17220
  • Chryst64
    #12560
    meg sosem kerestem. nekem eleg a PS :D
  • Chryst64
    #12559
  • syberia2
    #12558
    Aha
    És erre nincs vmi külön letölthető program?
  • Chryst64
    #12557
  • syberia2
    #12556
    És ez a Photoshopal van, ugye?
  • Chryst64
    #12555
    keszites egy rajzot. akar az a mammut
    raklikkelsz duplan a layerre es kivalasztod /kb kozeprol/ a level and emboss-t ott tologatod a csuszkakat amig jonak nem talalod
  • syberia2
    #12554
    ???
  • Chryst64
    #12553
    emboss
  • Chryst64
    #12552
    Köszike. igazabol a "hogyan" erdekelt volna csak a magenta eltuntetesere. a kep ovalis keretben volt es szerintem sok napfeny erte az evek alatt.
  • syberia2
    #12551
    Másszóval ebből hogyan lesz EZ?
  • syberia2
    #12550
    Hello
    az lenne a kérdésem, h fotosoppal lehet-e olyat csinálni, hogy a figurák, amit mondjuk megrajzolok kézzel, 3Dsek legyenek(nem )ILYEN, hanem ILYESMI, mint a PC játékoknál.
    És ha igen, erre csak a Photoshop képes, vagy mással is lehet?
  • av256
    #12549
    Chryst64:
    Itt van egy retusált változat eléggé elnagyoltan, (az apróbb munkákat meghagyom neked) sajnos a feje körül rettenetesen szétesett a fotó, azzal nem tudtam mit kezdeni, mint ahogy a színekkel sem. Lehet, hogy jobb színteleníteni, és újraszínezni az egész fotót.

    ret_1
  • pxxl
    #12548
    creative suite
    egy csomagba rendeztek mindent amivel kretívkodhatsz, kb bármit megoldhatsz velük :)
  • qtab986
    #12547
    A CS mit jelent? Miért adták a Photoshop nevéhez? Miért nem elég az, hogy Photoshop 9.0 vagy 10.0?
  • Tufa
    #12546
    Köszi. Nem hozta ki sajnos de a fórumra felraktam ott, hátha...
  • pxxl
    #12545
    itt megnézheted h melyik betű ez ( általában korrektül "kitalálja")
  • Tufa
    #12544
    Nem tudjátok véletlenül hogy ez a "betűtípus" létezik vagy külön lehetett tervezve? KÉP
  • Chryst64
    #12543
    OneOnOne
  • pxxl
    #12542
    "A hatékonyságot és egyszerűséget magában egyesítő Adobe® Photoshop® Elements 8 szoftverrel lenyűgöző hatásúvá teheti fényképeit, egyedi nyomtatványokon és webes tartalmakban teheti közzé élete eseményeit, és könnyedén rendszerezheti fényképeit és videóit."

    szval gyakorlatilag semmire nem kell :D
  • Evin
    #12541
    Passz, sosem használtam.
    Menüben, Filer->Sharpen. Talán segít, talán nem.
  • Bavid
    #12540
    És az elements az mi?
    Más: van egy mobillal készített képem bizonyos szöveges dokumentumról, problémám az hogy az oldal fele nagyon elvan mosódva, lehet ezen valahogy segíteni, éppen csak hogy olvasható legyen
  • pxxl
    #12539
    nehezen, lasszóval pl, de ez a fű sztem az ami gyárilag benne van brush-ok között.
  • hungary27
    #12538
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1253383529
    itt a bannerban hogy lehet olyan szépen kivágni a füvet vagy mint az ujságokban a nőnke a hajszálait?
  • Evin
    #12537
    Szerintem CS3, CS4. Ha nem fotós vagy, a Lightroom neked nem fog kelleni.
  • Bavid
    #12536
    Sziasztik az lenne a kérdésem melyik photoshop verzió a legjobb jelenleg (win 7 x64)? Nem igazán értek hozzá, mik azok a photoshop elemnts, lightroom stb? Köszi a válaszokat előre is.
  • RAMyMamy
    #12535
    nekem cs4 van, de az is tegnap este folyamatosan kilépett :S ez a 64bites, a 32-essel próbálkoztam utána, az nem fagyott le
  • paulthomas
    #12534
    Hy!
    Lejjebb írtam hogy a photoshop újabban kilép egy hibaüzenettel és mondtátok hogy próbáljam meg újratelepíteni. Megtörtént és ugyanúgy kilép.
    Egyéb ötlet?

    Köszi!
  • devergo74
    #12533
    Köszönöm a választ.
    Elnézést a figyelmetlenségemért, hogy itt tettem fel a kérdésem az Indesignel kapcsolatban. Még egyszer köszi a választ.
  • yokel
    #12532
    Ha szeretnéd megtanulni az Indesign-t is, akkor itt van hozzá egy kis segítség!

    A súgót tartalmazó PDF letöltése (36MB)

    Amúgy a kérdésedre a válasz itt van:



    De sztem ebbe a topikba ne keverjük bele az Indesign-t annak is van külön topikja!
  • Evin
    #12531
    Csak magyar könyvben találsz magyar kezelőfelületre épülő tutoriálokat.
    Angolhoz: tutorial.hu és google.
  • devergo74
    #12530
    Letöltöttem az Adobe InDesign CS4 próbaverzióját, és megpróbáltam előhozni vele egy jpg fotót, amit szeretnék nyomtatásra méretezni, de sajnos nem tudtam megnyitni. ezzel a programmal nem lehet fotókat megnyitni? Igaz még soha nem használtam az Adobe InDesign-programot.
  • Tibi7
    #12529
    De ott magyar nyelvűt nem találok, vagy nem lehet használni...
  • Klon
    #12528
    torrenten megtalálsz mindent...
  • av256
    #12527
    Ha jól tudom, az 5150-es is tud szegély nélkül nyomtatni, tehát mindenképpen PS, vagy nyomtató beállítás kérdése kell, hogy legyen.
    Próbáld meg egy jobb képnézegetőből (pl. IrfanView) kinyomtatni, vagy máshonnan. Ha onnan jól megy, akkor PS beállítás.
  • Tibi7
    #12526
    És valaki nem tud egy magyar oldalt vagy valamilyen szöveges dokumentumot, ahonnan lehetne ismerkedni a ps-al??
  • devergo74
    #12525
    Köszönöm a válaszokat a kérdésemmel kapcsolatban.
    A papírugrálást szerintem ki lehet zárni, mert megfelelően lehet rögzíteni a nyomtatóban a papírt. Az Indesign program kezelését sajnos nem ismerem, nem is használtam még. a fotó nyomtatásával nem törekszem a milliméter pontosságra, már megelégednék azzal is ha nem maradna le kb 1cm valamelyik oldalról. Azt sem értem, miért marad kb 1,5cm fehér üres csík mindkét oldalon.
  • pxxl
    #12524
    vagy ugrál a papír a nyomtatóban
  • ProGabe #12523
    a ps egyszerűen nem való ilyen pontos nyomtatásra. erre használj mondjuk indesign-t
  • devergo74
    #12522
    Sziasztok.
    A Photoshop cs 4-programon keresztül szeretnék fotókat nyomtatni, de sajnos nem sikerül. Egy Hp 5150-nyomtatóm van, melyet beállítottam a Photoshoppon keresztül, 10X15 hp fotópapírra szeretnék nyomtatni. Ezeket a paramétereket is beállítottam, de valamiért hol itt, hol ott marad le a fotóból egy darab. Nem értem akkor milyen méretre kellene nyomtatni, hogy sikerüljön? Azt sem igazán értem, mit jelent az hogy 10x15 (fül)? A fotópapír 10x15, ennek megfelelően állítottam mindent. Valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm a segítséget.
  • Evin
    #12521
    Szerintem a legegyszerűbb:
    Rögzítetek valahova egy kamerát, 1 fénykép a bnőről, 1 fénykép rólad, és a bnős képre csak átvágod a tiéd tükörképét.