4144
  • SinClaiR
    #2583
    amíg logikus algoritmusokból áll egy kódnyelv, és kiszámítható, addig törhető is lesz.
  • haxoror
    #2582
    akkora idióták nem lehetnek hogy ne adjanak ki linux szervert
  • haxoror
    #2581
    A törhetetlen gamék nem érnek el akkora népszerűséget lásd JointOperations
  • Kaplan
    #2580
    jaja. figyelj két év és már olyan technikák lesznek, hogy nem lehet majd feltörni a gamekat...
  • tomo
    #2579
    csak ott az a "HA" :/
  • haxoror
    #2578
    Állítólag ha lesz linux szerver akkor Mr.Kasza indít egyet...
  • hagirez
    #2577
    Ez egy nagyon jó játék kár hogy el fog halni server hiány miatt:(
  • Curze
    #2576
    9600xt 128mb, 1G ram, amd2500+

    gyönyörűen fut
  • Kaplan
    #2575
    bőven elég.
  • Torta
    #2574
    Lenne egy kérdésem azokhoz, akik ati 9600 pro vagy xt használnak, hogy hogyan megy a játék rajta, mert kártyavásálás elött vagyok, és most 9600 pro-t néztem, mert kb 10000ft-vel olcsóbb, elég a pro?
  • Kaplan
    #2573
    ja :
  • Kaplan
    #2572
    ok, ezt észre se vettem. azt hittem police88 baszta el.
  • haxoror
    #2571
    "THE POWER OF BEST HACKİNG & SECURİTY CLUB >> WWW.TURKDARBE.COM<< DEFACED BY SHADOW


    DEFACED BY SHADOW & WWW.TURKDARBE.COM: Forums "

    tud olvasni
  • Kaplan
    #2570
    ezt te honnan tudod?
  • skorpio7
    #2569
    Vmi idióta külföldi hacker beleturkált (lehet ugyanaz a török illetőségű), aki korábban más uw-s oldalakat tönkretett (pl. a WWII Online fansite oldalát).
  • Kaplan
    #2568
    láttátok a sw battlefront fansite-t?
    el lett baszva, police88 alíg van már fönt az sg-n.
  • arty
    #2567
    azt sem értem, miért nincs 1.01a prv srv patch ---
  • MagyaR
    #2566
    Amúgy még minden szerver 1.0ás verzión fut. Kivéve 3at, ami 1.37. De arról gőzöm sincs milyen mód lehet.
  • Johnyy
    #2565
    DE direct konecten lehet játsztani minden serial élkül is,, nem
    ???
  • arty
    #2564
    gondolom az a gond, h az 1.01ahoz nincs private srv patch...
  • Johnyy
    #2563
    SEnki :((( NA SZép
  • Johnyy
    #2562
    :DDDDD
  • Johnyy
    #2561
    amég valaki válaszol hotozok egyet :D
  • Johnyy
    #2560
    ??????????????
  • Johnyy
    #2559
    Direct konekten játszik valaki????????,
  • hagirez
    #2558
    Látok egy magyar servert csak nem tört
  • Johnyy
    #2557
    EGyébként ezekközül hasznosítható valameik multis játékra???????
    mert naon ceretnék máj mujtini

    Ja ! oat lehet hogy Mondjuk én lecek a szerver és pár haver rámcsatlakozik és nyomjuk botok ellen??????
  • Johnyy
    #2556
    Amúgy katapultálni lehet?
  • Johnyy
    #2555
    Nagyon jóóó ez a játékk EGyre jooban tetszik!!!!!!! profiak a pááák meg a járó művek ,, OLyat csináltam a hoton hogy húha: Az eleén a ekó bázisi fickókkal először egy hósiklóval kirtottam néhány gyalogost majd körbetekertem 2 lépegetőt(a vukik céloznak a legjobban) aztán irtogattam még és már égett a sikló amikor leszálltam pont egy lépegető lába elé szal eljátszottam a birodalomviszavág lukas jelenetét aztán arra tévedt egy taun taun azzal kiviharzottam az elenség bázisára és sikerült elkötnöm egy csirkét amivel mégjobban szétszedtem a gyalogságot majd szinte a CSIRKESZ HALÁLA ELŐTT KATAPULTÁLTAM majd viszafoglaltam 2 haverral egy pontot majd beugrottam egy védelmi ágyúba lövöldözni már majdnem megnyertük amikor gondoltam lövök eggyet az ionágyúval a transzportoknap és nem lelőtt egy csirke,,, nem baj de legalább méltó halálom volt , aztán még beháloztam egy atat-ot de már vége is volt :))))))))
  • MagyaR
    #2554
    Hehh. Fura dolog történt tegnap. Felülírtam a private server indítócracket a sima crackre és beengedett egy rakás szeverre csak éppen az volt a baj, hogy egyből kiírta, hogy "connection to lost blablabla". Aztán meg hirtelen az összes szervernél még annál a jasa academynél is ami ugye tört annál is, azt írta ki, hogy your cd-key is ....... Nemtom mé
  • hagirez
    #2553
    De a netes játéknál a server akkor is kéri és ha nincs akkor nem enged be.
  • tomo
    #2552
    ha nem tod egy kiterjesztes micsoda , akkor www.filext.com

    amugy tenyleg daemon tools cucc
  • Johnyy
    #2551
    Megtehettem volna....
  • Johnyy
    #2550
    próbáld démonnal,, ha az sem megy akkor nem lehet beolvasni...
  • atibacsi1977
    #2549
    Hi! Valaki ismeri a b5i és b5t kiterjesztésű képfálokat? Az alcohol nemolvassa be, milyen progival tudom beolvasatni?
  • k kristof
    #2548
    de vannak olyan crackek amik a cd key ellenörző részt kikerüli ha jól tudom
  • hagirez
    #2547
    Mert a szervert kell buherálni, ugyanis a cdkey ellenőrzést kell kiiktatni. Amit te crackelésnek hívsz az csak egy "nocd.exe" hogy ne kérje az eredeti cd-t, de majd az okosok kijavítanak ha nem így van.
  • arty
    #2546
    örömödben át is méretezhetted volna ;)
  • Aspyrin
    #2545
  • Johnyy
    #2544
    Örömömben nagyban tettem be sry,, dejó hogy ma már nincs halálbünti...... na megyek aludni ,, holnap egésznap........ GoodNight!!!!!