17220
  • NessieGraf
    #10599
    Egyszer nekem csinált ilyen tmp szörnyeket a PS újratelepítés nélkül is. De mint mindig a macska volt a bűnös. :D

    A lényeg az: nem elég a win oldalt beállítani, a PS oldalon is el kell végezni beállításokat, ami szinkronban van az elképzeléseddel, mert az újratelepítés miatt elfelejt dolgokat az első belépéskor. Ha beállítod, kilép, visszalép, ellenőriz, az a biztos.
  • 5c0rp330n
    #10598
    kérdés: gpu-t ha bekapcsolom, miért lesz láthatóan lassabb az egész dolog, mint nélküle? mintha lett volna másnak is ilyen és lett volna rá valami megoldás egy másik topicban, ami azóta törölve lett. 7600gt a vidkarim.
  • Qupak
    #10597
    Hello.
    Valaki tudja hogy a CS3 hol tárolja a nyelvi fájlokat?
  • Rettenthető
    #10596
    Hi!


    Próbáltam már ezt a kérdést az xp-s topicban is, de elég passzívak ott a népek, másrészt a Photoshop CS3 is erősen érintett az ügyben:

    A napokban újraraktam a többfelhasználós XP-m, ami nem várt mellékhatásokkal járt.

    Adva van az R. felhasználó, aki korábban korlátozott szintű felhasználó volt, kivétel volt ez alól a Photoshop könyvtár, és az azzal létrehozott fájlok.
    Az előző rendszer azt mondta Mihály és az format áldozata lett, azonban a PS-sel alkotott könyvtárak természetesen megmaradtak, csakhogy hiába ugyanaz a neve a felhasználónak az új rendszeren, az ott létrehozott fájlokat nem tudta módosítani.
    Ennek örömére az új rendszeren az R. felhasználó tulajdonába vettem (a régi mintájára) mind a PS, mind a 'Munkák' könyvtárat, és mi az eredmény?
    A PS részlegesen működik és mindenhova *.tmp kiterjesztésű szemetet szór (D és E partíciók gyökerébe, érdekes a C-re nem).
    A részleges működés alatt értem azt, hogy semelyik Filter effektet nem hajlandó végrehajtani (kivétel a Blur, és bármely Filter, minden egyes futtatása után egy 2x0 MB és 1x50 MB-s temp fájlt kreál, amik kilépés után is megmaradnak).

    Már újratelepítettem a PS-t, de semmit nem változtatott a helyzeten.

    Mi lehet a megoldás?
  • NessieGraf
    #10595
    Csatlakozom. Ma már megkezdték a kérdezősködést: új totyikot nyitottunk a PS4 hibaüzeneteknek?
  • JAG1
    #10594
    Te Shedó!
    Csinyájjad' má' vissza a topik nevet lécce...
  • Kovács legény
    #10593
    hitetlen kutya:D
  • JAG1
    #10592
    Kétlem, hogy nagyüzemben gyártaná a szórólapot...
  • NessieGraf
    #10591
    Van program, amivel meg lehet csinálni a betűket ékezetesre. Azoknak a betűtípusoknak a harmada nem volt magyar ékezetes, amiket feltettem a Filepostára. A legjobbat Font Creatornak hívják. Van ingyenes, 1 hónapos demója.

    Amióta dolgoztam vele tudom, a büdös életben nem fogok saját betűtípust csinálni. Nem a kezelés bonyolult, hanem iszony sok részletet meg kell adni, hogy a win, meg a mac, meg a szövegszerkesztők, meg a PS egyformán kezelje.
  • Kovács legény
    #10590
    jah csak javíts ki így 3000 karaktert:D
  • JAG1
    #10589
    Amit letöltesz, azt bemásolod a betűtípusokhoz.
    Vezérlőpult - betűtípusok.
    Aztán PS-ben már használhatod is.
    "É"-t meg úgy tudsz csinálni, hogy kézzel húzol egy vonalat az "E" fölé...

  • SrAta
    #10588
    köszi
  • Met
    #10587
    ehhez font szerkesztő progi kell, google font editor...
  • SrAta
    #10586
    azt h van E betű és csinálok belőle PS ben É-t és amikor lenyomom az é gombot akk az jöjjön ki:d
    nah szal elerakni a gyári fontba az é betűt is mert az nincs meg az összes ékezeteset megcsinálnám kicsibe és nagyba
    nah ezt hogykell?:D
  • Met
    #10585
    tulajdonképpen mit is szeretnél?
  • SrAta
    #10584
    nagyon kössz:D
    és a meg psolt betűket hogytom beletenni egy fontba??
  • JAG1
    #10583
    Mondjuk ez?

    Link..
  • Blasta
    #10582
    Nagyon szépen köszönöm az infót!
  • macleody
    #10581
    Keress olyat , hogy Tidyshows 780 font collection.
  • Jagumo
    #10580
    tudom, énis erre gondoltam, majd ha másik géphez odaférek megpróbálom :D
  • SrAta
    #10579
    sziasztok

    valami ilyesmi féle koszos betűt mint amivel itt van írva talán legjobban a fehér betűkön látszik
    nem ismeritek ezt a betűtípust vagy hasonlót?
    kössz
    SrAta
  • modellmaker
    #10578
    Kikerült belőle. A Bridge-ben van Output > Web Gallery címen. Vagy az Adobe oldaláról le lehet tölteni pluginként.
  • Blasta
    #10577
    Hi!

    Esetleg vki megtalálta a CS4-ben az eddig Automate - Web gallery opciót?
    Én nem lelem sehol.
  • modellmaker
    #10576
    a Clouds után van rajta vmi szín,utána meg Filter->Render->Lightning effetcs... Itt már be lehet állítani, hogy spot, vagy omni, vagy nyílt, vagy stb legyen. Erősen testre szabható :)
  • Jagumo
    #10575
    amit látok hogy a háttérben van Clouds effekt :D
  • Jagumo
    #10574
    Ezt az effektet hogylehet megcsinálni?
  • macleody
    #10573
    PÜ.
  • Doomista
    #10572
    hiba

    üdv !
    ma raktam fel az adobe photoshop cs4-t immár 3x.mivel ez a hiba jön elö mikor elinditom...amint már mondtam 3x ujraraktam,még revo uninstallerrel is full leszedtem,regisztriböl is kiszedtem,minden,de mindig ezzel a hibával dob le a székemröl...ötlet ? ha nincs is ötlet,valaki akinek megy a CS4,átküldhetné ezt a dll fájlt,hátha ugy menne....+ba az adobe exe fájlt is fogadnám...help me ! thx.
  • Bercy #10571
    Ez félelmetes amit az adobe művel...
    Tud valaki linket a PS CS4 Extended TRIAL verzióhóz Mac-re?
    Nem crackelt kell csak a sima trial
  • Kovács legény
    #10570
    Dedede akroooooom!:)
  • JAG1
    #10569
    Az igen, csak már nem elérhető. :-)
    Ez a legbosszantóbb, hogy "warázsolnom" kell, ha ki szeretném próbálni.
  • modellmaker
    #10568
    ja úgy jó. mert a trial az még rendes extended.. :)
  • JAG1
    #10567
    Az összes torrent, meg a rapidos linkek 90%-a nem extended verzsün volt, hanem sima CS4.
  • modellmaker
    #10566
    Ez a topic mi a rákért lett átnevezve? Semmi értelme...

    Jag.: "Az emberek nem is vették észre, hogy átbakták őket és nem is extended verzsünt használnak..."

    ezt fejtsd ki plz.
  • SrAta
    #10565
    az elements 6nál már kitaláltak valami újat mert arra a jóistenér se találtam crackot meg serialt pedig mindentre szoktam max 5 perc alatt:D
  • JAG1
    #10564
    Már megvan, de nem volt egyszerű.
    Az emberek nem is vették észre, hogy átbakták őket és nem is extended verzsünt használnak...

    Zolo: Ez ilyen, ők is tudják, de azt sem várhatják el, hogy egy cirka 2000 dolcsis szoftvert kipróbálás nélkül megvegyen valaki is.
  • Hecker007
    #10563
    aki még nem találta meg az extended verziót az keresse tovább mert már azis beszerezhető szürke verzióban, igaz én maradok asszem a cs3-nál a 3d fjúcsörök annyira nem érdekelnek benne
  • zolo
    #10562
    Csatlakozom az előző emberekhez, ez "A Photoshop" topik, mindentbele, ömlesztve , tiltakozom az új cím ellen :DD

    Jag: Nyilván nem most jöttek a falvédőről, a sok user mind a trial verziókból csinált "eredetit", én a helyükben kitalálnék egy új védelmet izibe...
  • Met
    #10561
    nem kellene mindenbe belepiszkálnod
  • Benny04
    #10560
    :o