17220
  • Bercy #9519
    Itt a CS3 (CS4em nincs, nem is tudtam, hogy létezik)
  • Benny04
    #9518
    A CS3, meg a CS4 hol van? :)
  • Knife
    #9517
    Heló Mindenki!
    Tudna valaki segíteni mitől lehet, hogy Photoshop CS2 9.0 -ban nem látok kék színt, se pipetta, se kép nem jelenít meg kék színeket. ImageReadyben jó, így nem hiszem, hogy központi baj.
    Előre is köszi a segítséget!
  • otrosinka
    #9516
  • DöflingR
    #9515
  • modellmaker
    #9514
    heh, emlékszem, alig kartam CS-ről CS-re váltani. :) Aztán a hármas meg csak úgy hasít már. (H) :D
  • ProGabe #9513
    egy kis érdekesség,vagy inkább legyen simán ps antológia...



  • Atika :o)
    #9512
  • SrAta
    #9511
    aha persze máraki nem "megvette"XD
  • Atika :o)
    #9510
    Tudod ezert a progiert fizetni kell, de ingyen letoltheto 30 napos trial verzio mi is azt hasznaljuk
  • sztyui2
    #9509
    LOL!
    Na ez már súlyos:D:D:D
  • RIZLA
    #9508
    lol

    Annyit kérek, hogy a sulyosan értelmi fogyatékosok kiméljenek.........
  • Grove4
    #9507
    Meg úgylátom itt nem is ingyenes.
  • Grove4
    #9506
    és itt melyik a jó verzió,amelyiket ti ajálnjátok?
  • Grove4
    #9505
    THX
  • JAG1
    #9504
    Innen.
  • Grove4
    #9503
    Honnan tudok letölteni rendes teljes és új verziójú Photoshopot?Kérlek segítsetek,előre is köszi.
  • JAG1
    #9502
    space-t lenyomva tartod és oda húzod a képet, ahová akarod.
  • JAG1
    #9501
    A Filter - Liquify nem jó?
  • SrAta
    #9500
    ok kössz
  • NessieGraf
    #9499
    Kb sehogy. Esetleg felvághatod a képet.
  • SrAta
    #9498
    szaisztok !
    Az lenne a kérdésem h tudjátok van az Edit/Transform/Warp
    nah az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet azt megcsinálni, hogy a warpnál a négyzetrács több négyzetből álljon, hogy pontosabban, kisebb részeket is tudjak torzítani
    Photoshop CS3am van
    Kössz
    üdv SrAta
  • Benny04
    #9497
    de nem volt hozzá tört .exe, csak serial. :|
  • Crem
    #9496
    Nem tudom!:)
    De elméleti síkon,ha újra bemásolod a tört .exe-t akkor lehet,hogy megint jó lesz.

    Ui: Ha sikerül, írd már meg.
  • NessieGraf
    #9495
    Esetleg attól, aki csinálta, priviben. Vagy olvass vissza a PS Munkákban. Ne kérdezz a topikban erről senkit, mert nem venném s lelkemre, hogy ennyi fiatal sorra ugrál ki az ablakon.
  • Benny04
    #9494
    és akkor már nem segít rajta semmi, muszáj újra raknom? :|
  • Crem
    #9493
    Mert gondolom update-t a program,és rájött,hogy nem eredeti...
  • sztyui2
    #9492
    Lenne egy kérdésem: Illustratorban mér nem tudom használni a Live colort?
    Kijelölölm az objectet(vagyis rákattintok a legfelső eszközzel, és aztán rámegyek a live color-ra és hiába húzogatom, és hiába okézok, nem történik semmi. Pedig kéne, hogy történjen. MI lehet a gond?
  • kr1szmester
    #9491
    Jah és még egy kérdés :) Ezen a képen vannak ilyen színes csíkok, és körülöttük meg a színfoltjuk (mintha világítana egy neoncső például és van maga a cső, és adja a fényt, és az is látszódik maga körül, de halványabban) jobban nem tudom elmagyarázni, olyat hogy lehet csinálni? :D Bocsi, az ilyen kérdésekért, de még nem vagyok nagyon pro xD Hát elég kezdő vagyok, tudok pár dolgot, de rengeteg van amit nem :)
  • kr1szmester
    #9490
    Az lenne a kérdésem, hogy azt hogy/hol lehet megcsinálni a Photoshop-al (nekem CS3 van), amilyen ITT a kép szélén lévő úriember. Szóval, mondjuk a bal oldali karakter ilye vöröses lett, és vannak rajta ilyen kis pontok. Ha érti valaki amit mondok az kérem szóljon :D
  • oO VinyuS Oo
    #9489
    Megkeresed hova telepítettd a PS-t azon belül megkeresed a preset mappát azon belül pedig belerakod a brushes mappába a fájlokat.
    Vagy ha rámész az ecsetválasztóra PS-ben akkor lesz egy kis jobbra mutató nyil és itt a meüben a load vagy replace brushes opciót választva előkeresed az ecsetfájlt amit használni akarsz.
  • gyurkahurka
    #9488
    nekem olyan kérdésem van hogy a letöltött ecseteket hogy tudom telepíteni a photoshopba???
  • Benny04
    #9487
    up
  • NessieGraf
    #9486
    Kicsit húzd kijjebb az eszközt, mint a kép. De: nem működik, ha a kép széle nem látható.
  • Molnibalage
    #9485
    Kösz skacok. A layer összeolvasztást azért sikerült megtalálnom. A képernyő alján is mnidig kiírj, hogy tartsam nyomva ezt vagy azt a gomnot, de eddig nem jöttem rá, hogy mit is kellett volna.

    Még egy kérdésem lenne. Amikor használom a lasszó kijelölő eszközt akkor nem hajlandó a képernyő az összes irányba scrollozni mikor a képernyő szélére viszem? Ez valami bug? Hogyan lehet scrollozni mikor éppen használok valami eszközt?
  • oO VinyuS Oo
    #9484
    Miközben vonalat akarsz húzni ecsettel vagy ceruzával nyomd le a shif-et és láss csodát egyenes lesz :D
  • modellmaker
    #9483
    Ha a vonal eszközzel meghúzod a vonalat, utána jobb klikk a rétegen, rasterize layer, magyarul nem tom hogy van vmi raszterizálás félét keress :D

    vagy ecsettel, ceruzával, megadod a kezdőpontot, vagyis egyszer kattintasz az adott helyen, lenyomod a shiftet majd ahol a végét akaord újabb klikk és egyenes vonalat húz. ezt érdemes segédvonal melett végezni.
  • artschi
    #9482
    merge layer opcióval, összekapcsolod azokat, amiket egybe akarsz olvasztani, aztán layer/merge layer vagy Ctrl+E.
  • Molnibalage
    #9481
    Még az is meg szertném kérdezni, hogy hogyan lehetne elérni, hogy mindent amit beillesztek ne külön layerre rakja a progi. Hogyan lehet layereket összevonni? Lehet?
  • Molnibalage
    #9480
    Árulja már el valaki, hogy hogy lehet ezzel a nyüves programmel egyenes vonalat húzni de úgy, hogy ne alaknak kezelje őket. Sajnos csak magyar PS 7-em van angolul fingom nincs ez micsoda. A vonal eszközt használtam ehhez.