4144
  • Aspyrin
    #2543
    Az látszik, de ezekért a hatalmas képekért majd letépik a fejed
  • Johnyy
    #2542
    Végre elindult :D:DDDDDDDDD
  • Johnyy
    #2541


  • MagyaR
    #2540
    De, azt nem értem, hogy most nem arról beszélek, hogy szervert mérnem lehet csinálni. Hanem olyan cracket mérnem lehet csinálni amivel külföldi szervereken addigis tunánk nyomulni.
  • spacepunk
    #2539
    Nekem némi textúrahiba van ugyan a tájban, de nem zavaró, de azért az emberkék egyáltalán nem hiányosak...
    Konfig lejjebb...
  • SinClaiR
    #2538
    frissíts drivert
    nekem 4.8 al semmi gond, 9800 pro n
  • Csóka
    #2537
    AVE!

    Lehet, hogy elhangzott már ez a probléma - ezért előre is sorry -, de nem akartam végignézni az egész hozzászólási oldalakat... Ahhoz túl türelmetlen vagyok (és ráadásul megy a Waffen SS-ről a dokfilm! :))

    A gond a köv: a Battlefront az ATI-n kissé "furcsa": hiányos emberkék futkároznak, és egy kicsit akadpzik is; de legfőképpen ez a hiányosság izgat. Lehet, hogy komolyan vették Lucasék a játék kezdetekor megjelenő nVidia feliratot? Csak nem GeF-re lett optimalizálva? Namármost a kisgépemen, amiben egy GeF3 Ti200 van, egyáltalán nem tapasztaltam ilyet: ahhoz képest, hogy össz-vissz 700-as AMD, tökéletesen fut, és nincs semmi megjelenítési probléma.

    Segítsetek, mi lehet a gond?
  • MagyaR
    #2536
    Ez a szerver kicsit gagyesz, mert ugye 50 ember a max létszám és vannak benne 4en és, azt írja ki belépésnél, hogy "server is full" vagy ezt: "session is full".
  • Cobra.
    #2535
    Elsősorban nem az a gond, hogy nem lehetne megoldani a CD-key ellenőrzést, hanem az, hogy Linux alá nincs szerver, ráadásul a Win-es is tiszta bug. Ezért lett megszűntetve a magyar szerver átmenetileg.
  • runcájsz
    #2534
    Aki szervert akar hostolni annak ez működhet:

    The auth servers are actually on and off. Right now they're off, but are bound to turn on again some time soon im betting. Anyways, if any of you want to try an experiment that may get u passed the cdkey check:

    1) Get ye a firewall
    2) Make sure Ye Firewall blocketh IP adresses (Incomming n out)
    3) Block Ye IP:
    207.38.8.34 (Gamespy Master)
    4) Playeth yon game ye scurvy coward

    If it doesnt work for joining, i heard it works for hosting (so that other people could join ye game)
  • k kristof
    #2533
    ne vedd meg! amúgy a jasa academi vagy mi a fr@nc tört ,de sajna amcsi és kicsit lagos
  • Marcus_
    #2532
    megvegyem -nevegyem megvegyem -nevegyem megvegyem -nevegyem megvegyem -nevegyem megvegyem -nevegyem megvegyem -nevegyem

    SERVERT PLS
  • MagyaR
    #2531
    Váááá, de unok már singlbe játszani folyton :D.
    Gondolom tiis. NINCS VALAKINEK EGY PROFI HACKER ISMERŐSE?
    Nem hiszem el, hogy egy cd-key ellenőrzés elleni cracket ne tudnának megcsinálni. Na 8. Inkább nem nyafogok, mert ettől nem lesz előbb szerver.
    Télleg. Utánanézek hátha van 1 külföldi tört szerver. Megpróbálok belépni az összes nem Amerikaiba. :D
  • AndrewCB
    #2530
    Magyar szervert a népnek!
  • MagyaR
    #2529
    De ha lesz is szerver állítom tele lesz folyton :D.
  • MagyaR
    #2528
    Nézd meg az emailjeidet, mert elküdtem a cracket.
  • haxoror
    #2527
    Lifeforce-al beszélj
  • belys
    #2526
    Sziasztok ha találtok valami infót hogy lehetne megoldani a szerver cd key ellenőrzést akkor írjatok mert akkor lesz szerver .
    Én napok óta keresem az infót de hiába.
    Vagy esetleg egy külföldi tört szerver hogy tudjak beszélni az adminnal.
  • tomo
    #2525
    bazze, www.gamecopyworld.com es www.megagames.com valamelyiken van crack
  • bazze
    #2524
    PLZ HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bazze
    #2523
    lécci küld el a crackot!!
    jó???
    2521
  • MagyaR
    #2522
    A battlefield azmár 2002es a 1942. és azér meglehet unni hamár nagyon sokat játszunk vele. Ezmeg ugye most jelent még és ezér még nem uncsi ezér inkább maradok ennél csak ugye itt nincsen még szerver.

    Béna hackerek nemtudnak egy rendes cracket csinálni a multi részhez
  • bazze
    #2521
    spacetarget.com/games/pc_sw_battlefront.shtml is currently not available
    ezt írja ki!!!
    :((((
    e-mailban eltudod küldeni??
    [email protected]
  • MagyaR
    #2520
    Najó cd-keyeket inkább leírok ide, mert ahol mondtam ott csak cracket találtam (én).
    Íme:

    f2e4-101f-d6f8-26aa-eu20
    637e-aead-6537-d940-pa40
    3e9d-5c4e-fffe-de98-sa20

    (Ezek közül írd be az egyiket)
  • MagyaR
    #2519
    Lépj fel ide . Itt töltsd le az egyik 1.0ás fixed progit. Ez lesz a crack. A serialt meg ezen a linken fölül találsz.
  • bazze
    #2518
    Ja meg hogy hol lehet letölteni egy Cracket is!!
    PLZ!!!!
    THX
  • bazze
    #2517
    Szasztok!
    Légyszi írjatok már egy serialt ehhez a gaméhoz, mert sehol nem találok!!!
    Előre is THX!!
  • k kristof
    #2516
    persze mert nem összeszokot csapatok vannak.Múgy tényleg ránk férne egy magyar törtszerver
  • Morphin
    #2515
    Az az igazság hogy egyenlőre nem győzött meg a net-es része..Eddig csak kétszer játszottam 7 map-ot de az se volt izgi mer az összes debil német meg a többi pór nép csak rohangál össze vissza mint egy marha...A single viszont jo .Ja a másik a multiban az a baj hogy nem olyan mint amit megszoktam a BFV-ben.Hogy játék ; visszavágó ; és aztán uj map.Itt egyből uj mapot nyomja.Lényeg a lényeg hogy magyar TÖRT SERVER nélkül elég uncsi.(lehet hogy ez csak azért ilyen még mert senki nem ismeri MÉG a game-t és nem tudja milyen.Egyébként Battlefield-ezek ha valakit érdekel próbálja ki ez MULTIS ÉS ÉLVEZHETŐBB egyenlőre)
  • k kristof
    #2514
    hát valószínűleg a -be dvd-nél csak egy olyan karikát kell tenni a a cd-nél meg 3-mat
  • Johnny23
    #2513
    Mi a különbség a DVD-s és a CD verza között ???
  • Seeker666
    #2512
    nekünk nem volt fenn és úgy is ment, most meg már eredetivel játszunk :)
  • Johnny23
    #2511
    ..és single -ben gyorsan végig lehet vinni az egészet????Nem lesz uncsi???? Jobb a játékélmény,grafika,mint a Jedi Academy???
  • MagyaR
    #2510
    Amúgy elég egy rafinált billentyűzete van ennek a gamenak, mert nekem nem úgy vannak itt a gombok, hogy pl. beállítod a beszállás gombot (pl. járművekbe beszálni vagy gépfegyverbe) akkor oda kettő billentyűt kell beállítanom. És az első beállított billentyűvel beszállok valamibe és ugyanezzel nemtok kiszállni, csak a második billentyűvel.

    Ugyan ez van a felszállásnál is. Az első billentyűvel ugrik a hapi, a másodikkal meg fel lehet szállni.
    Habár lehet, hogy csak én állítottam valamit be hülyén
  • MagyaR
    #2509
    Érdemes letölteni. Énis most singlbe nyomulok, de úgyhogy már végigvittem mindent nemis egyszer. Hardba, easybe, mediumba tehát az összes módba szinte az összes játékmódokat. Tehát clone wars, galactik instant war meg ezeket. Most épp a részeket játszom magukat végig. Vicces, hogy a star wars 3at is végiglehet.
  • arty
    #2508
    a dagobah-on milyen nagy csata volt? ;) en ugyemlékszem ott csak luke és yoda harcolt, ráadásul nem is igazibol ;)
  • k kristof
    #2507
    Szervert a népnek!
  • Johnny23
    #2506
    hali skacok!

    Kérdés : jó a graf.?,játszhatóság?...ill.1általán érdemes leszedni csupán a single player rész miatt,vagy annyira azért nemjó ???

    Vagyis nagyon "online-ra" van csinálva gamma ???
  • haxoror
    #2505
    Tökmindegy mert magyar szerver híjján csak külföldre lehetne menni ami nem segíti egy magyar scene létrejöttét ráadásul LAGOSAK a külföldi szerverek
  • lachun
    #2504
    sajnos meg kell szoknuk hogy meg kell venni az eredetitt ezt igy akarják a kiadok sajnos:)))