17220
  • modellmaker
    #10279
    Illetve Illustartorban a Selection tool-al megy.
  • modellmaker
    #10278
    Oké megvan. :)

    Ps-ben úgy van, hogy Pen toolal a Ctrl-t lenyomva lehet egy anchor pontot áthelyezni. Illustratorban így az egész path-t lehet mozgatni, de ha lenyomom a Ctrl-t, dupla klikk egy anchorra ami át akarok helyezni és máris csak azt mozgatja.
  • modellmaker
    #10277
    Tudom, hogy nem PS, de nincs rendes Illustrator topik...

    Hogy lehet egy path-ban egy anchor pontot áthelyezni?
  • theone91
    #10276
    Kiegészítések. De minek töltöd, hogyha nem tudod mi az?
  • zagar
    #10275
    Lehet hülye kérdést fogok feltenni, de még az elején vagyok a photoshop-nak. Mi az a plugin? Most töltök egy plugin packet de nem tudom mire jó illetve, hogy mi az? Vagy hova kell betölteni stb...
  • NessieGraf
    #10274
    Azért ha engem kérdesz, nem tennék sportbannerre virágos brusht, még akkor se, ha nő a sportoló.
  • faláb
    #10273
    Kösz.
  • JAG1
    #10272
    ugyan ott pl...
  • faláb
    #10271
    Ilyen speciális brushokat hol találhatok még? Mert többfélét is láttam már.
  • JAG1
    #10270
    Virág Brushokkal...
  • faláb
    #10269
    Nem sikerült az előbb berakni a képet, itt van inkább a link.
  • faláb
    #10268
    Hello!
    Ilyen mintákat, mint pl ezen a sigen a virágok hogy lehet csinálni?
  • NessieGraf
    #10267
    Például remek ötlet: Mikor elkezdesz egy sorozatból rendbe tenni egy fotót (mert valszeg hasonló a beállítás), vedd fel ott, amit csinálsz. A többire már csak le kell futtatnod.

    Ha arra kell ötlet, mivel lehet egy fotót rendbe tenni, linkelj be egyet, majd próbálunk segíteni.
  • hooman
    #10266
    Sziasztok photoshop bolondok. Tudtok olyan oldalakat ahonnan action-okat tudnák letölteni a photoshop-hoz? Már találtam párat, de szívesen várom minden lehetséges uj oldal linkjét. Legfőképpen fotó átdolgozásra kellenének.Előre is köszi nektek előre is.
  • Met
    #10265
    ott osztogatja a szórólapot a mozgólépcsőnél, nem látjátok?
  • theone91
    #10264
    Csak bebuktad ezt a spamet...


  • JAG1
    #10263
    :-)
    Brush az egész, ami meg nem az, az meg szar...
  • Kovács legény
    #10262
    ő szőtte a hálót
  • NessieGraf
    #10261
    Még gyakorold a linkírást! Amúgy a cégnél dolgozol, vagy csak a grafika, vagy a védőháló kivitelezéshez is van közöd?
  • voyager84
    #10260
    photoshop kép na így már ráis lehet kattintani ! további munkáim a http://djvoyi.extra.hu/referenciamunkak nál találhatóak. szívesen fogadok bármiféle kritikát,akár pozitívat,akár negatívat is!
  • voyager84
    #10259
    http://cellc.atw.hu/
  • voyager84
    #10258
    szeretném közzé tenni a munkámat amit csináltam,ha gondoljátok nézzétek meg. ;)
  • xxxpaulxxx
    #10257
    Köszi a választ!:)
  • kbencee
    #10256
    mind1 azért köszi, már tiszta ideg vagyok x)
  • modellmaker
    #10255
    Akkor passzolom.
  • D4nY
    #10254
    hi.. újból raknám a ps-t mert pluginok nem látják és így nem települnek de mikor raknám újra azt írja helyezzem be a PS CS3 lemezet :|
  • kbencee
    #10253
    ez a trial verzió lenne és fent van a gépen a telepítő
  • modellmaker
    #10252
    Másold ki a cd tartalmát az Asztalra, próbáld meg úgy. Ha nem megy, akkor vegyél egy másikat.
  • kbencee
    #10251
    Sziasztok, kéne egy kis help;
    nem telepíti fel a pst, mindig ezt írja ki:

    van vmi ötletetek?
  • rooney8
    #10250
    De jó, nem is tudtam, hogy ha az alt-ot nyomva tartom, akkor átvát subtract módra :) Köszi :D

    Am ezekre az ikonokra gondoltam...
  • NessieGraf
    #10249
    Azért elég jól meg lehet fejteni. Kevesen dolgoznak erre a magyarral, többféle okból. Én spec a képméretek miatt. Mert számomra fontos, mekkora. A PS pixelből csinál pontot, abból inchet, abból centimétert. Mindegyik esetben tört a váltószám. (Hogy mennyit forog a sírjában a nyomdász, aki ezt megalapozta, arról ne beszéljünk.)

    Ha ugyanazt a képet a magyarral nyitom meg eltér a méret, mert a magyarításnál valahogy a kerekítés se ugyanaz.

    Megint másik: a hozzám hasonlóan elég rég számítógép közelben élők úgy tapasztalták, minden program megbízhatóbban működik az eredeti nyelven. Azt a néhány szót, kifejezést ami egy programban van, csak meg lehet fejteni/szokni.
  • Voldi
    #10248
    Megoldottam, de igazából nem értettem miről beszél, milyen 4. ikonról, pláne nekem nem angol a Photoshop. De egyszerűben úgy mondhattad volna el, hogy válasszam ki az ovális kijelöléssel, amit ki akarok jelölni, aztán válasszam a téglalapot, és az Alt lenyomása mellett válasszam ki azt a részt, amit le akarok vágni.
  • rooney8
    #10247
    Csinálsz egy kijelölést az Eliptical Marquee Tool-al. Átváltassz a Rectangular Marquee Tool éS a bal felső sarokban a 4. ikon (Subtract from selection) ÉS azzal levágod a kijelölésből azt a részt ami nem kell...
  • modellmaker
    #10246
    Ez meg Pen Tool-os leírás. Alap dolgokat ír le Pen Tool-al kapcsolatban, hogyan kell használni. (Angol nyelvű.)
  • modellmaker
    #10245
    Pen tool-al pedig elég egyszerű megoldani, csak rá kell jönni hogy érdemes használni.

    de van itt egy leírás a különböző alap kijelölő eszközökről.
  • modellmaker
    #10244
    nem ;)
  • Öcsyí
    #10243
    Sziasztok!!Nem tudjátok a Photoshop Cs3-om aktiváló kódját?Előre is köszí
  • Voldi
    #10242
    Köszönöm az előző választ.

    Arra valami ötlet, hogy hogyan lehet megoldani, hogy egy képet ívesen szeretnék kivágni a háttérből? Tehát az alja legyen sík, de a teteje ívelt. Tehát egy félkör alakzat kivágása érdekelne. A Pennel egy kissé torz sajnos.
  • JAG1
    #10241
    Kattintasz húzod a görbét, majd mikor a következőt húznád, az ALT gombot nyomva tartva kattints az előző pont közepére.
  • xxxpaulxxx
    #10240
    Hello! az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom azt megoldani, hogy amikor pen tool-al ki akarok jelölni valamit és húzok vele egy görbét... olyankor a görbe végétől folytatni tudjam egyenessel és ne onnan hajlítsa rá a pontra, amerre álltak a "szárai" a szögnek?