17220
  • Voldi
    #11039
    Csináltam egy alakzatot, amit úgy szeretnék elmenteni, hogy csak az alakzatot entse, és ne egy téglalap alakú képet, aminek a kitöltése fehér.. Azt akarom, hogy ne legyen fehér szín az ábrám körül. Már csináltam az új képet átlátszó háttérrel, akkor is a képnézőben láttam, hogy odarakta a fehér színt köré. Hogy lehet megcsinálni, hogy csak a kijelölt részt mentse? (A körülvágás se segített..)
  • WorldTorrent
    #11038
    Rossz a photoshop vagy mi van nem ertem ?
  • artschiatwork
    #11037
  • tugyiti
    #11036
    töröld a rejtett mappákból a pr0nt
  • WorldTorrent
    #11035
    Ahh irjatok mar valamit nyitok egy uj ures lapot 800x600-ast es egybol csak 640 mb ures helyem van
  • WorldTorrent
    #11034
    Hany GB ures hely kell a photoshop-nak hogy barmit meg tudj csinalni vele? en nyitok 4 Layert es az egyikbe akarok rajzolni egy kort es mar nem engedi mert tele a C...:S
  • WorldTorrent
    #11033
    Hm miert van az hogy ha csinalok valamit photoshop-ba kepet alakitok stb elfoglalja az osszes helyet a C-be (10 gb ures helyet) es utanna ha meg akarok csinalni vele kiirja hogy nincs hely vagy ijesmi es error miert csinalja ezt? ja es ha kilepek photoshop-bol vissza jon a 10 gb hely;d
  • berlinboy6329
    #11032
    Most meg megy rendesen!:O

    Ki érti ezt...
  • berlinboy6329
    #11031
    Hi all!

    Lszedtem a Photoshopot.Nem tom crackelni,majd ha lejár a próbaidő utána muszáj.Az a baj,h besz*rt az egész.Mindenhol csak a kis kéz van a kurzor helyé.kármilyen toolt választok,csak a kéz...Mitől lehet?1 órája még jó volt.
  • rooney8
    #11030
    Igen.. Előbb járt a szám, mint az eszem :D
  • Met
    #11029
    ezért írtam direkt a CS3-at....
  • Cat 02 #11028
    Így látatlanba ne bemountolva installáld, hanem másold fel gépre.
  • WorldTorrent
    #11027
    Ezt miert irja amikor akarom installni ??

  • WorldTorrent
    #11026
    Akkor maradok a biztos CS3-nal:) majd ha olyan profi leszek hogy nem lessz eleg a CS3 akkor majd atvaltok CS4-re:D
  • rooney8
    #11025
    Monyuk jogos, mert nálam is kb fél óra használat után olyan szinten beszaggat... :S Aztán van hogy jobb lesz, van hogy marad. De ha kilépek és újra visszalépek az segít :/
  • modellmaker
    #11024
    Van akinek nem megy rendesen a CS4. :| Benéztek vmit Adobe-ék. CS3 jobb választás lehet adott esetben.
  • modellmaker
    #11023
    Persze, menni fog. Tudtommal nincs 64 bites PS.
  • WorldTorrent
    #11022
    Mert 64 bites Photoshop-ot nem surjen talalok://
  • WorldTorrent
    #11021
    32bites fog menni 64 bites vista-n?
  • NessieGraf
    #11020
    Ha mégse, kapcsold ki a Caps Lockot.
  • rooney8
    #11019
    Gondolom a full :D
  • WorldTorrent
    #11018
    Adobe Photoshop CS4 Extended Full DS 1.58 GB
    Adobe.Photoshop.CS4.Extended.Read.Nfo-ENGiNE (ez asszem beta) 1.25 GB

    Meik itt a jobb?:D nem ertem ezeket a verziokat... miert nincs sima CS4 es kesz:/
  • WorldTorrent
    #11017
    Megeri tobbet varni meg lejon?:D
  • WorldTorrent
    #11016
    hm.. nem tom az eleg nagy:D
  • rooney8
    #11015
    Mér pont CS3? Itt van már a CS4, akkor használja azt O.o
  • WorldTorrent
    #11014
    Adobe.Photoshop.CS3.Extended ez mitol masabb a sima CS3-nal es meik a jobb?:D
  • Met
    #11013
    az csak a telepítő nyelve, a progi magyar marad, csak régen volt többnyelvű a ps, most már nem
  • WorldTorrent
    #11012
    Oke, a magyar is az , pill uninstallom es ujbol megprobalom felrakni , ugy emlekszek angolt is lehetett valasztani telepiteskor:)
  • Met
    #11011
    CS3 szerintem jó lesz
  • WorldTorrent
    #11010
    Hat ja:\ hanyas Photoshop sikerult legjobban hogy szedjek akkor angol verziot:D
  • Met
    #11009
    bannerban vannak tutorial linkek, többnyire angolul, szóval megszívtad a magyar photoshopoddal...
  • WorldTorrent
    #11008
    Le tudna valaki irni hogyan lehet at szinezni a hajat es az arcot ? ja es magyarul lenne jo mert magyar a photoshop-om:)
  • Darjue
    #11007
    Ha valakinek szüksége van pár tippre, vagy trükkre, akkor látogassatok el ide. Remélem tudtam segíteni. http://www.pixeldesigners.hu
  • Johnny 19
    #11006
    ok köszönöm
  • SrAta
    #11005
    Image/Mode/RGB
    talán megoldja
    vagy jelöld ki a képet és másold át új fileba tehát új és beilleszted
    jobb5letem nincs
  • Johnny 19
    #11004
    De ezt mondom, hiába kattintok rá, a képre viszem az egeret és vissza vált a kézre magától és csak a képet tologatja.
  • SrAta
    #11003
    nekemisazabajom segítenék de nemértem:D
  • rooney8
    #11002
    Ööö... Ezt most nem nagyon értem. Max arra tudok gondolni, hogy bal oldalon az eszköztáron a move tool van kiválasztva. Ott válassz ki egy másikat (pl ha kivágni akarsz, akkor lasso tool)

    Ez a move tool és vele átlósan a lasso tool:
  • Johnny 19
    #11001
    sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni. 30 napos cs2 verzióm van angol. amikor el indítom be rakok egy képet tudom szerkeszteni meg minden. be zárom. másodszorra ki akartam nyitni később, és olyan hiba volt hogy be raktam a képet, és akármivel akartam szerkeszteni, nem engedte. mert rá mentem a képre és ugyan úgy a kéz volt az egér helyén és csak a képet mozgatta. ha ki akartam vágni a képből akkor is nem kivágott a képből hanem a képet tolta el ez miért van? előre is köszönöm a válaszokat.
  • Flamer
    #11000
    ték.

    és amugy ya:D