17220
  • SrAta
    #10999
    igen még "dreamabb" hatást akartam elérni ezért elmostam de kicsit sok lett:D
  • Flamer
    #10998
    yavagy ugy. akkor nájsz. bár a felhő ps. azon nagyon láccik.
  • SrAta
    #10997
    eze gy nappali kép volt se hold se semmi felhők nélkül csúnya színekkel csillagok nélkül éjjeli kép lett ien:P
    olyan 20 perc meló volt benn e már régi:D
  • rooney8
    #10996
    Üdv!

    CS4-ben mi a neve az Airbrush tool-nak? O.o
  • Flamer
    #10995
    mitkell ezen nézni egyáltal? sry. cska most olvasom de micsináltál te ezen?:D ugynézki mint egy fénykép és odavan firkálva a neved.
    lehet akkor most überyól megcisnáltad?:D
  • LSL
    #10994
    szuper lett, csak a feliratod lehetne szolidabb
  • SrAta
    #10993

    nah ez csak 1 próba me nemtom h lehet e így linkelni:D
    a másik topikot épp reformálom ezé ide teszem ezt a képet mert csak teszt remélem nem harapjátok le a fejem
    :D:D:D
    vélemény?:P
  • Picar77
    #10992
    köszi
  • NessieGraf
    #10991
    Már nem emlékszem, mit bökdöstem idegességemben, amikor a ps közölte: a teljes kép kijelölése esetén nem transzformálja a kijelölést. Érteném, hogy nem csinál nagyobbat, de kisebbet? Semmi logika nincs a dologban szerintem.
  • rooney8
    #10990
    Fölraktam a legújabbat, de most is ezt írja. Végül is nem gond, mert tudom használni a ps-t, csak azért nyugtalanít a dolog :)

    drowns41: Sztem CS4... Haladni kell a korral :)
  • drowns41
    #10989
    hello! szerintetek cs4 vagy cs3?
  • LSL
    #10988
    parancsolj
  • Picar77
    #10987


    hy ^^
    hogy lehet olyan vonalat csinálni mint ami a csaj derekánál van ?
    asszem láttam már ilyen tutorialt régebben csak most sehol se találom -.-
  • rooney8
    #10986
    Ez eszembe se jutott :D Pedig igazad van, már van egyel újabb mint ami nekem van. Kösz :)
  • norbi56
    #10985
    töltsd le a legújabb drivert
  • rooney8
    #10984
    Üdv!

    Ezmi?
    Addig oké, hogy valami videokártyáról meg driverről dumál... :P
  • rooney8
    #10983
    És nem tudod mér csináltál ilyen "f@szára?" :D Vagy hogy mitől van ez?
  • NessieGraf
    #10982
    Még egy eszembe jutott: ha képméretű path-ot teszel fel (edit-transform pathnál a helyére rakható, mert egyébként mindenhova teszi, csak oda nem, ahova akartam) és azt méretezed kisebbre, majd átalakítod kijelöléssé (jobb likk, make selection), jobb az eredmény.

    Egyébként ha nem teljes kép kijelölésről van szó, megcsinálja.
  • modellmaker
    #10981
    Aham. :) Kerestem neten, de nem találtam semmi hasonlót. Néha használnám, de mindig új kijelölés lesz belőle. :D
  • NessieGraf
    #10980
    Mert ha az egészet jelölöd ki, akkor nem csinálja meg. Mer dög. Áthidaló megoldások:

    1. kijelölöd és 1px stroke egy másik rétegen. Akkor az 1 pixellel kevesebbet kell contractolni, miután az új rétegen kiválasztod a közepét.
    2. a keret méretét állítod nagyobbra és utána jelölöd ki a teljes réteget.

    Elárulom, a sarkokat is eltünteti a contract és az expand, csak nem úgy, hog lekerekedjen, hanem egy - két pixeleket tüntet el. (Gutatüt néha.)
  • acsati
    #10979
    *contract
  • acsati
    #10978
    miért nem tudom használni a contact-ot? rákattintok és nem történik semmi. ctrl+a -val kijelölöm az egész layert és akarok rá keretet rakni de nem csinál semmit ha contactra megyek. miért? (ps cs4)
  • macleody
    #10977
    Szerintem nézz szét itt: C:\Program Files\Common Files\Adobe\
    Meg itt is: C:\Documents and Settings\"user"\Application Data\Adobe\
  • rooney8
    #10976
    Az fura :D Akkor nem tom
  • Cat 02 #10975
    Azt vágom de nem volt ott, és a mappájában se volt uninstall nevű fájl.
  • rooney8
    #10974
    Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése
  • Cat 02 #10973
    El akartam indítani a ps-t de valami hibás volt (ram v vinyó, nem tom), szatl gondoltam újrarakom. De nem találtam uninstall (van 1általán?) szal töröltem a mappát, de mikor telepíteni akarom azt írja h "conflict"-ja van ezzel: Adobe PS CS3. Na ilyenkor mit lehet tenni ? (van más Adobe cucc is a gépen, azok bezavarhatnak?)
  • LSL
    #10972
    ehh ciki, googliról van...
  • macleody
    #10971
    Jaja. Mikor írtam még ment, kétszer is megnéztem. Jobbkatt a linken, hivatkozás címének másolása és azt be a címsorba. :)
  • SrAta
    #10970
    ezis failXD
  • norbi56
    #10969
    Köszi a válaszokat.
  • modellmaker
    #10968
    Szótár angol-magyar
    Szótár magyar-angol

    Egy-egy pdf doksi.
  • macleody
    #10967
    Így ni. :)
  • SrAta
    #10966
    a másik képlink fail:)
  • LSL
    #10965
    tedd, egy foglalatba és kapcsold be :)
    viccet félretéve. Attól függ mennyire akarod hogy világítson:
    1ik, másik
    Mert ha az első eset kell neked, akkor csak kijelölöd a formáját, kitöltöd fehérrel, a háttérbe meg raksz egy fehér kört, aminek nem éles a széle, átrakod multiplyra, és le veszed az opacitit. A másik esetben az izzószálat fehéríted ki, és még az üveggel is játszhatsz, hogy szép eredményt kapj.
  • SrAta
    #10964
    őő kicseréled????
    njó szal fotón én úgy csinálnám hogy teszek rá egy erős lens flaret(valahol a filterben van)
    és megszínezem sárgára, vagy amien színű az izzó
  • rooney8
    #10963
    Nehezen :D:D
    Amúgy passz...
  • norbi56
    #10962
    Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy egy alapból nem világító izzót hogy lehet úgy megcsinálni mintha világítana?:P
  • ruffirant
    #10961
    köszi
  • Blasta
    #10960
    esetleg így?