17220
  • modellmaker
    #10639
    Nyet, a trial is extended
  • Bercy #10638
    talán cska az egyik az extended a másik sima. De ez csak tipp.
  • modellmaker
    #10637
    Valszeg, lesz ahogy a korábbi verziókból is készült.
  • modellmaker
    #10636
    Nem tudok róla, hogy máshonnan lehetne. A trial-t nem lehet az adobe oldaláról, a többi meg warez. Szal google.
  • EK1TEP
    #10635
    CS4 lesz magyarul vagy van/készül magyarítás?
  • urbijoe
    #10634
    hol lehet még letölteni a demot mert az adobe.com-rol nrm igen birom?
  • modellmaker
    #10633
    Mert be van tömörítve?
  • urbijoe
    #10632
    az hogy lehet hogy a full cs4 1 gb
    és a demo ami teljes értékü 30 napos az meg a fele?
  • theone91
    #10631
    Jah. Igen el is felejtettem...
  • JAG1
    #10630
    Az sem rossz, de ha elkezded írni a file nevét, általában felkínálja a lehetőséget...
  • ProGabe #10629
    beírja, hogy *.* és látja az összes fájlt
  • JAG1
    #10628
    Majdnem, Video Frames to layers.

    Ott sem fogod látni a gifet, csak ha elkezded beírn a nevét, vagy ha akkor sem, akkor kénytelen vagy begépelni az egész nevét.

    Jahh és a Quicktime player legyen előtte telepítve.
  • theone91
    #10627
    File - Import - Video file to layers.... Vagy valami ilyesmi (nem tudom megnézni mert suliból írok)...

    Utána megnyitod a Animation ablakot...
  • modellmaker
    #10626
    Megnyitja az, csak be kell importálni.
  • TIBI
    #10625
    Üdv

    a CS4 már rendesen kezeli az animált gifeket? Mert a CS3 nekem nem igen nyitja meg őket rendesen.
  • Bercy #10624
    Ctrl+Alt+irány (mac estén Command+Alt+irány).
  • JAG1
    #10623
    Kaptál választ a kérdésedre?
  • JAG1
    #10622
    "Megszerzed" az Alien Skin Eye Candy-t és abban van az Extrude...
  • modellmaker
    #10621
    Illustratorban.
  • NessieGraf
    #10620
    Sztem megnézi, eldönti.
  • Rettenthető
    #10619
    Sztm nem a gradientre gondolt... csak ha többszínű, akkor gőzöm sincs hogy oldanám meg (a forma nem gond, mert azt szimpla ecset definiálással meg lehet oldani sztm).
  • NessieGraf
    #10618
    Megrajzolod a formát és ráteszed a csíkozást Gradient Overlay rétegstílussal. Változtathatod, a szögét, színátmeneteket csinálhatsz, te állítod be a csíkok sűrűségét is.
  • imp99
    #10617
    szóval valami ilyesmit szeretnék, csak persze sokkal bonyolultabb vonalakkal

  • NessieGraf
    #10616
    Most ha feltennéd a kérdést úgy, hogy én is értsem! Mert húzol egy vonalat, az sűrűn egymás mellé teszed, az egy szín. Ha húzol egy vonalat, és téglalapot csinálsz belőle, az még mindig csak egy szín.

    Ha az első változatnál a két vonal között kihagysz egy rést, akkor lehet csíkos.

    Melyiket gondoltad?
  • imp99
    #10615
    hogy lehet kiextrudálni egy vonalat? Szóval h rajzolok egy egyenest és azt kihúzva egy téglalapot kapok? mintha sokszor sűrűn egymás mellé raknám a vonalat?
  • The Garrett
    #10614
    thx. :)
  • EK1TEP
    #10613
    THX!
  • NessieGraf
    #10612
    Megkeresem várj. A későbbiekben se más a megoldás.
  • EK1TEP
    #10611
    Az a baj hogy nekem CS3 és CS4em van.
  • NessieGraf
    #10610
    A PS-ben (CS2) van egy könyvtár, ahol minta megoldások vannak. Azok között van egy hagymát tartó kéz, ami hasonló stílusú, mint ez amit mutattál. A psd-ben megtalálod a szükséges lépéseket is.
  • NessieGraf
    #10609
    Köszönöm szépen! A -30pt nem esett be.
  • theone91
    #10608
    Illustrator, majd PS... Kicsit bonyolultabb.
  • EK1TEP
    #10607
    Sziasztok!

    Ilyen vagy ehez hasonló képet hogyan tudnék csinálni?
    Kép
  • robos
    #10606
    Én így csinálnám...

  • modellmaker
    #10605
    A szöveg eszközzel a pathra kell kattintani, oda ahol a szív teteje van, vagy is ahol a két fél találkozik. Majd be kell állítani, hogy középre igazított legyen. szvsz.
  • NessieGraf
    #10604
    Kérdés: van egy szív alakú path. A belső oldalán felülre szeretnék egy szöveget írni úgy, hogy a szöveg teteje legyen a pathon.
  • robos
    #10603
    abrviewer vagy a preset viewer
  • The Garrett
    #10602
    Van valami olyan plugin cs3 vagy cs4 hez / esetleg külön program, amivel brushokat meg custom shapeket tudok megnézni mielőtt Ps-be teszem őket?

    Szereztem egy csomo custom dolgot (kb 4 gigányit.:D), de egyesével importolni rengeteg idő lenne, így jólenne a hasznosakat kiválogatni belőle. :/
  • KnightRider
    #10601

    Sziasztok!

    Egy kérdés: a CS4 futtatja a régebbi pluginokat, amik CS3 alatt működnek? Van backwards compatibility?
  • 5c0rp330n
    #10600
    közben még1 kérdés: ebben a videóban látható intelligens képméretezés benne van a cs4-ben, content aware scaling néven, ki próbáltam, valóban durva a cucc. a videó másik felében egy intelligens eltűntető van, ilyesmi is van ps-ben?