17220
  • urbijoe
    #10319
    http://www.postimage.org/image.php?v=Pq9TVw9
  • urbijoe
    #10318
    nekem ez a menü mért nincs benne a photoshop cs4-ben?

  • X TEA C
    #10317
    70% ig igaz kinyomja a memoriat a 8 GB-bol
  • X TEA C
    #10316
    es akkor nem tudja a 64 bit-et??? mid ha arrol lett volna szo.. nem?
  • ProGabe #10315
    pedig ott van
  • modellmaker
    #10314
    Nem hiszem. Középen felül van a kereső, szépen megkeresed.
  • ProGabe #10313
    ahogy üres dokumentumba szöveget...

    kijelölöd a képet, vagy képrészletet é beilleszted. tehát megnyitod PS-ben, ha az egész kell ctrl+a, ahova másolni akarod ctrl+v

    és van még 2 másik mód is, gondolom ez most elég lesz :)
  • RoyalPredator
    #10312
    Installshield cucc lehet.
    Most megpróbálom.

    Amúgy a logoműhely - az amit nemtalálok.
  • urbijoe
    #10311
    na de simán egy üres rétegre hogy tudok képet rakni?
  • modellmaker
    #10310
    Ha a vágólapról illeszted be a képet, akkor az új rétegen nyílik meg. De sztem csak ha simán behúzod akkor is.
  • urbijoe
    #10309
    hogy tudok egy megnyitott képre uj layer-ként egy másikat rátenni?
    mert ha uj layer-t nyitok akkor egy üres lesz és abba szeretnék képet illeszzteni
    (elég láma vagyok ehhez)
  • modellmaker
    #10308
    Illetve alaplai driverek, vidkari driver esetleg bekavarhat, ezt érdemes lecsekkolni. Ha nem az akkor jöhet az installshield probléma.
  • modellmaker
    #10307
    Hát ez az, hogy itt fingom nincs mire lehetne drivert frissíteni.

    Keresőt nem találod?
  • RoyalPredator
    #10306
    Mien Driver frissítés? Meik eszközre?

    + Belinkelnéd azt az eldugott Logomühely fórumot?

    Köszönöm.
  • modellmaker
    #10305
    Illetve még simán hibás lehet a fájl is.
  • modellmaker
    #10304
    1. Ez elég általános hibakód, volt akinél vmi HW cucca nem ment fel, de driver frissítés megoldotta. Vagy InstallShield frissítése. Jobbat nem tudok.

    2. logoműhely
  • modellmaker
    #10303
    Rányomsz a Brush eszközre, kiválasztod azt az ecsetet amelyiket akarod, majd megnyitod a "Brushes" ablakot (F5 vagy Window/Brushes). A megjelenő ablakban a "Brush Tip Shape" részre kattintva az adott ecset tulajdonságai jelennek meg. Itt lehet tükrözni is X és/vagy Y tengely mentén.

    Magyarul nem tom hogy vannak ezek a dolgok, ügyes vagy megtalálod. Meg van angol-magyar PS szótár, azt is segít megtalálni a Google.
  • RoyalPredator
    #10302
    H E L P M E . . .
  • ogleee
    #10301
    Sziasztok.Tegnap már kérdeztem de a választ sajnos nem értettem.Magyar cs3 van,és nem jövök rá hogyan lehet az ecsetet megforditani függöleges vagy vizszintes tükrözéssel.Ha eggyáltalán lehetséges.Elöre is köszi a választ.
  • NessieGraf
    #10300
    Akkor neked érdekes PS-ed van. Mert amikor váltottam nem változott semmi, csak másképp hívták.
  • Ic3 m4n
    #10299
    hat a menuk nem ugyanott vannak ez a legfobb problema
  • rooney8
    #10298
    Meg van ps szótár is... Gugli a barátod :)
  • NessieGraf
    #10297
    Szerintem ha megnézed bármelyik, bármilyen nyelvű tutort, a menüpontok ugyanott vannak, a beállításokra vonatkozó ablakok megjelenése is azonos, függetlenül a nyelvtől. Ráadásul bárminek a másolatán dolgozol az eredetije mindig megmarad.

    Mindezeken felül: esetleg önállóan kitalálni, mit szeretnél, belenézegetni, hol mit csinál a program (igen, a kis fülek mögött is van csomó minden), többre vezethet, mint tutorral kezdeni. Azok a később hasznosak.
  • Ic3 m4n
    #10296
    haj.
    nekem magyarPS hez kene tutorial ha valaki tud help me pls;)
  • ogleee
    #10295
    Bocsi a tudatlanságomért de nekem a magyar CS3 van és igy nem igazán értem a választ.Mi az hogy új layer-re fess ???
  • modellmaker
    #10294
    Mert még nem RTM, azért. Csak Béta. Majd ha RTM lesz, lesz belőle Trial is.
  • RoyalPredator
    #10293
    Új layer-re fess, és ott kedvedre torzíthatod.
  • RoyalPredator
    #10292
    Üdv midnenkinek.
    Két kéréssel fordulok hozzátok:

    1: Nemtudom telepíteni a PhotoShop CS2-t, bár már ezelőtt fentvolt a gépen.
    "Hiba száma: 0x80040303 - Description: A Telepítés megszakad"

    2: Meik fórumban tudnak nekem tervezni Avatárt SG Fórumhoz? (MivelPhotoshopom halott)
  • ogleee
    #10291
    Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy tudtok e arra valami megoldást hogy az ecsetet hogyan tudnám megforditani.Vizszintes vagy függöleges tükrözéssel.
  • SrAta
    #10290
    MIKOR LESZ ÉLETKÉPES (EZALATT A BOLTBAN ELADHATÓ VERZIÓJÚ) PHOTOSHOP CS4 FENN A NETEN MERT BÉTA AZ VAN DE MÉG TRIAL SINCS
    EZ MIÉRT VAN H NINCS FENN TRIAL
    PEDIG 1 PRÓBÁT MEGÉRNE:D
  • robos
    #10289
    Reméljük elég sűrűn fog frissülni ez az oldal...
  • ProGabe #10288
    gyorstalpaló a CS4 újdonságairól

    mármint kis videók, magyarul! tulajdonképpen ezért jött létre az egész oldal
  • rooney8
    #10287
    oké
  • ba32107
    #10286
    Köszi, de éppen most vesztette aktualitását a dolog :)
  • ProGabe #10285
    hát ez...hát ez, ez óriási! :)

    Adjustments panel - amikor olvastam, nem gondoltam hogy ennyire használható(nak tűnik), a beépített kuler sem semmi, mint ahogy az sem, ahogy a pixeleket kiemeli extrém nagyításoknál.

    a hab a tortán, vagyis az intelligens képméretezés egyébként (ha jól emlékszem) egy izraeli cég terméke, gondolom - nagyon helyesen - bekebelezte őket az Adobe
  • rooney8
    #10284
    Rakd be ide, aztán valaki megcsinálja... (pl én :D)
  • ba32107
    #10283
    Üdv
    Lenne egy kis melóm számotokra. Semmi az egész, aki kicsit is ért a ps-hoz annak körülbelül 30 másodperc lehet, csakhogy én semmit nem értek hozzá. Akinek lenne kedve, küldhetne nekem egy pm-et, és elküldeném a fotót amin retusálni kéne egy picit. Előre is köszi
  • robos
    #10282
    PS CS4 teszt, újdonságok...
  • ProGabe #10281
    megjelent a CS4
  • NessieGraf
    #10280
    Köszi az infót!