17220
  • JAG1
    #10559
    Nem? Hát akkor nem viszem magammal holnap melóba...
  • SrAta
    #10558
    Ez övön aluli voltXDXD
  • Kovács legény
    #10557
    te meg nem tudod letölteni a CS4et
  • JAG1
    #10556
    Pföjjj CS2-es koccog.
  • Kovács legény
    #10555
    de én cs2-t használok ,nem írhatok ide többet?
  • zsolesz92
    #10554
    akkor nyitok csá3at 2-t meg cs-t is :D
  • zsolesz92
    #10553
    ez most mér lett cs4 topik???
  • JAG1
    #10552
    Ez nem jó így koma. :-)
  • fery02
    #10551
    Nem mindenki ezt használja még, szóval lehetett volna hagyni simán csak "Photoshop"-nak. De nem szólok bele na, nekem végülis mind1. :)
  • SHADOWEYES7
    #10550
    A főcímen változtattam kicsit mivel az újab verzió megjelent.
  • JAG1
    #10549
    Én sem értem...(és még engem nézett mindenki hülyének)
    Komolyan kezdem azt hinni, hogy nincs is Extended verzió...
    Vagy valami ultra nagy gebasz van benne, ami miatt inkább ki sem adják..
    A sima CS4 leszedhető humbukosan, tehát nem hivatalosan, de abban meg nincsenek az igazi nagy ficsőrök. 3D, tartalomhoz igazodó átméretezés...

    Ez egy vicc, komolyan mondom.
  • Bercy #10548
    Mondjuk ezt rohadtul nem értem, hogy az adobe-nak nem érdeke, hogy a trial változatokat kitegye? Mi ez az ámokfutás a CS4-el?
  • imp99
    #10547
    igen azt láttam és köszönöm. Nem szoktam megsértődni...abból már kinőttem....csak ugye az írásnak nincs hangsúlya és nem mindegy, hogy olvassuk ;)
  • JAG1
    #10546
    Jaja, csak az a trükk már nem megy...
  • SrAta
    #10545
    ide valaki belinkelte a triálok linkjét egyszer régebben a cs4es cuccokét
    na abba a sima pscs4nek írt változat extended
    csak szólok:D
  • JAG1
    #10544
    Szomorúan állapítom meg, hogy nincs letölthető CS4 Extended...
    Az összes torrent sima Cs4. Le is szedték a torrentek nagy részét. Ami meg fenn van, az szar...
    Ennyit még életemben nem szívtam egy szaros szoftverrel...
  • ProGabe #10543
    nálam megy rendesen. ennyit tudtam "segíteni". próbált meg reinstallálni
  • Falzone
    #10542
    #10516-ra tud választ valaki?
  • NessieGraf
    #10541
    PS topikban válaszoltam.
  • 0246886420
    #10540
    Aki nem érti az olvassa el a #10529 szöveget.
    Kösz aki tud segíteni.
  • 0246886420
    #10539
    Jó lenne, ha valaki tudna segíteni.
  • NessieGraf
    #10538
    #10483 üzenetben ékes magyarsággal bírtam leírni a smart objectet. Szóval, ha nincs kedved egy oldalon belül visszalapozni, legalább ne sértődj meg.
  • imp99
    #10537
    azért kérdeztem itt mert nem tudok angolul.....ha meg vkit zavar hogy vagy szimplán nincs kedve írni ne írjon...
  • ProGabe #10536
    #10483 és google a barátod
  • imp99
    #10535
    szevasztok!

    A smart object mire jó? eszik vagy isszák? :)
  • NessieGraf
    #10534
    Nem tudom. Szerintem mindkét módszer macerás. Én nem szívesen csinálnék ilyet.

    Sok képnél nekem a ps-ből pdf jön be. A fájl menüben van egy automatizálás, pdf prezentáció. Ott meg tudod adni, mely képek szerepeljenek, meg időzítést is. Meg se kell a képeket nyitni hozzá. Sorrendet is módosíthatsz, átmenetek is megadhatók. Aztán levetíti.
  • akyyy
    #10533
    flashbe cask library-ba teszi be, és egyesével a szinpadra kellene huzogatni, illetve framenként, nagyöbb pöcsölés lenne vele mint ps-be
  • NessieGraf
    #10532
    Akartad mondani, semmi olyat, amit meg tudsz valósítani. Szerintem nem kéne ezt a dolgot erőltetned. Vagy ha fontos, vegyetek fel a munkára olyat, aki ért hozzá.
  • 0246886420
    #10531
    Nem igazán találtam azon az oldalon semmit.
  • artschiatwork
    #10530
    pixel2life.com -> szerintem itt találsz segítséget.
  • 0246886420
    #10529
    Sziasztok!!
    Szeretnék egy olyan oldalt ahol emberek lesznek fent. De nem tudom, hogy, hogyan kell csinálni egy átlag emberből egy izompacsirtát. És az lenne a jó, ha ti tudnátok abban segíteni, hogy ide vagy az e-mail címemre elküldtök egy ilyet úgy, hogy ott van az ember aztán mellette ugyanaz csak phtoshoppal megcsinálva ée alá leírva, pontról pontra, hogy, hogyan kell megcsinálni. Ha kérhetném több fajta elkészítéssel és képpel. És, ha még lehet akkor azért legyen különbség, hogy mindenhol kivehető legyen a kép. Nagyon jó lenne a segítségetek. Kösz, ha valaki tud segíteni
  • NessieGraf
    #10528
    Flash. Ott egy mozdulattal beimportálod, megcsinálod az időzítést, aztán kiírod gifbe. Annyit kell tudnod, hogy a szekvencia eleje mi.

    De ha a képeket azért akarod így csinálni, mert bemutató lesz, ugyanott van sablon is. Igaz, hogy 4 képhez, de a gombsor bővítése egyszerű.

    Az swf-be kiírt flasht ha a külső lejátszóban nyitod meg le tudod konvertálni .exe formátumba a fájl menünél. Onnantól kezdve bárhol bemutathatod, mert lejátszó se kell hozzá. Gondolom nem emilmelléklet lesz. Minicd-re portfóliónak meg a legjob megoldás.
  • akyyy
    #10527
    jah de nincs más megoldás másolgatáson kivül? mert sok képről van szó, méretnem számit akár 100megás is lehet
  • modellmaker
    #10526
    =/
  • JAG1
    #10525
    Az már nem működik...
  • modellmaker
    #10524
    #10395, és #10396-ban a megoldás
  • JAG1
    #10523
    Most komolyan nem tudom kipróbálni ezt a tetves cs4-et?
    Sehonnan nem lehet letölteni...
  • NessieGraf
    #10522
    De tény, hogy a ps csinálja legszebben a gift.
  • NessieGraf
    #10521
    Azért a nagyonsok képből nem feltétlenül érdemes gifet csinálni. Ha csak nem akarsz 20MB-s gift (nekem már összejött), vagy elunt életet.

    Ha egy képet másolsz ps-ben egy fájlba, aztán ugyanabba a következő képet, stb... automatikusan külön rétegbe kerül.

    Egyből nem teszi az animba, hacsak nem flashból írod gifbe. Mondjuk én azt csinálnám. Mert a képnevek alapján a flash simán benyalja a sorozatot, és kiírod onnan.
  • akyyy
    #10520
    vagy ha van normális adobe termék gifre az is jó:D mert pl érdekes, logomat AE-ben csináltam, de ha ott mentem el gifbe akkor fos lesz, viszont ha jpgbe elmentem, és beleteszem ps-be, és ugy mentem el gifbe animálva, szint eminőségromlás nélkül elmentette(és még mégerbeis bentmaradt a limitbve)