17220
  • Gomber
    #8279
    NEM ÉRTED!?
    Na szóval azt akarom csinálni hogy megnyitok egy animált GIF-et amit én csináltam a Photo Shop-ban! És azt akarom csinálni hogy a Gifet rá tudjam tenni egy másikk képre!
    Én egy szájat animáltam a photo shop-ban, és vissza akarom tenni ugyan arra a képre ahonna a szájat szettem! És akkor olyan lessz mintha beszélne! Na, és ha ez megvan akkor meg elszeretném menteni!
    előre is thx!!
  • Basic
    #8278
    Na kipróbáltam, működik, és sztem egyszerűbb mint a tutorial.hu-s.
  • dzsuvajoe
    #8277
    Tudna, irjá privit
  • Picinyuszi100
    #8276
    Nem tud nekem valaki segíteni mondjuk msn-en?
    Megtudná nekem csinálni a fotóm,azt hiszem nem nagy észt igényel,csak nekem megy
    Egy fotót kéne szerkezteni,vagyis hajat átszínezni mondjuk szőkértől barnára ill fordítva,tudna nekem valaki segíteni??
    Help
    Köszike
  • Gomber
    #8275
    "És akkor olyan lessz mintha mozogna!" nem mozogna hanem beszélne!
  • Gomber
    #8274
    NEM ÉRTED!?
    Na szóval azt akarom csinálni hogy megnyitok egy animált GIF-et amit én csináltam a Photo Shop-ban! És azt akarom csinálni hogy a Gifet rá tudjam tenni egy másikk képre!
    Én egy szájat animáltam a photo shop-ban, és vissza akarom tenni ugyan arra a képre ahonna a szájat szettem! És akkor olyan lessz mintha mozogna! Na, és ha ez megvan akkor meg elszeretném menteni!
    előre is thx!!
  • Basic
    #8273
    Találtam tutorialt erre a tutorial.hu-n. LINK
  • Basic
    #8272
    Szerintem meglehet úgy csinálni, hogy rajzolsz függőleges csíkokat, majd Filter->Distort->Polar Cordinates, és ott rectangular to polar. Sajnos ezen a gépen nincs ps, nem tudom kipróbálni, majd estefelé megpróbálom, ha nem lesz jó, akkor kitalálok mást.
  • Basic
    #8271
    Filter->Render->Lens Flare
    Vagy régebbi verzióban: Filter->Generate->Lens Flare
  • Shiwo
    #8270
    nekem úgy rémlik, hogy valami vektoros bigyó, de valóban letölthető valahonnan..régebben már volt róla szó
  • hunbasser
    #8269
    :)

    szerintem a háttér is brushsal van megoldva,meg úgy az egész kép a szövegen kívül.
  • Kly9
    #8268
    thx, de nem találom sehol
  • D4nY
    #8267
    Hi! Olyat szeretnék csinálni ami ennek a képnek a háttere.. szóval ien csikok.. sok képen láttam már de nemtom hogykell iet csinálni..
    remélem tudtok segiteni :)

  • VRSDM
    #8266
    filter-lensflare
  • Kly9
    #8265
    Az lenne a kérdésem, hogy fénytörést hogyan tudok berakni egy képbe?
  • zsolesz92
    #8264
    Hát akkor én sem :D
  • Basic
    #8263
    Én se értem
  • hunbasser
    #8262
    szerintem senki nem érti a kérdést :D nekem legalábbis nem tiszta
  • Gomber
    #8261
    #8237
    thx!!
  • ibor90
    #8260
    köszi!
  • Godesz
    #8259
    színprofil srgb, végigpróbáltam minddel de nem lett fehér
    a paintemben még megvan a fehér szín, onnan még nem lopták el.
    Valaki akinek megvan a fehér le tudna írni nekem az edit colors beállításait? hátha az segítene jah és akinek hasonló problémája volt és sikerült megoldania megköszönném h ajelenetkezne nálam!
    előre is köszönöm
    csá all
  • Czdano
    #8258
    Lol mehetne vmi bőrápolós reklámba..ilyen volt ilyen lesz :DD
  • VRSDM
    #8257
    nem mintha engem zavarna hogy ide rakod de van külön Photoshop Munkák topic, ez inkább a segítségkérős téma :] de majd az itteniek elmomondják ha zavarod őket :]
  • robos
    #8256
    Edit\Preferences\Performance - itt tudod beállítani, h melyik partició legyen a scratch disk. Amin a legtöbb szabad hely van az legyen az első és utána a több vinyó....
  • ibor90
    #8255
    nah alakítootam rajta egy kicsit hogy tettszik? Hermione
  • barnie1990
    #8254
    Eléggé kezdő szinten vagyok ps-ben,de mostanában nagyon kedvet kaptam hozzá,azonban mindig kiírja,hogy scratch discs are full,és nem hagy módosítani a layer-t.Nagyon idegesítő,kérek valakit,segítsen!
  • droidika
    #8253
    ...nézd meg a monitorod, színprofilját is...legyen srgb....
  • Met
    #8252
    ROTLF
    ugye ezt nem gondoltad komolyan?

    Godesz, az Edit Color settingsben állítgass
  • zsolesz92
    #8251
    Több embernek is volt ilyen problémája, és asszem a photoshopban a beállításokban kell valamit buherálni.
    Ha nem akkor meg a monitor beállításait nézd át. többet nem tok segíyteni
  • Gomber
    #8250
    szerintem kitörölted valahogy az egész op rendszerből a fehér szint!
    nézd meg a Paint-ban hogy ott van-e fehér! ha nincs akkor kitörőlted!
  • Godesz
    #8249
    Hy all!
    van egy óriási problémám:
    a photoshopomat amikor elindítom, új lapot veszek elő, akkor annak nem fehér a színe,hanem inkább bézs színű! már próbáltam mindent, h fehér legyen, de nem ment:( és még a színpalettában sem találom a fehéret, hanem helyette ezt a bézs színűt!:S
    valakinek volt-e hasonló problémája? és ha igen, tud-e nekem segíteni?
    előre is köszönom a segítségeket!
    bye
  • Gomber
    #8248
    #8237
    köszi!
  • zsolesz92
    #8247
    Vagy ha küzködni szeretnél megfogod a szótárad
  • zsolesz92
    #8246
    Tölts angolt. Köszönjük a részvételt
  • zoltan93
    #8245
    Csá!
    Valaki meg tudja mondani hogy honnan tom letölteni az Adobe Imageready-t magába?
    vagy azt csak a photoshop cs2-vel lehet letölteni?
    elöre is thx
  • tHoMaSmAn
    #8244
    Köszönöm! MEgoldódott... de nem gondoltam, hogy ezzel van a baj, mert az nfo-ban az van, hogy burn/mount or copy to HD és egy smiley... nem gondoltam hogy ez azt jelenti hogy csak akkor megy ha felmásolom a gépre.... és onnan telepítem... viszont serialra nem volt szükség...
  • szbm
    #8243
    Amúgy azt nekem sem sikerül sehogysem felrakni. Ha kiíírom, ha kimásolom a C-re, sehogy. Mindig kéri azt a xart!
  • ProGabe #8242
    már le lett írva itt is,és millió másik helyen:
    tömörítsd ki az iso tartalmát egy könyvtárba!
  • tHoMaSmAn
    #8241
    kép1
    kép2
    bocsi
  • tHoMaSmAn
    #8240
    http://www.kepfeltolto.hu/?img=4nkj
    http://www.kepfeltolto.hu/?img=4nko

    Íme itt van képben is a #8231-ben említett kínom.... most kiírtam cd-re, és úgy is ezt csinálja!! Nagyon bosszant a dolog... az SP2-es hibát hallottam, olvastam, de ilyennel sehol nem találkoztam!