17220
  • ProGabe #12600
    esetleg van, aki felismeri ezt a betűtípust?



    nagyon hasonlít a verdanára, de bizonyos számok eltérnek. úgy szeretem az ilyet...
  • wobdj338
    #12599
    hi

    segítséget szeretnék kérni abban, hogy hogy tudok hóesést csinálni egy fotóra, úgy hogy az alján legyen némi feltorlódott hó? a segítséget előre is köszönöm!
  • pxxl
    #12598
    végül is. elég nagy ahhoz, hogy messziről kelljennézni. én 200 alá nem mennék azért. bár nekem bírja a gépem a gigás transform-ot
  • tru
    #12597
    én is így gondolkodtam, nem akartam szívni a 300dpi-vel. végül 100 dpi-vel kezdtem el. ezek szerint ugye elég lesz?
  • yokel
    #12596
    Abban igazad van, h a nyomdai minőséghez 300dpi/CMYK kell, de sztem egy A1 posztert elég 100-150 dpi-be is megcsinálni, mert 300dpi-be lesz neki 1-1,5Gb a psd-je... (mondjuk ez függ attól is, h hány layeres az a psd)
    De sztem A1-est akkor se 300-ba csinálja mert lesz***-ja magát a gép mire megcsinál rajta akár csak egy transformot is...
  • pxxl
    #12595
    1:1 arány, 300dpi, CMYK szín, ha digitűlsi nyomda akkor A1 méret, ha nyomdába megy, akkor 5-5mm-el nagyobbra csináld, amit le tudnak vágni. Tehát ne kerüljön oda semmi szöveg stb csak a grafika.

    nagyobb méretben (pl óriásplakát) elegendő 1:10 arány 300 dpi.
  • tru
    #12594
    sziasztok!

    nem vagyok jártas a print munkákban és most felkértek egy plakát elkészítésére. tudtok abban segíteni, hogy milyen dpi-vel érdemes dolgozni? a1-es méretben lesz kinyomtatva és egy szilveszteri programajánló plakátról van szó.
  • pxxl
    #12593
    jah...
  • Chryst64
    #12592
    beragadt..
  • rooney8
    #12591
    space
  • repvez
    #12590
    mit állithattam el ha nem tudok semmilyen eszközt sem használni és az egér helyett csak a pan kéz formája jelenik meg.Hiába inditottam ujra a PS3-at nem változik semmi, nem tudok sem törölni sem kijelölni, forgatni semmit a képen .
  • pxxl
    #12589
    na jah. cs2-ben tök jó volt az animálás. utána külön vették :( kár
  • air12
    #12588
    CS3-az hsználok amúgy, de ebben nem megy az animáció készités, azért kellett volna a CS2:D
  • pxxl
    #12587
    térj meg és használj cs4-et :P
  • air12
    #12586
    Már próbáltam, de se XP se Vista módba nem megy:)
    Más vmi ötlet?
  • ProGabe #12585
    ezek tényleg jól fognak jönni. köszi!
  • rooney8
    #12584
    próbáld vista/xp kompatibilis módba futtatni... hátha:D
    amúgy nekem cs4 tökéletes rajta
  • pxxl
    #12583
    Gondoltam megosztok veletek egy nagyon jó brush set-et, használjátok egészséggel :)



    LINK

    Művészkedjetek vele karácsonra
  • air12
    #12582
    Hali!
    PS CS2-t sikerült már vkinek Windows 7-re telepítenie?
    Telepítés végén egy hibaüzenetet dob ki.
    (A varázsló műkdését megszakították mielőtt a Adobe Photoshop CS2 telepítése befejeződött volna...)
  • Homeless3D
    #12581
    hali..
    a cs3 suite verzioval,,de lassan az egesz adobe csomaggal volna gondom.
    a kov a problema:
    -anno a cs3 full volt fenn...annak modja szerint le is takaritottam.....
    most,,,a teljes pack-bol csak a dream,ill a photoshop kellene,,,
    telepites indul...a telepito irja,,,leszedi a maradekot,,,..ezutan kozli,,ok,,,minden osszetevo leszedve.....
    aztan telepiteskor kijeloltem a kivant modulokat...ehelyett mindent elkezd feltenni,tekintet nelkul a kijelolesekre,,,persze!!azt amit akartam,,na azt kihagyja:((LOL
    eztan kinomban kulon iso ban leszedem a dreamot,ill photot,,,,kulon a dream telepit,,,erre kiirja a vegen,,,sorry,,,,minden komponens fennvan,,de a dream!!!NEM....

    beragta magat a regbe??vagy mi a fene van???

    ott tartok,hogy egyetlen 1 adobe termeket sem tudok telepitreni,,es ez LOL...
    koszi a helpet
  • pxxl
    #12580
  • Frosty01
    #12579
    sajna nincs ps-em, csak corel draw, meg illustrator :(
    vektorosban ninsc meg? esetleg jó felbontású képként...?
  • pxxl
    #12578
    LINK nézd meg jó-e.
  • devergo74
    #12577
    Köszi.
    Ez tényleg nagyon egyszerű volt
  • pxxl
    #12576
    LINK
  • devergo74
    #12575
    Sziasztok.
    Photoshophoz kellene beépülő szűrő. Valaki tudna ajánlani valami linket, ahonnan tudnék letölteni.
  • pxxl
    #12574
    pl illustrator-al, ha olyan eps, ha nem, akkor kiretusálod onnan, és beírsz valamit a helyére. de lehet hogy csak a corel nyitja meg.
  • gerg82
    #12573
    Sziasztok!Adott egy vector file.Hogyan tudnék saját szöveget irni a your text helyére?Válaszotokat előre is köszönöm

  • pxxl
    #12572
    nekem van ilyesmi brushom, majd megkeresem neked, ha az jó.
  • Frosty01
    #12571
    1. vírusos
    2. ezek nem jók :/ egyáltalán nem passzolnának az elképzeléseimhez :P
  • angelslie
    #12570
    Itt valamelyik?
  • Frosty01
    #12569
    hali!!

    nekem egy ilyen szárnyra lenne szükségem mint az alábbi képen az első oszlop utolsója(az a felfelé "kunkorodó") ha valakinek van szép nagy felbontásban, megkérném hogy ossza meg velem legyen oly szíves :)

    köszi!!!

  • formatuq
    #12568
    koszonom!
  • hungary27
    #12567
    Itt kérhetsz.
  • syberia2
    #12566
    Uhh bocs nemfigyeltem:D
  • Chryst64
    #12565
    igen a photoshopban van PS = Photoshop
  • Met
    #12564
    van bannerműhely topic
  • formatuq
    #12563
    szeretnek egy banner-t, header-t keszittetni, a cegnek ahol dolgozok.
    nem vagyok web-s, sem grafikis, de marha jo pont lenne a fonoknel.
    valaki tudna ebben segiteni?

    koszonom
  • syberia2
    #12562
    Am hogy hívják ezt az eljárást?
  • syberia2
    #12561
    de nekem az nincs meg:(:(