17220
  • zsolesz92
    #7195
    kijelölöd az üveget, uj layerre feketével kitöltöd, elforgatod döntögeted ugy mintha árnyék lenne, majd az opacity-t lejjebb veszed.
  • cr3ativ3
    #7194
    Lenne egy olyan kérdésem hogy, ezen a képen hogy tudom megcsinálni az üveget meg a poharat, árnyékoltra?

    előre is kösz.
  • cr3ativ3
    #7193
    ez jól fog jönni ;)
  • droidika
    #7192
    ...jó nagyon a Dafont!
    (ha még érdekel más "alapdolog" nézz be hozzám :D )
  • JAG1
    #7191
    Dafont

    Letöltöd, kicsomagolod, majd a vezérlőpult - betűtípusokhoz bemásolod...
  • Zoli033
    #7190
    Sziasztok! A segítségeteket kérném abban, hogy a magyar phototshop 7-ben, hogy lehetne fontokat bevinni! Egyáltalán honnan lehetne leszedni egy csomó betűtípust, és hogy lehet bevinni úgy, hogy használja is a progi! Mert..ami alapból benne van, az semmi! Kérlek titeket, az olyan hozzászólásnak, hogy pl. /keres rá/ nincs értelme, valós segítséget kérek! Köszönöm!
  • Crem
    #7189
    Kár... Nagyobb sikered lett volna itt az SG-n fordított helyzetben!:D

    Jó aza kép, tetszett!:) Azért is raktam be...
  • JAG1
    #7188
    A dagi vagyok, aki alszik, telszámod? :-D

    Amúgy a busórájderest én fényképeztem. :-)
  • Crem
    #7187
    Ez az automatizálás és a 7170-es hozzászóláson ott a link. Pár hozzászólással arébb pedig a telepítés is ott van.:)
  • Crem
    #7186
    Ha a D-3 képen te vagy, akkor engem is érdekelnél!:D (szőke nő)
  • droidika
    #7185
    pl.: #7170
  • JAG1
    #7184
    Most látom csak, hogy ebben benne van az én képem is. :-)
  • Atika :o)
    #7183
    Szia szet hol talaltad mert erdekelne engem is
  • armageddon666
    #7182
    szerintem igen mert a magyar nyelvű az olyan mint az angol csak van benne hun nyelv is :D
  • zsolesz92
    #7181
    az miaza cse :D
    most cs vagy ce?:D
    amugy nem tom, sztem nem valószínü
  • Pisti1026
    #7180
    Kén egy kis help!
    A CSE2 angol nyelvű crackje jó a magyar nyelvű cs2.höz is?
  • JAG1
    #7179
    Zsír, köszi...
  • BoSA
    #7178
    A keretet új layer-ra kell tenni. Előbb bejelölöd a keret külső részét, az egészet kitöltöd fehérrel, majd Select - Modify - retract, és utána Delete
  • JAG1
    #7177
    Rögtön az elején.
    Megcsinálom az új layert, rectangular marquee tool-al (minden alap)csinálok egy kijeleölést, select - modify - contract, 15pixel, delet és nem történik semmi...
    Mindezt az új layeren.
  • Basic
    #7176
    Mit nem tudsz rajta? Leírhatnád, hogy pontosan hol akadsz el.
  • JAG1
    #7175
    Ebben tud valaki segíteni? Az elején a keretet az istenért nem tudom megcsinálni...
  • ivjoe
    #7174
    Hát pl. úgy, hogy nem utólag, photoshoppal babrálod, hanem felteszed magadnak ezt a kérdést már azelőtt, mielőtt elkészítenéd a képet. :)
  • droidika
    #7173
    ...nincs mit, nagyon szivesen mindkettőtöknek!
    VINYUS: elcsentem a Majang.com linkedet! (fa*za háttérnek való képek vannak fent)
  • JAG1
    #7172
    Köszke...
  • oO VinyuS Oo
    #7171
    Köszi!
  • droidika
    #7170
    pl. itt is van! meg még egy csomó minden :D
  • JAG1
    #7169
    Zsír...
    Ez miez? :-)
    Mármint milyen action?
  • droidika
    #7168
    ...nekem cs2 /magyar/ van. Igy néz ki! (telepítésnél a photoshop könyvtárt adtam meg célként) a filter-ek közé kerül, ott keresd település után!(
    (itt)
  • oO VinyuS Oo
    #7167
    Megszereztem egy dvd-t amin ilyen alien skines pluginek vannak csak nem tom hova kéne mit kitömöríteni és azt hogy azukat utánna hol fogom megtalálni ps-ben!
    Valaki tud segíteni?
  • KoPf04
    #7166
    megpróbálom,kösz
  • Crem
    #7165
    Azt hiszem ezzel át tudod konvertálni.
  • KoPf04
    #7164
    Hello!
    Volna egy gondom amihez kérnék kis segítséget.dds kiterjesztésű cuccost szeretnék modosítani de nem megy,mert hiába telepítem a pluginját photoshophoz,továbbra sem támogatja.
    Esetleg igényel-e valami mást is ez a művelet?Vagy mit ronthattam el?

    Előre is kösz
  • Crem
    #7163



    Jah, mellesleg találtam még egy kis action okosságot!:)
  • Crem
    #7162
    Komi tesó ! Nem tudom, lehet, hogy adtak, csak még nem találtam meg!:)
  • Crem
    #7161


    Kicsit élesítettem rajta, illetve adtam neki egy kis szint. Illetve a szemeket kiemeltem. Amit még meg lehetne csinálni rajta, hogy a döntött keretet elsimítod, mert elég sokat ront rajta!:)
    Ez utobbit nem volt időm megcsinálni, mert ha az asszony meglátja a képet, akkor neki is kell egy ilyen!:)
  • autoszimulator
    #7160
    Nagymellű csajjal?
  • BoSA
    #7159
    Tudom hogy van külön fóruma, de itt jobban tetszik a társaság. Hogyan lehetne ezt a képet még jobbá tenni?
  • #7158
    X3-hoz nem adtak cipart cd-t?
    Általában Corellekhez adnak clipartos cd-t, könyvet. de lehet, hogy itt a neten is lehet "venni" ilyen cd-t.
  • zsolesz92
    #7157
    nm
  • Crem
    #7156
    priv. ment!

    thx