17220
  • szbm
    #8239
    Köszi! És hol találom ezeket a magyarban verzióban? :S
  • Gomber
    #8238
    rámásolom
  • Gomber
    #8237
    megnyitottam Image Ready-ban! Azt hogyan tudom megcsinálni hogy visszategyem a szájához!?? Vagyis azt hogyan tudom megcsinálni hogy ráteszem egy másik képre?
  • Gomber
    #8236
    oké köszi!
  • VRSDM
    #8235
    imageready-be nyisd :D
  • Gomber
    #8234
    Hogyan tudom megnyitni a GIF-et CS2-ben! Vagyis mint gif megtudom nyitni csak hogy mozogjon is!
    előre is köszi!
  • John1987
    #8233
    Elhomályosítani Blur Tool-al, de elég sokat kell rá nyomni, hogy ne lehessen felismerni, de Smudge Toolal is meg léhet oldalni. Ez maszatoló.
  • szbm
    #8232
    Én azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudok arcot kitakarni photoshoppal? Pl elmosni vagy elhomályosítani? CS2 9.0-ás verziom van.
  • tHoMaSmAn
    #8231
    Sziasztok!! Priviben várok olyan segítőkész embert, aki megmondaná mi a kínja a photoshop CS3 Extended-emnek (proper Swamp verzió, daemon 4.10 van, szal ez nem lehet gond) és mikor kezdene installálni, azt írja helyezzem be a lemezt...
  • ProGabe #8230
    beragadt a space :S
  • berlinboy6329
    #8229
    Na,megjavult...
  • ibor90
    #8228
    besértődött. :)
    rakd újra sztem..nem tart sokáig...annyira
    egy maya reinstallnál biztos gyorsabb.
  • berlinboy6329
    #8227
    Vmi kínja van a PS-emnek...

    Semmihez nem nyúltam.dolgozgattam,aztán kilptem,és másdt csináltam.Aztán gondoltam dolgozok tovább.Betöltöm a .psd-met,és egy kezecske fogad(tudjátok,amivel lehet húzogni a képet,h nagyítva van).Ó nem baj,de észrevettem,h nem az van kijelölve.Akármire állíítottam,mindig a kéz volt ott.Mi bja lett hirtelen?
  • PeeTeR
    #8226
    talan az 5. kicsit erosebb vagy elesebb szinekkel a borfeluleten

    P.T.S. DVD -k nekem is megvannak :D csak meg nem kezdtem el gorcsolni veluk, viszont nagyon szep es okos dolgok vannak benne.
  • artschi
    #8225
    5., bár a szája fura egy picit.
  • ibor90
    #8224
    Sziasztok!
    Kb 1,5 éve kezdtem el a Photoshop-ot (Maya-val eggyütt).
    és kellene egy kis segítség.
    Szval szereztem egy olyan tutorial csomagot hogy "Photoshop Top Secrets". Összesen 50 db tutorial van benne, és kb olyan színvonalú mint a Digital tutorsosok, szval tökéletes. Ez úgy kb haladóknak van, vannak benne elég extra dolgok. 5 DVD-s még a 2. nál járok szval még lesz fejlődés.
    Nem lemásolom amiket csinál hanem csak a technikákat lesem el tőle.

    Szval kedvem támadt egy kicsit retusálni. de most elakadtam, vagyis nem tudok dönteni hogy melyik változattal folytassam tovább a dolgot.
    Szval itt van 5 kép szerintetek melyik a jobb?
    Első, Második, Harmadik, Negyedik, Ötödik

    A modell a kis Hermione, azaz Emma Watson. ;)
  • artschi
    #8223
    automatikus képméretezés
  • hunbasser
    #8222
    az irfanview is tud ilyet,és az kisebb is és ingyenes is.
  • Gomber
    #8221
    vagyis angol bill.el
  • Gomber
    #8220
    Hellosztok!
    Bocsi, de ténleg a billentyűzet a szar! Amikor a rendszergazdába vagyok így ír a billentyűzet ezért kellet egy másik fiókot létrehozni!
    Azt nem tudtam hogy angolul írtam!
  • PeeTeR
    #8219
    Easy Image Resizer v1.1
    nagyon jo es egyszeru kis program.
  • Basic
    #8218
    Megnyitsz egy képet, és feljátszod action-be a képméretezést. Utána File->Automatize->Batch. Itt meg lehet adni a forrás és a célkönyvtárat, és hogy melyik akciót hajtsa végre a képeken. Ha valami nem világos kérdezz nyugodtan.

    De asszem hogy pl. az acdsee is tud ilyesmit, de azt nem tudom milyen, sose próbáltam.
  • slylecz
    #8217
    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogy valaki tud-e nekem ötletet adni abban, hogy hogyan tudnék kb.: 400 képet átméretezni egyszerre, vagy legalábbis ne kelljen beállítani egyenként?

    A válaszokat előre köszönöm!
  • Picar77
    #8216
    akkor meg mit kötözködsz velem ? :DDD
  • modellmaker
    #8215
    .. :D
  • hunbasser
    #8214
    dehogy küldeném :D de hát mi mi vagyunk,ő meg ő...
  • modellmaker
    #8213
    Az ok, de így akkor sem küldöm el az üzimet, mert látom rajta hogy alig lehet elolvasni... De kövezzetek meg, ha ti zokszó nélkül elkülditek.
  • Picar77
    #8212
    akkor nem szóltam :D
    sry
  • hunbasser
    #8211
    most átváltottam angolra a billentyűzetet,és tényleg ugyanezt írtam én is :D

    szóval ezt írta: "oké,köszi! megpróbálom ezt amit mondtál!"

    valószínüleg átváltotta véletlenül az angol billentyűzetre(egy billentyűkombinációval át lehet váltani,csak most így hirtelen nem ugrik be,hogy mivel)
  • hunbasser
    #8210
    nem hinném,hogy direkt írta így,már csak az y miatt sem (ugya az angol billentyűzetnél fel van cserélve a z és az y)
  • Picar77
    #8209
    direkt irsz ilyen hülyén ? nem vicces -.-
  • Gomber
    #8208
    ok;, k0syi$ megpr=b'lom eyt amit mondt'l$
  • PeeTeR
    #8207
    na ezt megprobalom, koszi szepen :)
  • hunbasser
    #8206
    a nyelv rétege a száj rétegek alatt legyen,és a szájas rétegeknél meg a szájon kívül minden átlátszó legyen
  • Gomber
    #8205
    Így jó lessz! Azt még hogyan tudom megcsinálni hogy,őőőőő anyelve ne látszodjon ki, hanem benn van a száján bellűl!??
  • Basic
    #8204
    Lehet, hogy meg lehet csinálni egyszerűbben is, de most hirtelem így tudnám megoldani:
    Csinálok egy patternt a szaggatott vonalhoz, azzal kitöltök új képet, ami olyan vékony, mint a pattern, aztán ezt átmásolom a keretezendő képre 4-szer (alulra, felülre) 2-t elfordítok 90 fokban (ezek mennek jobbra és balra. Ezután már csak a szürke keretet kell megcsinálni. Ezt lehet pl. úgy, hogy szürkére teszed a background colort, majd image->canvas size, és pár pixellel megnöveled a magasságot, meg a szélességet
  • jefferson83
    #8203
    Stiasztok!

    Miért van az, ha PS-ben beállítok valamit (pl új lapot hozok létre) 12 x 12 cm-re, az annál kisebb lesz 100%-os nézetben? Valaki meg tudja ezt nekem magyarázni?
  • Gomber
    #8202
    köszi szépen!
  • PeeTeR
    #8201
    valaki tudna nekem segiteni hogyan tudok ilyen vagy ehhez hasonlo (mas mintaju) 'keretet' varazsolni egy kepre?

    sample
  • hunbasser
    #8200
    fogod a mágneses lasszót,a száj felső részét kijelölöd,ctrl+x új rétegbe pedig beilleszted(nem is kell hozzá új réteget létrehozni,mert ctrl+v-vel alapból új rétegbe rakja.aztán a száj mindkettő részénél csinálsz egy olyat,hogy kijelölés betöltése,először mondjuk ezt megcsinálod a száj felső részével,és akkor hajlítgatod.ugyanezt megcsinálod az alsó részével is,és vhonnan egy másik képből bevágsz egy nyelvet is