra (eltekintve a nem látható részektől), hogy úgy körbe tudjam vágni?

    :-))))
  • JAG1
    #7062
    Nemrossz, bár a ficere keze, lába kicsit érdekes színű. :-)
  • artschi
    #7061
    egy érdekes plug-in
  • Met
    #7060
    szerintem sehogy, mivel az 1-esen vannak részlete amik nem látszanak amiknek a 2-esen látszani kellene,
    bár, hogy torzítod nem lesz jó
  • mokasmiki
    #7059
    [IMG]http://www.gumihaz.hu/felni forum.jpg[/IMG]

    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni, hogy a mellékelt képen az 1-esből hogyan lehet legegyszerűbben a 2-es megcsinálni? (vagyis oldalnézetből előlnézetet)
    Bármilyen megoldás érdekel, a lényeg, hogy minél gyorsabb legyen a kivitelezés. Az árnyékolás is fontos lenne.
    SOS
    köszi
    Kata
  • mokasmiki
    #7058
    hello bello
  • zsolesz92
    #7057
    Hello
  • mokasmiki
    #7056
    helló
  • modellmaker
    #7055
    nem lehet, hogy hibás a betűtípus? vagy minden betűtípusnál ezt írja ki? az aktív rétegen akarod?

    hiretelen még ennyi... :)
  • Czdano
    #7054
    Could not complete your request because something prevented the text engine from being initialized. ;(
  • zsolesz92
    #7053
    Az ecsetesben igazad van
  • Crem
    #7052
    Erről nem is beszélve!:D
  • Crem
    #7051
    Minden fotót egyedileg kell retusálni. Előre beállított értékekkel nem sok hasznosat kapunk. Viszont egy prezentáciohoz tökéletesek ezek az előre megirt eksönök!;)
    Mellesleg nem hiszem, hogy minden képedhez te gyártod az ecseteket...
  • modellmaker
    #7050
    csak mondjuk, ha fél nap munkája meg van vele 5 perc alatt, akkor uccu neki, nem fogom azt mondani, hogy á ez eretnekség.
  • armageddon666
    #7049
    de hamár te ezeket kombinálod, összevágod, összemosod az már a te munkád
  • zsolesz92
    #7048
    Nem tom, én a plug-inokkal, actionokkel ugy vagyok, h "csalás".
    Az nem a te munkád.
    Nem tom, biztos hogyha munkádhoz szükséges, akkor jól jön, meg monnyuk 50 képre ráirni egy szöveget, ott is jól jön, de ha letöltesz egyet, és 3 lépésből csinálsz egy kéept... azt a 8éves tesóm is megcsinálja.
    De ebből ne legyen gond, saját vélemény
  • Crem
    #7047
    [center]

    Hihetetlen,de ez is 2 lépés!:) Nekem kb. fél óra mire hasonló lesz...

    [b]Ha valaki talál ilyen jópofa action-t, az tegye már ide be, hátha mást is érdekel!

    Előre is köszönöm!!!!!
  • modellmaker
    #7046
    áh! Mindig ez van! :D

    Köszi! ;)
  • Crem
    #7045
    nem.
    Még ennél is egyszerűbb!:)

    B & Big picture

    Ezzel az Action-nel csináltam!:)

    Most nézegetem a neten, milló ilyen action van. Amin idáig dolgoztam 20-30 percet az 2 gombnyomás!:) Hülyén is érzem magam!:P
  • Amse
    #7044
    azt áruld el, hogy csináltad... :)
    slice tool-al felvágtad aztán minden képre ráersztettél 1 action-t és utána ráraktad őket 1 képre?
  • Crem
    #7043
    #6616-6614 hozzászólás

    Az a lényeg, hogy részletvesztés nélkül feldarabolni egy képet...
    Lehetőleg ne tartson 2 napig!:)
  • JAG1
    #7042
    Öööö kifejtenéd bővebben?
  • Crem
    #7041
    HI!

    Régebben kérdeztem, hogy lehet egy képet, gyorsan adott egyenlő szeletekre felbontani, veszteség nélkül.
    Sajnos itt nem jött válasz, viszont menet közben rájöttem!:D Ugyanis egyesével rohadt sok idő és nem kevés meló!:(



    Amit én elég ritkán használok a PS-ben az az előre beállított műveletek. (alt+f9)
    Szal' 2 gombnyomás és nem kell hozzá Corel X3!:D

    [i]Ui: tudom senki nem kérdezte, de marha boldog vagyok, hogy rájöttem!:D


  • Blasta
    #7040
    :)))))))
    dúva
  • modellmaker
    #7039
    na jégkocka nincs közte de van pár kocka tutor. plusz vmi ice text effect ls kész is...

    http://www.good-tutorials.com/search/query/ice%20cube
  • modellmaker
    #7038
    Csak alma kockásítót találtam. :)

    Próbálkozz azért ezzel.
  • modellmaker
    #7037
    Mit ír ki?

    Ha új dokumentumot akarsz létrehozni, akkor amikor megkérdezi, hogy mekkora méretű legyen, és a többi, akkor a "Background Contents" résznél van hogy fehér, háttér színe vagy átlátszó. na ha itt beállítód a háttéret, akor az lesz. csak figyelni kell rá hogy a színpalettán ekkor a fekete legyen a háttér szín.
  • Czdano
    #7036
    [hülyekérdés]Vmiért ha szöveget akarok irni egy hibaüzenet megtiltja.Miért? Uj képet akarok csinálni.Hol lehet beállitani hogy alapból fekete háttér legyen?[/hülyekérdés]