17220
  • rooney8
    #11919
    lomtár ;)
  • Falzone
    #11918
    Sziasztok!

    Véletlenül kitöröltem a Photoshop.exe-met, Adobe Photoshop CS4.
    Nem szeretném újratelepíteni, úgyhogy valaki tegye meg és küldje el nekem emailben! --> [URL=mailto:"[email protected]"][email protected][/URL]

    Köszönöm!
  • papi08
    #11917
    Valaki?
  • RAMyMamy
    #11916
    Ha elmozdul, akkor is megoldható.
  • rooney8
    #11915
    Hát én is ilyenekre gondoltam, csak... :D
    Na mind1, az első az kilőve, mert biztos nem tudja úgy megcsinálni, hogy 1mm-t se mozduljon a fényképező. Inkább akkor a második lehetőség.... Köszi
  • ProGabe #11914
    először kell 3 fotó: egy, amin ott a csaj a tükör előtt, és egy olyan, ahol nincs (hoppá, micsoda csavar), plusz egy, ami a tükörben lévő kép lesz róla

    az első kettő képnél fontos, hogy a kamera egy milliméterrel se mozduljon el azok készítése között

    a csaj nélküli, tükrös képet belegyógyítod az elsőbe. tehát meglesz az, hogy ott a csaj a tükör előtt tükörkép nélkül. ezután már csak a 3-ik képről kell kivágni a csajt és beletenni a tükörbe

    ennél egy fokkal egyszerűbb az, ha készül két kép a csajról mondjuk egy szép fehér fal előtt, így könnyű lesz kivágni. plusz egy kép az "üres" tükörről...

    ilyen egyszerű. egy kis kreativitás sosem árt :)
  • rooney8
    #11913
    Szvsz se, csak most nincs ötletem, hogy hogyan csináljam meg :D

    (Az "ilyet hogy" azt nem úgy értettem, hogy "aztakurvaéletdegecijóhogyapicsábalehetilyet", hanem nincs ötletem, hogy hogyan kéne ilyet csinálni és egyik barátnőm megkért, hogy csináljak neki is egy ilyet :) )
  • RAMyMamy
    #11912
    Szvsz ez nem nagy cucc. :D
  • Jim Morrison
    #11911
    Mindig van könnyebb lehetőség :D
  • rooney8
    #11910
    Ilyen eccerű? Aszittem nehezebb lesz...
  • Jim Morrison
    #11909
    Falat üssétek ki, majd állitsatok be egy ikertesót.
    Ennyi
  • rooney8
    #11908
    Megint én :D

    Ilyet hogy?
  • rooney8
    #11907
    köszi
  • Androméda4777
    #11906
    Én CS2-t használok abban nincs, lehet, hogy az újabbakban van, ha a réteg szimmetrikus, akkor ugye lehet tükrözni a már meghajlítottat, különben meg ha jól besegédvonalazod, akkor azért min. 98%-ban szimmetrikus lesz.Ha az előre megadott mintákat használod, akkor meg beírhatsz számértéket a felső sávba, szóval azért nem olyan rossz a helyzet, mintha Afrikában éheznénk.
  • MANOWAR
    #11905
    Csak eszembe jutott hátha ..... -->> Nincs olyan lehetőség ,hogy a szerkesztőn több pontot fogok meg egyszere,meg ugye mivan akkor ha több hajlítást szeretnék beletenni torzulás mentesen ,szvsz tuti nem lesz olyan minőségű egy szerkesztett kép azon része amit pl hajlítani szeretnék mint a másik fele.....
  • MANOWAR
    #11904
    Megkaptam ,thx valami ilyesmire gondoltam igen.Bár butaságnak találom egy ilyen volumenü programnál hogy nincs simán hajlítási lehetőség (vagy csak mi nem tudunk róla)grrrrrr Még1x thx
  • Androméda4777
    #11903
    Eljött az este és el is küldtem a screenképeket priváton,légyszi írj, ha megkaptad.
  • Androméda4777
    #11902
    Köszi, de én is hasonlóan csinálom,ezért írtam, hogy "lehet alakítani a kijelölést" de Acsati nem hitte el, hogy nem lehet a teljes kijelölést máshogy, még a másik ps topikba is írt ez ügyben.
  • Evin
    #11901
    CS3-ban, gondolom előtte is, ha több réteg van psd-ben, akkor más formátumba mentve, mindig volt a végéhez "copy" fűzve. CS4-ben miért nem, illetve be lehet vhol kapcsolni?
    "As a copy" inaktív.
  • artschi
    #11900
    Ezt próbáld meg:

    vagy keress gugliba pl. így: free stock video
  • rooney8
    #11899
    Üdv!

    Kicsit off, de nem találtam jobb helyet.
    Olyan oldalt keresek, mint pl. az sxc.hu csak nekem olyan kéne, amin videók vannak... Létezik egyáltalán ilyen? :D
  • NessieGraf
    #11898
    Az a baja a PS-nek, hogyha a teljes képet jelölöd ki, akkor nem lehet alakítgatni a kijelölést (nemtommér). A nagyon végszükség megoldás: a kijelölést transform selectionnal egy pixelnyivel kisebbre veszem, majd alakítom, ahogy akarom, végül ha az az egy pixelnyi hiányzik, akkor az első módszerrel visszateszem a végén.
  • Androméda4777
    #11897
    Megoldottam a problémát,este küldöm a sreenképeket a prividre, mert ide túl nagyok,már ha minden rendben lesz, mert pc-m alzheimerkóros.Szólj ha nem kell már.
  • MANOWAR
    #11896
    ilyenre : téglalap_2 és all
  • kakaduk
    #11895
    köszi
    imre
  • Chryst64
    #11894
    elobb le is kell tolteni uj betuket.. aztan abban az ablakban megkeresni, ahova letoltotted kijelolni,(akar mindet) es kesz
  • kakaduk
    #11893
    köszi a gyors segitseget,de az a baj hogy nekem valahogy a betükeszletek ablak- mappa -ban nem jön fel a lehetöseg. A mappa bal oldalan
    nincs az mint pl a nyomtatoknal hogy ra kattintok es tudok uj nyomtatot telepiteni a varazsloval. nincs semmi csak a meglevö betptipusokat latom .
  • papi08
    #11892
    Hello! Valaki legyen szíves leírni hogy lehet a PS CS3-ban jóminőségű airbrush hatást elérni. Előre is köszönöm a választ!
  • artschiatwork
    #11891
    Start Menü/Vezérlőpult/Betűtípusok

    azon belül Fájl/új betűkészlet telepítése -> itt felpakolod a betűt, amit aztán Photoshopban tudsz majd használni.
  • kakaduk
    #11890
    halo
    tudna alaki segiteni hogy kell a ph-a betenni egy uj betü tipust?
    köszi imre
  • kakaduk
    #11889
    hallo,
    imre vagyok ha nincs meg leforditva akor megprobalok segiteni
    üdv imi
  • Cat 02 #11888
    Thnx mégegyszer!
  • RAMyMamy
    #11887
    Nincs mit.

    XD
  • kifli
    #11886
    áhh köszi ilyenre gondoltam :)

    azt vettem észre hogy az összes ps munkám tőled van :)
  • RAMyMamy
    #11885


    ?
  • tom1976
    #11884
    neked is köszi!!
    kipróbáltam mind kettő lehetőséget és működik szépen!
    üdv!
    tom
  • kifli
    #11883

    ennek a háttere mégjobb lenne :)
  • kifli
    #11882
    ja 925x925-ös méretben kéne
  • kifli
    #11881
    kéne egy kis help :)

    ennek a képnek a háttere kéne, szal csak a zöld háttér, valaki tud ilyet csinálni vagy hasonlót?
  • Androméda4777
    #11880
    teglalap.gif

    Ehhez képest milyenre gondolsz?